Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (903)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

9 wrz 2023
Szybko I profesjonalnie.
18 wrz 2023
Dziękujemy za Pani opinię! Cieszymy się z tak wysokiej oceny naszych usług. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
23 sie 2023

Polecam!

Łatwe, szybkie zamówienie
Szybki termin realizacji
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W AQUA SPEED naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że byłeś zadowolona z szybkości realizacji zamówienia. Naszą misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów i terminowych dostaw, i cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy!
13 cze 2023

Boja pływackaSprawna i szybka dostawa

Sprawna i szybka dostawa
13 cze 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom szybką i sprawną obsługę. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
14 lip 2023
Macie piękne kostiumy
19 lip 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszmy się, że podobają się Pani nasze kostiumy. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
11 lip 2023
Wszystko OK. Polecam.
18 sie 2023
Bardzo szybka dostawa
22 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat szybkości dostawy. Doceniamy Pani opinię i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z obsługi zamówienia. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
GS
Guri S.
Sulejówek
4 sie 2023
Błyskawiczna wysyłka
21 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W AQUA SPEED staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości produkty i niezawodną obsługę. Cieszymy się, że nasza szybka dostawa była dla Państwa satysfakcjonująca. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
JW
Jacek W.
Busko-Zdrój
4 sie 2023
błyskawiczna dostawa
21 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy! Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymywali swoje produkty tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy, że wybrali Państwo AQUA SPEED!
14 lip 2023
Pocecam serdecznie.
19 lip 2023
Bardzo dziękujemy za opinię oraz polecenie naszego sklepu! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
7 lip 2023
ekspresowa przesyłka
24 cze 2023
Szybka dostawa.Super
26 cze 2023
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej szybkiej dostawy. W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów i wspaniale jest wiedzieć, że Państwa oczekiwania zostały spełnione. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
PP
9 sty 2024
Szybkość obsługi.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że doceniasz nasz szybki czas reakcji. Rozumiemy znaczenie szybkiej i elastycznej obsługi klienta i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić te oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
29 cze 2023
Wszystko na plus 👍
5 lip 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Staramy się zapewnić najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom, a Państwa miłe słowa wiele dla nas znaczą. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
14 sty 2024
Zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękuję bardzo za pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że produkt spełnił Twoje oczekiwania i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
5 lis 2023
Sprawnie i szybko
15 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że szybko i sprawnie otrzymałeś zamówiony sprzęt pływacki AQUA SPEED. Naszym celem jest zapewnienie wzorowej obsługi naszym klientom i cieszymy się, że tak dobrze nam poszło :-). Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
27 paź 2023
Najszybszy sklep
15 lis 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję - cieszymy się, że uważasz AQUA SPEED za najszybszy sklep! Jesteśmy bardzo dumni z naszych błyskawicznych terminów dostaw! Dziękujemy, że doceniasz nasze zaangażowanie! Pozdrawiamy!
19 sie 2023
Szybkość obsługi.
22 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta w AQUA SPEED i doceniamy Państwa opinie. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom pozytywne doświadczenia podczas zakupów u nas. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią.
4 lip 2023
Wszystko bez uwag
5 lip 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Jest nam miło, że mieli Państwo z nami pozytywne doświadczenia. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
30 maj 2023

exspresowa wysyłka

expresowa wysyłka
30 maj 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego sklepu internetowego! Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z czasu dostarczenia produktu. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.