sklep.grupamarat.pl

Opinie (74) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (83)

Ważny od: 28 paź 2022
sklep.grupamarat.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 sty 2024
W esklepie nie mieli łańcucha 8B1. Zadzwoniłem i dogadałem sie z konsultantem. Zamówili, dołożyli do mojego zamówienia i wysłali

Nie spotkałem się z gorsza firma jeśli chodzi o terminowość dostaw. Towar zakupiony przed 2 tygodniami jeszcze nie dotarł. Szczerze nie polecam.

Opinie nt. sklepu sklep.grupamarat.pl

Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Przepraszamy za opóźnienia w dostawach, których przyczyną były problemy z naszymi dostawcami. Dokładamy wszelkich starań, aby poprawić jakość usług i unikać podobnych sytuacji w przyszłości. Zależy nam bardzo na dostarczeniu Państwu naszych produktów zgodnie z ustalonym harmonogramem, jednakże niestety napotkaliśmy pewne trudności niezależne od nas.
nadal nie wyslane !?
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić związane z Państwa doświadczeniem. Mamy nadzieję, że mimo zaistniałych problemów, będziemy mieli okazję kontynuować naszą współpracę i dostarczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie.
2 mar 2024
Doradztwo na wysokim poziomie. Brak możliwości wyboru paczkomatu.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię, jest to dla nas ogromna motywacja, pracujemy nad wprowadzeniem nowych przesyłek, które mam nadzieję dodatkowo spełnią Państwa potrzeby. Zapraszamy do kolejnych zakupów.
Dostępność towaru
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy do kolejnych zakupów.
ok
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy ponownie
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapraszamy ponownie
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy do kolejnych zakupów.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapraszamy do ponownych zakupów.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę, zapraszamy do ponownych kontraktów.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy do kolejnych zakupów
fachowa informacja, zainteresowanie
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi oraz fachowych danych, które pomogą w podejmowaniu trafnych decyzji zakupowych. Zapraszamy do kolejnych zakupów.