Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (483) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (846)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Szybko, zgodnie z zamówieniem.
sklep super ,kostium za mały
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że sklep przypadł Pani do gustu. Dążymy do zapewnienia najlepszej jakości sprzętu pływackiego i rozumiemy, że czasami rozmiary nie zawsze się zgadzają. Zapewniamy, że będziemy ciężko pracować, aby upewnić się, że wszyscy nasi pływacy mogą znaleźć coś dla siebie !
Szybka realizacja zlecenia,
Szybko otrzymałam produkty.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za opinie! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa była na najwyższym poziomie.
szybka wysyłka i produkt ok
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że produkt był w porządku oraz, że wysyłka była szybka. W AQUA SPEED staramy się dostarczać naszym klientom sprzęt pływacki najwyższej jakości. Zależy nam na dostarczaniu doskonałych produktów i terminowej obsłudze. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Super towar , super ubsługa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za fantastyczną recenzję! Doceniamy miłe słowa i cieszymy się, że ma Pani wspaniałe doświadczenia z naszym zespołem. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i upewnienia się, że każdy klient jest zadowolony. Cieszymy się, że Pani również się podobało !
7 kwi 2024
Szybko i na temat:)👍
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że szybko otrzymała Pani od nas to, czego potrzebowała. Zawsze staramy się zapewnić sprawną obsługę, tak aby nasi klienci szybko mogli cieszyć się naszymi produktami. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że współpraca z AQUA SPEED przebiegła szybko i sprawnie. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były dla naszych klientów łatwe i bezproblemowe. Doceniamy Pani opinię i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy !
Wszystko ok ☺️
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia związane z AQUA SPEED. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że posiada Pani z nami wspaniałe doświadczenia.
Super obsługa.
Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że cieszysz się z szybkiej dostawy od AQUA SPEED. W AQUA SPEED zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
Udane zakupy!
wszystko ok