humbi.pl- Logo - Opinie

humbi.pl

Opinie (1967) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2864)

Ważny od: 17 cze 2022
humbi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 gru 2023
- produkt spełnił w pełni moje oczekiwania - w kwestii wysyłania faktury jestem zawiedziona ; po raz kolejny musiałam prosić o korektę faktury

25 gru 2023
Zakup poczatkowo poszedl sprawnie - zalezalo mi na prezencie dla corki ktory mialby przyjsc na czas przed Wigilia. Przez m9je niedopatrzenie nie odebralem paczki z paczkomatu i zostala zwrocona. Skontaktowalem sie z humbi i z prosba o szybkie ponowne wyslanie. Zamiast tego zaproponowqno mi ponowny zakup - tym razem po cenie o 30% wyzszej. Moja prosba o potrakowanie tego ulgowo tzn po cenie pierwotnej nie zostala uwzgledniona. Przykre ze yego typu firmy mimo ogromnych obrotow nie stac na zwykly gest i potraktowanie klienta proaktywnie. Wiem ze sie tak da bo sa firmy ktore rozumieja ze tym wygrywa sie lojalnego klienta. Nigdy wiecej zakupow w tej firmie - mentalnosc nastawiona na maksymalne wykorzystanie kazdej sytuacji ' w pospiechu przedswiatecznym`

Opinie nt. sklepu humbi.pl

Jeden element przyszedł zniszczony Humbi w ogóle się odcięło od reklamacji i kazali kontaktować się z producentem, tak jak bym kupował od producenta to bym rozumiał. Słabo bo kasę wzięli.

Produkt uszkodzony.

Zamówiony produkt przyjechał uszkodzony. Odesłałam od razu wadliwą przesyłkę, jednak nadal nie doczekałam się zwrotu pieniędzy za nią, ani informacji, kiedy mogłabym się tego w ogóle spodziewać.
6 kwi 2024
Niestety produkt uszkodzony,tym bardziej że to prezent dla 4 latka , który czekał na niego z utęsknieniem, czekam na zwrot środków,póki co nikt nie odpowiedział, mimo że zwrot został odebrany.
Wystawiony towar który był niedostępny. Zwrot pieniędzy, ale ani słowa wytłumaczenia.
10 lut 2024
Zabawka to jakaś porażka po pierwsze wykonanie i trwałość. A po drugie mapa do jazdy autem ( przewija się w ciągu 3 sekund) i tak w kółko. Odradzam zakup !!! I jeszcze ta cena śmiech! Nie warte 99pln z ręką na Sercu
25 gru 2023

Nigdy wiecej zakupow w tej firmie

28 gru 2023

Niespawna zabawka

Zamówiłam przed świętami garaż Majorette dla dziecka, garaż dotarł bardzo szybko, natomiast jest niesprawny... Zabawka warta ponad 500 zł, najwidoczniej nie została sprawdzona przed wysyłką co skończyło się niesprawnym prezentem od Mikołaja ... Nie muszę opisywać rozczarowania zarówno mojego jak i dziecka ...
28 gru 2023
Zamówiłam dwa zestawy klocków dla chłopców na święta, każde opakowanie niekompletne. Niestety chłopcy zawiedzeni w same święta , miał być super zestaw do złożenia i do sterowania a okazała się wielka klapa.
30 paź 2023

Wadliwy produkt

Przesyła szybka , ale zabawka zamówiona na urodziny dla dziecka była zepsuta.!
Towar dostarczony brudny. Brak odpowiedzi na złożoną reklamację.
Zakupiony zestaw Brio lokomotywa parowa, niestety nie działa...
26 gru 2023
Brak naklejek . Karton otwarty .
Zamiast zamówionego wspinającego się Mikołaja otrzymałem przesyłkę z innym towarem .
8 lis 2023
Nie otrzymałam już dwa razy faktury za zamówiony towar
zwracać uwagę na dane przy wypisywaniu faktury
12 gru 2023
10 gru 2023