addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj Sortuj Od najnowszych
bez uwag
Gorąco polecam. Dostawa szybciej niż się spodziewałem. Towar oryginalny najwyższej jakości.
czekam na zwrot pieniędzy, 12.11.20. odesłałem kupiony produkt (za mały rozmiar, musiałem zamiast wymienić kupić nowy angażując natychmiast kolejną kwotę pieniędzy) do dziś nie otrzymałem pieniędzy
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Niestety nie prowadzimy wymiany produktów. Zapewniamy jednak, że wszelkie zwroty traktujemy priorytetowo oraz że dołożymy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie rozwiązać Państwa sprawę. Kiedy otrzymujemy zwrócony produkt, nasi technicy potrzebują trochę czasu, aby sprawdzić w jakim stanie został on zwrócony. Jak tylko zostanie to ustalone, odpowiedni dział zajmuje się zwrotem pieniędzy. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zamówiony i opłacony z góry towar nie został w całości dostarczony z powodu jego braku - błąd magazynowy...
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przeprzaszamy za zaistniałą sytuację. Pracujemy nad tym aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Polecam!
Dostawa w miare szybka ,produkty wedlug opisu ,jedynie paczka uszkodzona ale zamowione rzeczy nie uskodzone
Wszystko super. Dostawa szybka i bezproblemowa:)
Dobra informacja i rzetelność
Brak zastrzeżeń, wszystko zgodnie z opisem.
Jestem nowym klientem AddNature cała tranzkcja przebiegła znakomicie. Na paczkę czekałem 9 dni. Koszulkę którą zakupiłem nie była dostępna w polskiej dystrybucji a w ADD się udało znaleźć.
Great experience. Delivered faster than promised.
Najlepszy sklep i czesto tam kupuje. Dobra marka, dobra jakość dobre ceny. Gorąco polecam
Na minus: zamówione dwa produkty, wysłane w dwóch osobnych paczkach w różnym czasie.
wszystko ok.
Świetny asortyment, bezproblemowa realizacja zamówienia.
Dobra cena, dostępność, szybkość przesylki
Wszystko w najlepszym porządku. Polecam.