humbi.pl- Logo - Opinie

humbi.pl

Opinie (1894) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2778)

Ważny od: 17 cze 2022
humbi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 gru 2023
- produkt spełnił w pełni moje oczekiwania - w kwestii wysyłania faktury jestem zawiedziona ; po raz kolejny musiałam prosić o korektę faktury

25 gru 2023
Zakup poczatkowo poszedl sprawnie - zalezalo mi na prezencie dla corki ktory mialby przyjsc na czas przed Wigilia. Przez m9je niedopatrzenie nie odebralem paczki z paczkomatu i zostala zwrocona. Skontaktowalem sie z humbi i z prosba o szybkie ponowne wyslanie. Zamiast tego zaproponowqno mi ponowny zakup - tym razem po cenie o 30% wyzszej. Moja prosba o potrakowanie tego ulgowo tzn po cenie pierwotnej nie zostala uwzgledniona. Przykre ze yego typu firmy mimo ogromnych obrotow nie stac na zwykly gest i potraktowanie klienta proaktywnie. Wiem ze sie tak da bo sa firmy ktore rozumieja ze tym wygrywa sie lojalnego klienta. Nigdy wiecej zakupow w tej firmie - mentalnosc nastawiona na maksymalne wykorzystanie kazdej sytuacji ' w pospiechu przedswiatecznym`

Opinie nt. sklepu humbi.pl

31 mar 2024
Problemy z kurierem rozwiązane bardzo szybko i z dużą korzyścią dla mnie. Bardzo szybki kontakt i rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Zabawka dotarła przed świętami, towar zgodny z opisem.

Puzzle na podłogę.

Szybki czas realizacji zamówienia. Wysyłka następnego dnia, i kolejnego dnia dostawa. Niestety brakowało 1 puzzla, ale reklamacja zgłoszona tego samego dnia i na następny dzień wysłany brakujący puzzel. Także jak najbardziej na tak! :)

W tej cenie warto :)

Na plastikowych siedziskach do huśtawek mogłyby być choćby 3-4 cienkie gumowe paski, żeby się tyłek nie ześlizgiwał. Sznurki poprawiałem trzy razy mimo fachowych wiązań - troszkę chyba zbyt rozciągliwe ;)
Szybka wysyłka. Pudełko z zabawką mogłoby być porządniej zabezpieczone. Nie mam pewności, że pudełko nie zostało wcześniej otwarte.
Należy lepiej zabezpieczyć paczkę przed wgnieceniami. Sama folia to za mało. Jeden element z mojej paczki został uszkodzony.

Najlepszy sklep

Podoba mi się jakość wykonania przytulanki oraz bardzo szybki czas wysyłki. 10/10 najlepszy sklep internetowy
Super obsługa, szybka dostawa. Darmowa dostawa - kwota zamówienia nie musi być bardzo wysoka.
Dostawa bardzo szybka.Przesyłka dobrze zapakowana.Fajnie się robi zakupy.Polecam ten sklep

Bardzo szybka obsługa

Plecak małego odkrywcy to świetny i prezent i bardzo solidnie wykonany. Wnuczka zachwycona
Towar spełnił moje oczekiwania w 100 procentach, dostawa szybką i bez zarzutu
Produkt dostarczony bardzo szybko. Zgodny z zamówieniem. Polecam sklep.
14 kwi 2024
Szybka wysyłka. Zakupiony towar bez zarzutu, dobrze spakowany.
Szybka dostawa i ciekawa zabawka, zgodna z oczekiwaniami.
Bardzo szybka dostawa i paczka dobrze zabezpieczona.
Bardzo sprawna obsługa, produkt w atrakcyjnej cenie.

Polecam. Szybka dostawa. Wszystko zgodne z opisem.
7 kwi 2024
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie polecam
6 kwi 2024
Produkty zgodne z opisem, ekspresowa wysyłka
1 kwi 2024
Super mata piękne kolory i fajne wykonanie!
Towar i przesyłka zgodna z opisem. Polecam