grillcenter.com.pl

Opinie (240) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (339)

6 paź 2023
Chciałem kupić wspomnianą wędzarnię w Waszym sklepie internetowym, ale ponieważ pochodzę z Czech, nie mogłem założyć konta. Ostatecznie dzięki ogromnej życzliwości Pani Kornelii udało się i zgodziliśmy się na odbiór osobisty. Zamówiłem towar jednego dnia i odebrałem następnego dnia. Wszystko było odpowiednio przygotowane, zgodnie z ustaleniami. Dlatego gorąco polecam każdemu ten e-sklep. Sama wędzarnia jest precyzyjnie wykonana i bardzo dobrze zapakowana na czas transportu. Duża satysfakcja z palenia, dlatego polecam każdemu.

Nie otrzymałam produktu, nikt nie odpisuje na mejle zamówienie z 12.03 do dziś (22.03) nie dostarczone nadal w realizacji szkoda bo miał być to prezent urodzinowy

Opinie nt. sklepu grillcenter.com.pl

11 lis 2023
8 lis 2023
22 paź 2023
6 lis 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za wystawienie pozytywnego komentarza. Bardzo nam przykro, że paczka dotarła dzień później - przewoźnik przetrzymywał ja na sortowni. Cieszy nas, że jest Pan zadowolony z pojemnika Broil King. Zapraszamy na kolejne zakupy. Pozdrawiamy, Zespół Grillcenter.com.pl
12 paź 2023
25 wrz 2023
25 wrz 2023
20 wrz 2023
22 wrz 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że paczka szybko dotarła i jest Pan zadowolony z produktu. Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów marki Weber. Zapraszamy ponownie. Zespół Grillcenter.com.pl
16 wrz 2023
7 wrz 2023
5 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Jest nam niezmierni miło, że jest Pan zadowolony. Zapraszamy serdecznie na kolejne zakupy - służymy pomocą. Zespół Grillcenter.com.pl
3 wrz 2023
21 sie 2023