addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalej

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team

Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Sprawnie, szybko, mimo wysyłki zagranicznej. Zwrot też bezproblemowy, wszystkie druki przygotowane, wystarczy pofatygować się na pocztę polską i nadać paczkę. Towar najwyższej klasy. Zwrot pierwszych zakupów był konieczny z uwagi na zamówiony zbyt duży rozmiar butów.
Kolejny raz przekonałem się, że zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność - szybka dostawa, towar zgodny z ofertą, profesjonalna obsługa. Polecam ten sklep, a sam z pewnością jeszcze będę dokonywał tam zakupów.
Towaru nie moge ocenic poniewaz zrobilam zwrot bo kurtka byla za duza i nie ten kolor zamawialam miala byc jednokolorowa ale kontakt byl poprawny chociaz czekam dosc dlugo na zwrot pieniedzy
Łatwość zrobienia zakupów jest b. Dobra, natomiast ceny są trochę zawyzone. Brak zachęty w postaci kuponów bonusowych dla klientów
Bardzo sprawny proces zamawiania i realizacji zakupu. Właściwie określone rozmiary obuwia - dostajesz dokładnie to co zamawiasz.
Otrzymałam to co zamówiłam. Realizacja zamówienia przebiegła szybko i bez zastrzeżeń. Polecam ten sklep
Szybka realizacja. Duży asortyment produktów wysokiej jakości. Polecam.
Świetny asortyment, bezproblemowa realizacja zamówienia.
Wszystko sprawnie,szybka transakcja.Polecam.
Świetna obsługa klienta i całej transakcji.
Dobra cena, dostępność, szybkość przesylki
Wszystko w najlepszym porządku. Polecam.
Czas dostawy mógłby być trochę krótszy.
wszystko ok , polecam
Polecam sklep!