bajkowypokoik.plOpinie

bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie
bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl - Pościele, kołdry, poduszki, ręczniki i koce

Zdrowy i spokojny sen – tego pragniemy dla naszych dzieci. Antyalergiczna kołdra i poduszka to rozwiązanie, które na pewno w tym pomoże. Nasze produkty są dedykowane nie tylko dzieciom, ale też nastolatkom i dorosłym. Świetnie sprawdzą się również w przypadku niemowląt. Kołdry powinny być wykonane z materiałów, które przeciwdziałają rozwojowi roztoczy i grzybów, ponieważ to one są głównym źródłem alergii u dzieci. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji naszych kołder posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, między innymi Certyfikat Tekstylia Godne Zaufania Oeko-Tex Standard oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH. Znajdziesz u nas kołdry i poduszki w kilku modelach i rodzajach, nawet takich jak popularna wśród dzieci poduszka motyl. W naszej ofercie znajdują się tylko kołdry wyprodukowane w Polsce, we wszystkich rozmiarach: kołdry do łóżeczka dziecięcego 90x120, 100x135 cm, kołdry dla dzieci i nastolatków 140x200 oraz 160x200, a także kołdry dla dorosłych – 180x200, 200x200, 220x200 cm. U nas znajdą coś dla siebie zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci, a nawet młodzież i dorośli. Najmłodszych na pewno zainteresują postaci z popularnych bajek. Pościel z Myszką Miki umili sen każdemu dziecku. Pościel dziecięca z bohaterami bajek Disneya jest dostępna w kilku rozmiarach: 140x200, 160x200 oraz przeznaczone dla maluchów – 100x135 i 90x120. Nieco starsze dzieci szczególnie zainteresują natomiast pościele z postaciami piłkarzy i innych popularnych sportowców.
Fabryka Snów Łukasz Rzedzicki
ul. Racławicka 9