addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.81/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalej

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
 Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

towar super, obsługa szybka ale niestety , zdarza się że system pokazuje ze mają na stanie ale jednak nie otrzymałem produktu i czekam na niego. nie jest to długo, ale jednak powinna być taka informacja przy zakupie. Nie mniej jednak dosyłają brakujący produkt w późniejszym terminie bez dodatkowych opłat. sklep i obsługa warty polecenia. Kupowałem wiele razy a 4 gwiazdki tylko z powodu wyżej opisanego.
Formalności załatwiane sprawnie(zwrot), duży wybór obuwia i relatywnie dobra cena oraz zachęcające promocje. Proponuję wprowadzenie możliwości śledzenia dostawy Polecam zakupy w tym sklepie.
Zamówienie zrealizowane sprawnie.Towar zgodny z ofertą. Proponuję wprowadzenie możliwości śledzenia dostawy.
Świetny towar, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przesyłka dotarła szybko. Wszystko w najlepszym porządku
Szybka dostawa, dobry kontakt ze sprzedającym. Towar zgodny z opisem i bardzo dobrze zabezpieczony
towar wyśmienity ale długo na niego czekałem/chyba przez kuriera?/
Wszystko jest ok tylko przesyłka z Niemiec i dłużej trwa
Dobry kontakt ze sklepem, szybka przesyłka
Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem.
Dostępność produktów i Czas realizacji.
Bardzo profesjonalny i uczciwy sklep.
Szybko i bez zarzutu!
everything OK
POLECAM.
Jest OK
Musicie Państwo popracować na pewno nad czasem realizacji przesyłek bo 9 dni to zdecydowanie za długi okres oczekiwania na zamówione przedmioty. Rozumiem, że nie jest to krajowy rynek ale zamawiam w innych sklepach za granicami kraju i rzadko kiedy tyle to trwa. To jedyny zarzut. Bo ceny macie Państwo atrakcyjne i to na pewno jest na duży plus i tak trzymać.
 Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, by wysyłać zamówienia jak najszybciej. Pozdrawiamy, Addnature Team
Jak na standardy sklepów internetowych w Polsce to długo trzeba czekać na wysyłkę (ponad tydzień), a potem paczka idzie 2 dni z Niemiec, ale czas przewidywany czas wysyłki jest podany na stronie. Paczka niezabezpieczona przed uszkodzeniami pudełka znajdującego się w środku (buty). Poza tym nie ma się do czego przyczepić - do paczki od razu załączone dokumenty zwrotu Pocztą Polską, więc za to należy się wielki plus i 5/5.
Bardzo dobry sklep, mają w nim ciekawy asortyment i do tego relatywnie niskie ceny. Kupiłem tutaj plecak - EVOC FR Tour Team Plecak 30 L, sulphur-yellow. Towar wprawdzie dotarł nieco dłużej niż przy zamówieniu z polskiego sklepu, ale za to był fabrycznie zapakowany i nie pochodził ze zwrotów. Plecak ten to produkt najwyższej jakości, jestem z niego bardzo zadowolony - polecam ten sklep i plecaki marki - Evoc ;)
Nie bez znaczenia dla Klienta, jest pewność, że nawet jeśli nie trafi się z towarem, to Addnature bez problemów przyjmuje reklamacje. Szczególnie ważne jest to przy produktach rozmiarowych (buty, odzież). W tej kwestii nie spotkał mnie tu zawód.