addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.81/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Wczoraj
Bardzo dobry sklep, mają w nim ciekawy asortyment i do tego relatywnie niskie ceny. Kupiłem tutaj plecak - EVOC FR Tour Team Plecak 30 L, sulphur-yellow. Towar wprawdzie dotarł nieco dłużej niż przy zamówieniu z polskiego sklepu, ale za to był fabrycznie zapakowany i nie pochodził ze zwrotów. Plecak ten to produkt najwyższej jakości, jestem z niego bardzo zadowolony - polecam ten sklep i plecaki marki - Evoc ;)
Gorąco polecam sklep!!! Bardzo udane zakupy, stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka, miły kontakt, profesjonalizm. Na pewno skorzystam z oferty w przyszłości. POLECAM!!!
1 tydzień temu
Obsługa klienta-super, bardzo dobry kontakt i szybka dostawa, co w czasie pandemii nie jest tak częste. Jeszcze raz dziękuję i polecam przyszłym klientom.
3 tygodni(e) temu
Super cena i jakość, szybka dostawa. Tylko przelicznik na złotówkę kiepski. Ale to chyba poza firmą. Gdyby mieli na to wpływ byłoby i super i extra.
1 tydzień temu
Szybka wysyłka i darmowy zwrot i super promocje.Bluzę którą zamówiłam z przykrością musiałam zwrócić z powodu rozmiaru.Polecam zakupy
3 tygodni(e) temu
Całe zamówienie przebiegło bardzo sprawnie, mimo zawirowań spowodowanych epidemią. Towar zgodny z opisem. Polecam
2 tygodni(e) temu
Doskonałej jakości produkty w przystępnych cenach. Szeroki wybór skandynawskich marek. Świetna obsługa. Polecam!
3 tygodni(e) temu
Bardzo szybka wysyłka - dobrze spakowana . Towar bardzo atrakcyjny po przystępnej cenie.
2 tygodni(e) temu
Super jakośc i komunikacja, pomimo , że to sklep zagraniczny
1 tydzień temu
Wszystko ok, towar zgodny z zamówieniem, szybka dostawa
Jestem zadowolony z kurtki jak i z przebiegu dostawy
2 tygodni(e) temu
Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Polecam
3 tygodni(e) temu
Sprawnie i szybko zrealizowane zamówienie
Wysoka jakość towaru, terminowa dostawa
2 tygodni(e) temu
Super, szybko, towar dobrej jakości
2 tygodni(e) temu
Wszystko w najlepszym porządku.
szybko sprawnie Polecam
Profesjonalnie.
Nie znałem wcześniej tego sprzedawcy więc po kilku dniach zacząłem się obawiać, czy ta strona to nie jakiś fake, ale stała korespondencja uspokoiła mnie na tyle, że spokojnie doczekałem (10 dni) Dużo i nie dużo. Otrzymywałem przesyłki z NIemiec(?) w pół tego czasu. Dołączona dokumentacja potrzebna do darmowego zwrotu. Towar całkowicie zgodny. Ogólnie pełne zadowolenie. Polecam.
1.Trochę za długi okres oczekiwania na dostawę; usprawiedliwiają Święta Wielkanocne oraz sytuacja epidemiczna. 2. Sprawa drugorzędna: informacja ze śledzenia przesyłki podawane po angielsku lub niemiecku - trochę chyba niezgodne z polskim prawem; we wzajemnych zobowiązaniach obowiązuje język polski.