addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.85/5.00

Szukałem kasku - Fox Proframe w kolorze srebrnym i rozmiarze M. Trudno było gdziekolwiek dostać ten kask, nie było go także w sklepie Adnature. Napisałem do nich prośbę o informację o dostępności, dostałem maila iż kask jest dostępny, w rzeczywistości nie było tego rozmiaru (błąd systemu). Po kilku dniach jeszcze raz szukając tego samego kasku w internecie skorzystałem z wyszukiwarki, która kolejny raz pokazała poszukiwany przeze mnie kask w sklepie Adnature. Tym razem produkt udało się dodać do koszyka, sam proces zakupu i dostawy przebiegł bardzo sprawnie, na każdym etapie sklep informował mnie o stanie realizacji zamówienia. Towar przysłano oryginalnie zapakowany bez śladów użycia czy przymierzania co było dla mnie istotne. Na pewno będę jeszcze korzystał z produktów oferowanych przez ten sklep, zwłaszcza że większość produktów wysyłana jest za darmo. Ogólnie - bardzo polecam ;)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Sandały są w moim wymiarze. Niestety, nie jestem zadowolona, ponieważ taśma na podbiciu jest bardzo ciasna. Paski z przodu są luźne, ale pasek na podbiciu sprawia, że but jest bardzo upięty. Natomiast rzep na pięcie ledwie zahacza o zapięcie. Przy mocniejszym wygieciu nogi, rzep puszcza. Najchętniej wymieniłabym te sandały, ale czekałam na nie 1,5 tygodnia i aż strach pomyśleć, jak długo będzie trwała wymiana.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety nie prowadzimy wymiany, w tym przypadku prosimy skorzystać z 30 dni na darmowy zwrot. Pozdrawiamy, Addnature Team
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Łatwość zrobienia zakupów jest b. Dobra, natomiast ceny są trochę zawyzone. Brak zachęty w postaci kuponów bonusowych dla klientów
Wszystko ok.
Generalnie jestem zadowolony: produkty dobrze zapakowane, przyjechały jeden dzień później niż zadeklarowano, wszystko fabrycznie nowe. To co mi się nie spodobało to niezgodność produktów z opisem - na stronie data produkcji kasków to 2020, dla potwierdzenia wysłałem zapytanie o datę produkcji i potwierdzono 2020. Przesyłka przyszła z produktami z 2019. Na moją reklamację z załączonymi zdjęciami produktów otrzymałem odpowiedź, że jest to prawdopodobne, iż produkt mógł być wyprodukowany w roku 2019 jednak z przeznaczeniem na sprzedaż w roku 2020 więc nie są w stanie zaproponować żadnego zadośćuczynienia. Kaski najczęściej można użytkować 5 lat zgodnie z instrukcją producenta, więc ten rok różnicy to sporo.
Wszystko przebiegło szybko sprawnie i bez zarzutu
towar super, obsługa szybka ale niestety , zdarza się że system pokazuje ze mają na stanie ale jednak nie otrzymałem produktu i czekam na niego. nie jest to długo, ale jednak powinna być taka informacja przy zakupie. Nie mniej jednak dosyłają brakujący produkt w późniejszym terminie bez dodatkowych opłat. sklep i obsługa warty polecenia. Kupowałem wiele razy a 4 gwiazdki tylko z powodu wyżej opisanego.
1.Trochę za długi okres oczekiwania na dostawę; usprawiedliwiają Święta Wielkanocne oraz sytuacja epidemiczna. 2. Sprawa drugorzędna: informacja ze śledzenia przesyłki podawane po angielsku lub niemiecku - trochę chyba niezgodne z polskim prawem; we wzajemnych zobowiązaniach obowiązuje język polski.
Nie musiałam się kontaktować z serwisem wiec nie umiem ocenić na 5 (choć może tak by właśnie było). Przesyłka "szła" jednak trochę długo. To jedyna uwaga do zamówienia. Towar w rewelacyjnej cenie w porównaniu do konkurencji i to jest atrybut nie do pokonania.
Jakosc oblugi przez DHL byla na bardzo niskim poziomie, duze opoznienie, niemozliwosc kontaktu z DHL oraz mimo przekierowania paczki w ich serwisie kurier nadal kilkukrotnie probowal dostarczyc paczke pod pierwszy wskazany adres
Towar pierwsza klasa. Ceny Outletowe Super. Jednak nigdzie przy zakupie nie znalazłem informacji że towar jedzie z DE przez tydzień!
Duży wybór i rozsądne promocje - to plusy Addnature. Minus to niezbyt krótki czas doręczenia przesyłki.
Średni czas dostawy. Przesyłka wysyłana z Niemiec co powoduje dodatkowe 3 dni u spedycji.
Wszystko ok. Towar wysyłany z Niemiec , wydłużony czas realizacji.
Czas dostawy ponad tydzień, oprócz tego wszystko super :)
Zwrot za pośrednictwem Poczty Polskiej - niedostateczny.
Sprawne zakupy, duży wybór produktów - dziękuję!
Długi czas oczekiwania
Bez zastrzeżeń