ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.plOpinie

ważny od: 7.09.2016
Sklep ford.sklep.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie ford.sklep.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 7.09.2016

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie internetowym,można kupić części oryginalne lub zamienniki jak kto woli.Nieraz kupowałam tam produkty,zawsze oryginalne.Kontakt jest super,obsługa bardzo miła,pomocna i fachowcy w każdym calu,mogę polecić wszystkim ten sklep.Tylko przy jednym,ostatnim zakupie towar miał być doręczony na drugi dzień,a dotarł z czterodniowym opóźnieniem,to tylko taką mam uwagę,poza tym wszystko działa bardzo sprawnie i szybko,napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego sklepu.dziękuję.

Sprzedawca podczas kontaktu telefonicznego ze spora niechęcią odpowiedział że towar zakupiony chyba będzie dobry, on tego nie wie. Jeśli prowadzi się sprzedaż internetowa części samochodowy to trzeba wiedzieć co do czego pasuje, służyć rada i wsparciem. Ogólnia niechęć sprzedawcy i arogancja. W przyszłości skorzystam z innego sklepu

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

Kaseta rozrzadu którą zakupiłem była otwarta pasek przestawiony na zębach tylko dzięki mechanikowi który to wychwycił nie doszło do problemu Takie towary jak rozrząd nie powinny być przyjmowane jako zwrot bo nie sądzę że producent tak złożył
Towar zgodny z opisem. Gdyby nie perturbacje z dostawą byłaby lepsza ocena.
Zbyt mały wybór części do Mondeo MK1
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
To prawda. Na rynku jest już coraz mniej części dostępnych do modelu, którego produkcja zakończyła się 25lat temu. Mimo tego co da się jeszcze sprowadzić będziemy starać się mieć w ofercie.