humbi.pl- Logo - Opinie

humbi.pl

Opinie (1967) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2864)

Ważny od: 17 cze 2022
humbi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 gru 2023
- produkt spełnił w pełni moje oczekiwania - w kwestii wysyłania faktury jestem zawiedziona ; po raz kolejny musiałam prosić o korektę faktury

25 gru 2023
Zakup poczatkowo poszedl sprawnie - zalezalo mi na prezencie dla corki ktory mialby przyjsc na czas przed Wigilia. Przez m9je niedopatrzenie nie odebralem paczki z paczkomatu i zostala zwrocona. Skontaktowalem sie z humbi i z prosba o szybkie ponowne wyslanie. Zamiast tego zaproponowqno mi ponowny zakup - tym razem po cenie o 30% wyzszej. Moja prosba o potrakowanie tego ulgowo tzn po cenie pierwotnej nie zostala uwzgledniona. Przykre ze yego typu firmy mimo ogromnych obrotow nie stac na zwykly gest i potraktowanie klienta proaktywnie. Wiem ze sie tak da bo sa firmy ktore rozumieja ze tym wygrywa sie lojalnego klienta. Nigdy wiecej zakupow w tej firmie - mentalnosc nastawiona na maksymalne wykorzystanie kazdej sytuacji ' w pospiechu przedswiatecznym`

Opinie nt. sklepu humbi.pl

1 kwi 2024
Zakupiłam mate dla dzieci jakiś czas temu, od 2tyg maty zostały wypakowane i ułożone w pokojach dziecięcych. Ich wygląd to dla mnie 10/10 ale jakość to jakieś nieporozumienie. Po 2 tyg są tak zniszczone byle co je przeciera, dziurawią się jakby ktoś w szpilkach po nich skakał te "obrzeża" maty pękają - TRAGEDIA nie warte złotówki niestety te maty można tylko oglądać broń boże na nich siadać a co dopiero bawić się. Przykre bo są piękne

Mata ma 4 odcienie zamówionego koloru

Mata w kolorze beżowym na 17 sztuk ma 4 odcienie tego koloru. Wygląda to słabo... 4 lata temu zamówiłam kolor butelkowej zieleni i nie było takiego problemu.

Zniszczone opakowanie

Opakowanie porwane
21 sty 2024
Mata wykonana ze słabej jakości produktów, po 2 tygodniach użytkowania przez 8 miesięczne dziecko cała w dziurach, nie polecam
19 paź 2023
Niestety zestaw niepełny, brakuje alementu l6 do kroku f83 na 223 stronie... i podejrzewam że będzie brakować klocków R17x2 gdyż po rozłożeniu części ilość jest niesymetryczna. Jednak quality Control siada w klockach CADA
Kiepska jakość maty