addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.79/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo sprawna dostawa i to w okresie przedświątecznym ! Pomimo informacji na stronie że wysyłka nastąpi najwcześniej za 7 dni, zamówienie zostało zrealizowane dużo szybciej paczka zdążyła przed świętami. Towar zapakowany fachowo i bezpiecznie. Dziękuję addnature.pl :)
Szybka wysyłka zamówionego towaru. Wszystkie zamówione produkty spełniają w całości moje oczekiwania. Możliwość zakupu towaru najwyższej jakości z wyprzedaży po atrakcyjnych cenach. Z przyjemnością będę wracał na zakupu do Państwa sklepu. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Wszystko super zapakowane przesyłka bardzo szybka. sklep dodaje również dokumenty potrzebne do odstąpienia od umowy. Ja jednak nie skorzystałem ponieważ towar jest najwyższej jakości i w dodatku jeszcze w przystępnej cenie.
Poprzednio oceniłem słabo za szybkość realizacji ale nie wiedziałem że przesyłka idzie bezpośrednio z Niemiec. Zakupy dotarły i wszystko w największym porządeczku.
Już kilka razy zamawiałam w addnature. Nigdy się nie zawiodłam. Ani pod względem samej dostawy anii pod względem jakości produktu.
Bardzo fajny sklep! Szeroki wybór, dobre ceny, super realizacja i obsługa. Warto!
Podoba mi się duży wybór dobrej jakości produktów czytelnie uporządkowana
Polecam, Profesjonalna i szybka obsługa.
Wszystko w porządku.
Szczerze polecam!!!
super, dziękuję
polecam
All top
Moje zamówienie zaginęło . 3 razy monitowałam . Wreszcie po prawie miesiącu otrzymałam zamówiony towar bez wcześniejszej informacji - ani SMS ani e-mail , cud , że byłam w domu .
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie mamy pełnej kontroli nad wysyłką, po tym, jak paczka opuści nasz magazyn. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zbyt długo oczekiwałam na przesyłkę. Koszty przesyłki duże i brak możliwości wyboru dostarczenia ( np. Odbiór w punkcie)
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Przepraszamy za opóźnienie. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem przesyłki, choc w chwili zamówienia dokonałem przelewu.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w wysyłce, które wynikają ze wzmożonej liczby zamówień. Zapewniamy, że wszystkie zamówienia traktujemy priorytetowo. Państwa zamówienie jest skompletowane. Gdy zostanie nadane, otrzymacie Państwo link do śledzenia przesyłki. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zamówienie anulowane po tygodniu od zamówienia bez podawania przyczyny!
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Wczoraj otrzymaliśmy informację o braku produktu i niezwłocznie przesłaliśmy Panu mejla o anulowaniu zamówienia i zwrocie środków. Przepraszamy za niedogodność. Pozdrawiamy, Addnature Team
Dostawa opóźniona o prawie 2 tygodnie.
Najmocniej przepraszamy za opóźnienie. Pozdrawiamy, Addnature Team
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że przy kolejnym zamówieniu zasłużymy na wyższą. Pozdrawiamy, Addnature Team.