grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2027)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

4 cze 2023
Na stronie sklepu widnieją produkty, które można kupić, ale w rzeczywistości są niedostępne
11 lip 2023
Grzechotka poza wszelką jakością, uszkodzona.
Odpowiedź ze sklepu grawernia.pl
30 sie 2023
Przepraszamy z całego serca 💖 za wszelkie niedogodności związane z zakupem grzechotki. 😢 Naszym celem jest zawsze dostarczenie produktów najwyższej jakości, i wyraźnie w tym przypadku zawiedliśmy my lub kurier, który mógł uszkodzić delikatny produkt podczas transportu. Chcielibyśmy jak najszybciej naprawić tę sytuację. Proszę o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli zorganizować wymianę uszkodzonego produktu lub zwrócić środki. Jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo kolejną szansę, aby udowodnić nasze zaangażowanie w jakość i satysfakcję klienta. 🙏 Z szacunkiem, Zespół GRAWERNIA.PL 🌟
20 lis 2023
Domawiałam usługę grawerowania z drugiej strony. Kubek przyszedł wygrawerowany tylko z jednej
20 lis 2023