addnature.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep addnature.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie addnature.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu addnature.pl

Kurier DHL nie otrzymał mojego numeru telefonu, przez co utrudniony był kontakt i odbiór przesyłki. Udało się dopiero za 2 razem i to po interwencjach telefonicznych. Proszę przekazywać firmie kurierskiej telefony kontaktowe do odbiorców

Brak informacji o długim czasie przesyłki. Czekam na paczkę ponad tydzień. Sklep działa prawdopodobnie z magazynem w Niemczech. Po tygodniu oczekiwania dostałem wiadomość mailem, że przesyłka nie została dostarczona z powodu mojej nieobecności w domu przed godz. 1600. Kurier nie dzwonił ani nie wysłał sms-a w czasie próby dostarczenia przesyłki. Przepraszam, ale normalnie ludzie mają pracę. A poza tym czekanie w domu cały dzień na przesyłkę jest marnowaniem czasu. Czy to problem aby zadzwonić do klienta lub wysłać sms-a dzień wcześniej lub w dniu dostarczenia? Przecież można zostawić przesyłkę u sąsiada lub na ochronie. Niestety prezent nie doszedł na czas urodzin, które już się odbyły :(

Opinie nt. sklepu addnature.pl

Zakupu dokonałem z pewną nieśmałością ze względu na komentarze dotyczące albo braku kontaktu ze sklepem albo opóźnioną dostawę lub wręcz zaginięcie przesyłki. U mnie wszystko przebiegło wzorowo. Bieżąca infomacja o styatusie zamówienia, a następnie o statusie przesyłki. Błyskawiczna dostawa - po 2 dniach miałem zamówioną kurtkę (wysyłka z Niemiec). Wszystko zgodne z zamówieniem. Solidnie zapakowane i opisane. W przesyłce wszystkie potrzebne informacje włacznie z instrukcją jak dokonać zwrot zamówienia. Jednym słowem - POLECAM
Zanim wysłałem zamówienie, przeczytałem część komentarzy i trochę się przeraziłem. Jednak buty, których szukałem były tylko w Addnature i to ostatnie dwie pary. Zaryzykowałem. 11 lipca zamówiłem, dziś tj. 18 lipca kurier dostarczył. Za to 5+. Szkoda tylko, że brak jest numeru telefonu, wszystko trzeba meilem. Dla swojego bezpieczeństwa powinno się zakupy ustalać drogą meilową, ale nieraz chciałbym się czegoś po prostu szybko dowiedzieć.
Polecam. Plusy: obsługa klienta i dostępne zniżki. Minus: długa obsługa przesyłki ponieważ od dnia kupienia w poniedziałek (01.08) do otrzymania paczki dzisiaj (poniedziałek 08.08) minęło 8 dni.
Produkt zgodny z opisem. Linka bardzo fajna. Dobrze wykonana Namiot Ok. Trochę długo się czeka na paczkę Ok 10 dni. Brak powiadomienia po zamówieniu kiedy przyjdzie paczka.
Mimo innych opini jestem mega zadowolony i tyle w temacie. Pozdrawiam.
Wszystkie zamówienia zrealizowane szybko, sprawnie
Szybka wysyłka i w razie gdyby pieniędzy.
konkretnie szybko dobrze zapakowane
ZAOPATRZENIE SKLEPU , NISKIE CENY
Szybka i sprawna dostawa.
Bardzo dobry wybór
Add to nature.