hempmedical.pl

Opinie (1057) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1654)

Ważny od: 2 lut 2023
hempmedical.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Olejek CBD 15% Hemp Medical świetnie sprawdza się na moje lęki i stany depresyjne . Czuję się o wiele lepiej i mam więcej energii

brak kontaktu-czat nie dział, infolinia nie działa, formularz kontaktowy tez nie działa......nie otrzymałam ulotki dotyczącej zamówionego produktu ....

Opinie nt. sklepu hempmedical.pl

Bardzo dobry produkt. Od dwóch lat walczę z nawracającym zapaleniem migdałków podniebiennych. Raz w miesiącu antybiotyk. Dotąd stosowane równocześnie: wit. D, C, Colostrum, probiotyki, olejek z oregano, olej z czarnuszki, cynk, selen, nie przynosiły mierzalnych rezultatów. Dzięki lejkom czuje się lepiej. Aktualnie jestem bardzo zadowolona. Biorę dwa miesiące, 3 * 5 kropli. Wygodna buteleczka, rozmiar akurat dla osób będących często w podróży, precyzyjny zakraplacz
Hempmedical.pl - super sklep :) Ich obsługa klienta jest po prostu fenomenalna - zawsze pomocni i życzliwi, gotowi rozwiązać każdy problem czy udzielić fachowej porady. Co więcej, produkty oferowane przez ten sklep są naprawdę wysokiej jakości :)
Produkt olejek 20% stosuję regularnie od 3 miesięcy. Nigdy, ale to przenigdy nie sądziła, że tak wspomoże on mój układ odpornościowy. Nie choruję, czuję się dobrze, mam więcej energii... bardzo fajnie 🥰
Po pierwszych testach olejku od hemp medical wydaje się jedną z lepszych (jeśli nie najlepszych) pozycji na naszym rynku. Skład faktycznie naturalny. Jeśli o zestawy chodzi to fajna promocja ale dobór nie koniecznie dobry dla każdego. Myślę, że lepszy byłby rabat przy zakupie wielosztuk wybranych przez siebie samemu
Miałam spory problem z przebudzaniem się w nocy, sennością oraz stresem w ciągu dnia. Biorę olejek już miesiąc. Śpię bardzo dobrze, szybko zasypiam, nie przebudzam się w nocy. W ciągu dnia jestem wyraźnie spokojniejsza, lepiej reaguje w sytuacjach stresowych. Bardzo polecam 🙂

Od kiedy zacząłam go stosować

Od kiedy zacząłam go stosować, zauważyłam znaczną poprawę w mojej zdolności do skupienia się i efektywności w pracy. Klarowność myśli, którą uzyskałem, pozwala mi lepiej analizować zadania i podejmować szybsze, bardziej przemyślane decyzje. Tego szukałam :)
Trafiłam tutaj z polecenia koleżanki. Dodatkowo skorzystałam z kosnultacji telefonicznej. Bardzo rzeczowa rozmowa, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto. Stosuję już drugi miesiąc. Mogę z ręką na sercu polecić te preparaty.