addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.75/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 6 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalej 6 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Wczoraj
Szybka i bezproblemowa dostawa. Kurtka jest b.ładna, nie miałam jeszcze okazji jej nosić , nie mogę więc , wypowiedzieć się na temat jej parametrów
Generalnie jestem zadowolony: produkty dobrze zapakowane, przyjechały jeden dzień później niż zadeklarowano, wszystko fabrycznie nowe. To co mi się nie spodobało to niezgodność produktów z opisem - na stronie data produkcji kasków to 2020, dla potwierdzenia wysłałem zapytanie o datę produkcji i potwierdzono 2020. Przesyłka przyszła z produktami z 2019. Na moją reklamację z załączonymi zdjęciami produktów otrzymałem odpowiedź, że jest to prawdopodobne, iż produkt mógł być wyprodukowany w roku 2019 jednak z przeznaczeniem na sprzedaż w roku 2020 więc nie są w stanie zaproponować żadnego zadośćuczynienia. Kaski najczęściej można użytkować 5 lat zgodnie z instrukcją producenta, więc ten rok różnicy to sporo.
towar super, obsługa szybka ale niestety , zdarza się że system pokazuje ze mają na stanie ale jednak nie otrzymałem produktu i czekam na niego. nie jest to długo, ale jednak powinna być taka informacja przy zakupie. Nie mniej jednak dosyłają brakujący produkt w późniejszym terminie bez dodatkowych opłat. sklep i obsługa warty polecenia. Kupowałem wiele razy a 4 gwiazdki tylko z powodu wyżej opisanego.
1.Trochę za długi okres oczekiwania na dostawę; usprawiedliwiają Święta Wielkanocne oraz sytuacja epidemiczna. 2. Sprawa drugorzędna: informacja ze śledzenia przesyłki podawane po angielsku lub niemiecku - trochę chyba niezgodne z polskim prawem; we wzajemnych zobowiązaniach obowiązuje język polski.
Towar pierwsza klasa. Ceny Outletowe Super. Jednak nigdzie przy zakupie nie znalazłem informacji że towar jedzie z DE przez tydzień!
Łatwość zrobienia zakupów jest b. Dobra, natomiast ceny są trochę zawyzone. Brak zachęty w postaci kuponów bonusowych dla klientów
Duży wybór i rozsądne promocje - to plusy Addnature. Minus to niezbyt krótki czas doręczenia przesyłki.
Wszystko przebiegło szybko sprawnie i bez zarzutu
Sprawne zakupy, duży wybór produktów - dziękuję!
Bez zastrzeżeń
Wszystko ok.