A&A Dom Jubilerski- Logo - Opinie

A&A Dom Jubilerski

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (206)

Ważny od: 21 maj 2021
A&A Dom Jubilerski spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu A&A Dom Jubilerski

5 sie 2023

Zeberkowatość jest unikatowa

Bardzo się ucieszyłam, jak znalazłam w ofercie bransoletkę w cętki, tj. zeberkę. Prawie idealnie pasuje kształtem i zeberkowatością do pierścionka, który kupiłam wiele lat temu w Chorwacji. A planowałam kupić coś zupełnie innego... Wzór jest wyjątkowy i niepowtarzalny - nie znalazłam w ofercie innych firm biżuteryjnych.
3 sie 2023
28 lip 2023

Fachowa, przemiła obsługa. Bardzo duży wybór złotej biżuterii,piękne wzornictwo.
7 lip 2023
28 cze 2023
Pełen profesjonalizm. Polecam
26 cze 2023
Świetny sklep, ekspresowa wysyłka, wszystko jak trzeba, polecam
23 cze 2023
To mój kolejny zakup tutaj, i tym razem bardzo udany, świetna obsługa, ekspresowa wysyłka, paczka świetnie zapakowana. Bardzo polecam, a biżuteria wyjątkowa
21 cze 2023
Pracownik salonu pomógł w transakcji mimo,że nie był to dzień roboczy🙂
18 cze 2023

Świetny sklep

Ze strony sklepu jest doskonale, szybka wysyłka, paczka zapakowana jak należy, a więc bardzo polecam, ale jeśli chodzi o przewoźnika, Fedex to brak numeru do kuriera to dla mnie mankament. Jest podany przedział czasowy kiedy kurier będzie i w tym przedziale był, ja jednak oczekuję, że w razie potrzeby mogę się skontaktować z kurierem, dlatego jeśli mam możliwość zawsze wybieram DPD albo Inpost
13 cze 2023
8 cze 2023
Wspaniały wybór,niepowtarzalne wzory. Doskonały kontakt i obsługa. Jestem bardzo zadowolona.
7 cze 2023
Produkt zgodny z opisem i zdjęciem, szybka dostawa. Polecam
5 cze 2023
3 cze 2023
Kontakt z konsultantką. Wykazała wiele cierpliwości, była bardzo pomocna i kompetentna.
26 maj 2023
22 maj 2023
AT
Andrzej T.
Szczecin
17 maj 2023

drzewko szczęścia z macicą perłową

Obdarowana osoba baaaaaardzo zadowolona.
15 maj 2023
Dokładny opis produktu, zabezpieczenie produktu do wysyłki, staranność pakowania
3 maj 2023