ford.sklep.plOpinie

: 10 275Bardzo dobryCertyfikowany sklep

ford.sklep.pl - Części, Akcesoria do Forda oryginalne i zamienniki

Oferujemy w sprzedaży z dostawą do klienta części i akcesoria do samochodów marki Ford (wersja europejska). Posiadamy duży wybór części oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów. Zamówienia realizujemy szybko. Dostępnych jest wiele metod płatności (min. szybkie przelewy, karta płatnicza, gotówka przy odbiorze). Towar zapewniamy w konkurencyjnych cenach oraz w dużej dostępności "od ręki".
RedFord Adrian Wachowski

4.95/5.00

Opinie (1 711) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %
< 1 %

Jestem bardzo zadowolony z Waszej firmy i podejścia do klienta. Jest to już chyba 2 zakup u Was i na pewno nie ostatni, dopóki potrzebuję części do Forda. Czas realizacji zamówienia wzorowy; w kilkanaście minut po dokonaniu płatności przesyłka jest spakowana i gotowa do drogi, a na drugi dzień u mnie w firmie. Zakupione części zawsze pasują, choć żeby wyszukać poprawne czasem trzeba włączyć jakiś katalog hurtowni typu Intercars czy Aparts, żeby być pewnym, że części podejdą pod dany silnik. Pozdrawiam i do kolejnych zakupów...
Czytaj dalej

Zamówiłem gril atrapę przyszła uszkodzona porysowany znaczek logo, zapłaciłem za nią ponad 600pln,sklep zaproponował wymianę znaczka pewnie na ten przyklejany zamiennik, bo oryginał ponad 160pln,zaproponowali rabat na następne zakupy 35pln max,żenada, tak się traci klienta,podejrzewam że gril był już po zwrocie od innego klienta,zapakowana część była otwarta, a wiem jak Ford pakuję, sama przesyłka zabezpieczona bardzo dobrze,zwrot, wymiana?nie mam czasu na to,sprawdzajcie paczki większej wartości przy kurierze to 3 minuty, ostatnie zakupy w tym sklepie!
 Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
Atrapa została sprawdzona przed wysyłką i nie posiadała uszkodzeń.Po dostawie okazuje się, że jest ryska 3mm. Ok przyjęliśmy ten fakt i zaproponowaliśmy bezpłatną wymianę nowego oryg. emblematu, więc nie wiem skąd te fantazje o zamiennikach.Po co to koloryzowanie?Niestety nie mogliśmy przystać na nieadekwatne zwroty pieniężne.To nie jest dobry sposób na obniżenie kosztów zakupu części...

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu ford.sklep.pl

Towar dobrze zapakowany. Miałem trudności z połączeniem zakupów i wysłaniem jedną paczką. Nie znalazłem takiej możliwości na stronie internetowej sklepu.
Wczoraj
Brakuje wysyłki do paczkomatu i metoda platnosci to brakuje payou i dlatego trzeba wchodzic strone swojego banku i robic tradycyjny przelew.
8 godzin(y) temu
Zaskakująca informacja z uwagi na fakt, że Pana zamówienie było właśnie realizowane na Paczkomat InPost, a płacił Pan Blikiem :)))
Potrzebna jest lepsza obsługa przy odbiorze.
Części powinny być dopasowane do modelu auta, a nie uniwersalne. Przykład: zamówiona cewka Beru do Mondeo MK3 w zestawie posiada za długie śruby, a to dlatego, że ma całkowicie inną budowę od tej stosowanej przez Forda czyli Boscha. Do tego osłona termiczna dołączona w zestawie przeszkadza w zamontowaniu plastikowej osłony silnika (trzeba było ją wyciąć).
Wysyłka wzorowa, części też dobre jednak opis części jest nie do przyjęcia. Przy moim wyborze widniały dwie różne grafiki gdzie dana część się znajduje więc szukałem po numerze części na innych stronach internetowych zanim kupiłem. Dodatkowo zamówiłem inny numer części a inny otrzymałem. Na szczęście wiedziałem że oba numery to ta sama część.
Polecam towar dostarczony o czasie i zgodnie ze zleceniem.👍👍👍👍😘😘
Szybka reakcja na zadane pytanie, bardzo szybka przesylka.
ok
Nastepnym razem prosze o solidniejszy karton, bo byl rozerwany jak wyciagalem z inpostu ale cudem plyn chlodniczy sie nie uszkodzil, a pozatym bardzo szybka wysyłka.
Pomylono towar w zamówieniu ale sprawnie załatwiono reklamację więc pomimo wszystko oceniam sklep dobrze.
Szybko i sprawnie. Polecam
Szybka dostawa