sklep.grupamarat.pl

Opinie (80) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (89)

Ważny od: 28 paź 2022
sklep.grupamarat.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 sty 2024
W esklepie nie mieli łańcucha 8B1. Zadzwoniłem i dogadałem sie z konsultantem. Zamówili, dołożyli do mojego zamówienia i wysłali

Nie spotkałem się z gorsza firma jeśli chodzi o terminowość dostaw. Towar zakupiony przed 2 tygodniami jeszcze nie dotarł. Szczerze nie polecam.

Opinie nt. sklepu sklep.grupamarat.pl

Pod każdym aspektem profesjonalnie.
bardzo dlugi czas oczekiwania
1 maj 2024
Szybka i profesjonalna obsługa. Produkt zawsze spełnia oczekiwania.
29 kwi 2024
łatwe wyszukiwanie łożysk na stronie
29 kwi 2024
20 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Przepraszamy za opóźnienia w dostawach, których przyczyną były problemy z naszymi dostawcami. Dokładamy wszelkich starań, aby poprawić jakość usług i unikać podobnych sytuacji w przyszłości. Zależy nam bardzo na dostarczeniu Państwu naszych produktów zgodnie z ustalonym harmonogramem, jednakże niestety napotkaliśmy pewne trudności niezależne od nas.
nadal nie wyslane !?
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić związane z Państwa doświadczeniem. Mamy nadzieję, że mimo zaistniałych problemów, będziemy mieli okazję kontynuować naszą współpracę i dostarczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapraszamy ponownie
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy do kolejnych zakupów.