internetstores GmbH
Friedrichstrasse 6
70174Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Bernd Humke (CFO/COO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.78 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

21 godzin(y) temu
Wszystko sprawnie OK

Wszystko OK Albert

Jeden z t-shirt nie spełnia moich oczekiwań, drugi zaś jest super

wszystko ok i szybko

Sklep nie jest godzien zaufania. Na opakowaniu produktu X-Bionic brak hologramu który jest jednocześnie gwarancją tego produktu. Do tej pory nie udzielono mi wyjaśnień na zadane pytania. Sklep ma klientów za nic. Nie polecam - to był mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.

Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dziękujemy za opinię. Poinformowaliśmy Panią mejlowo o braku możliwości dosłania hologramu. Dokładamy wszelkich starań, by klienci czuli się w naszym sklepie jak najlepiej. Zachęcamy do ponownego skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Wszystko przeprowadzone w pełni profesjonalnie.

Nie musiałam się kontaktować z serwisem wiec nie umiem ocenić na 5 (choć może tak by właśnie było). Przesyłka "szła" jednak trochę długo. To jedyna uwaga do zamówienia. Towar w rewelacyjnej cenie w porównaniu do konkurencji i to jest atrybut nie do pokonania.

Wszystko sprawnie, zgodnie z zamówieniem i bardzo szybko, dodatkowo informacje na bieżąco o każdym etapie przesyłki. Gorąco polecam

Perfect deal

Wszystko zgodne z opisem

Szybka realizacja zamówienia dobra komunikacja w trakcie realizacji zamówienia

Bardzo szybka dostawa - atrakcyjna cena - 100 zadowolenia

Polecam sklep. Wrócę tu na pewno. Dobre ceny towary w dużych rozmiarach (ważne dla mnie).

1 tydzień temu
Żenująca postawa kuriera, któremu nie chciało się ruszyć tyłka, by dostarzyć paczkę. W zamian za to zaniósł ją do punktu DHL i przysłał mi smsa o nieskutecznym dostarczeniu przesyłki - cały czas byłam w domu, a on twierdzi, że nikogo nie było

Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
1 tydzień temu
Najmocniej przepraszamy. Nie posiadamy własnej firmy dostawczej, dlatego współpracujemy z DHL i niestety nie mamy pełnej kontroli nad wysyłką, po tym, jak paczka opuści nasz magazyn.

1 tydzień temu
Super, polecam. Mimo źle dobranego rozmiaru szybki zwrot pieniędzy oraz dormowa opcja odesłania towaru

1 tydzień temu
Zamówiony towar jest zgodny z opisem i oczekiwaniem, b. dobrej jakości materiał

1 tydzień temu
Addnature - jeden z najlepszych sklepow Strona dziala szybko, wygodne sortowanie produktow, duzo przecen oraz wysokiej jakosci towaru. Szybka dostawa. Polecam wszystkim, kt. szukaja odpowiedniego wyposazenia na co dzien lub do zadan specjalnych. :)

2 tygodni(e) temu
Jak zwykle jestem zadowolna z towaru i obsługi. Dziękuję i polecam.