bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (561) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1281)

Ważny od: 11 mar 2021
bajkowypokoik.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Bardzo ładny haft. Ręczniczek niestety jak ścierka za kilka złotych z "Biedronki". Może to moja wina bo nie doczytałam, ale nie zakładałam nawet że materiał nie będzie tkaniną bawełnianą skoro ma być to ręcznik dla dziecka. Poliestrowe scierki sprawdzają się może do wycierania kurzu ( choc według mnie nawet do tego nie ) ,a co dopiero jako ręczniczek. Niestety zakup nie jest absolutnie wart ceny.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

25 cze 2023
Wszystko ok,towar zgodny z opisem ( kołdry letnie - rewelacja), szybka dostawa, gorąco polecam
14 kwi 2024
Super obsługa, produkty dostarczone, pięknie zapakowane, moja wnuczka otrzymała nawet list, SUPER
22 gru 2023

Super !!!

Przemiły kontakt Szybka realizacja zamówienia Dobre ceny i super towar Dziękuję i polecam
3 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka, miła niespodzianka w postaci spersolizowanego prezentu, dziękujemy!:)
Odpowiedź ze sklepu bajkowypokoik.pl
15 lis 2023
dziękujemy za ocenę, pozdrawiamy - ekipa bajkowypokoik.pl
5 sty 2024

Piękna pościel

Przemiły kontakt, miła niespodzianka z naprasowanką, szybka wysyłka, pościel pięknie uszyta
2 gru 2023

Bardzo szybka dostawa, cena

Bardzo szybka dostawa. Produkt dobrej jakości w cenie korzystniejszej niż w innych sklepach
10 lip 2023
Prześcieradła super jakości i w pięknych kolorach. Dziękuję za personalizowany prezencik ❤️
15 maj 2023
Ręczniki takie jak na zdjęciach, szycie z imieniem starannie wykonane. Polecam serdecznie.
22 cze 2023
Szybka realizacja zamówienia w gratisik cudowna naszywka z imieniem s towar rewelacyjny
10 gru 2023
Prześcieradła świetnej jakości, natychmiastowa wysyłka i niespodzianka dla dzieciaków ;)
28 gru 2023

Ładne i piękne wykonane poszewki

Super szybka dostawa. Miły i szybki kontakt. Piękne poszewki. Ładnie wykonane. Polecam
6 sty 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Kołderka i pościel dokładnie takie jak na zdjęciu.

Polecam!

Bardzo szybka realizacja, dzieci zachwycone pościelą oraz gratisami:) bardzo polecam!
9 wrz 2023

POLECAM!

Szybkie wykonanie i wysyłka, żadnych problemów. Wszystko zgodne z zamówieniem, polecam
17 gru 2023

Naszywki z imieniem

Naszywki ładnie wykonane. Zamówienie zrealizowane następnego dnia . Super , polecam .
9 gru 2023
Produkt bardzo dobrej jakosci. Sprawna obsługa i szybka dostawa. Szczerze polecam!
17 maj 2023
Szybka realizacja, doskonałe kołdry bambusowe, pięknie zapakowane z miłym liścikiem.
17 gru 2023
Zamówienie dotarło szybciutko. Produkty najwyższej jakości zgodne z opisem. Polecam.
Szybka wysyłka, dobra jakość w stosunku do ceny. To już drugie zamówienie, polecam
2 gru 2023
Wszystko bardzo szybko zrealizowane, profesjonalnie, bardzo dobra jakość produktów