ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.pl

Opinie (1135) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 315)

Najistotniejsza pozytywna opinia

31 paź 2023
Produkt wyglądał jak ze zwrotu Był ewidentnie rozpakowany przetargana naklejka oryginalna Forda Należało zapytać czy taki produkt można wysłać Zamawiany był nowy …

Najistotniejsza negatywna opinia

29 paź 2023
Otrzymałem otwarty olej z zerwaną plombą. W dodatku brakowało około 100ml, a opakowanie było suche i czyste bez śladów oleju. Sklep nie poczuwa się do winy i twierdzi, że nie ma o co "kruszyć kopii". Dodam że olej kosztuje prawie 200zł/litr. Dla mnie porażka i brak profesjonalizmu. Edit po odp. ford.sklep.pl: zwykłe kłamstwo, że w pierwszej kolejności został zaproponowany mi zwrot i to bezkosztowy

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

8 lip 2024
21 maj 2024
Dysze spryskiwaczów może i pasują ale nie da się ich regulować co powoduje że nie trafia wogole na szybę a niby miało pasować do Forda Galaxy
24 kwi 2024
Towar dostałem nie w całości (
14 paź 2023

Wkład lusterka MK5

Ja rozumiem że to jest zamiennik ale dlaczego aż tak znacząco odbiega on od oryginału. Wiem że to mój błąd bo się dokładnie nie przyjrzałem ale teraz mam dwa różne lusterka w jednym samochodzie. Tego się nie spodziewałem. Linia na lusterku w oryginale jest przerywana a tu ciągła, ikonki pojazdów do ostrzegania (BLIS) są zupełnie inne, i najgorsze inna ogniskowa lusterka jakby lusterko było bardziej wypukłe przez co pokazywana pozorna odległość w nim np pojazdu wyprzedzającego nas jest zupełnie inna niż w oryginale. Trochę to niebezpieczne… Czyli teraz wyglądam jakbym miał dzwona i ktoś nieumiejętnie poskładał mnie do kupy … A to tylko plastikowe zaczepy popękały z oryginale. Oświetlenie tablicy - lampki ok.
25 lip 2023
Wszystko spoko jeśli się płaci i nie wymaga. W przypadku pytań i wątpliwości okazuje się, że nikt nie widzi wad produktu i umywa ręce.
23 lut 2024
Sprzedający / kasjer siedzi tam chyba za karę. Chciałem już go zapytać ile mu zostało do odsiadki... szef spoko i sklep też spoko