Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (903)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

GK
Gosia K.
Proszowice
12 gru 2023
Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymałaś zamówienie AQUA SPEED. Naszym celem jest zawsze zapewnienie najwyższej jakości szybkości i obsługi naszych klientów, dlatego doceniamy, że zauważyłaś to i poświęciłaś czas, aby podzielić się swoimi doświadczeniami. Jeszcze raz dziękujemy!
4 wrz 2023
Szybka dostawa
7 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię dotyczącą naszej szybkiej dostawy. Cieszymy się, że zamówienie szybko do Pani dotarło. W AQUA SPEED staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i zapewnić, że nasi klienci otrzymają swoje zamówienia w odpowiednim czasie.
1 lip 2023
wszystko dobrze
5 lip 2023
Dziękujemy za Paa pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
Szybka wysyłka
23 kwi 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że cieszysz się z szybkiej dostawy od AQUA SPEED. W AQUA SPEED zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka okazała się dla Ciebie świetnym doświadczeniem. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
10 sty 2024

dla mnie super

dal mnie super
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję kostiumu pływackiego MOLLY! Cieszymy się, że nasz kostium przypadł Ci do gustu. Pozdrawiamy!
10 wrz 2023
Wszystko ok😊😊😊
18 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania co do zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
AB
Anna B.
Łódź
Super polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
Wszystko OK
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy, że poświęciłeś czas na pozostawienie recenzji! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
22 cze 2023
Wszystko ok
26 cze 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED!
WSZYSTKO OK
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli jak najlepsze wrażenia z pływania i będziemy nadal starać się dostarczać Wam produkty najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy!
10 gru 2023
wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swoich doświadczeń z AQUA SPEED. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt pływacki był najwyższej jakości i spełniał potrzeby naszych klientów. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
17 gru 2023
Polecam 👍
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię i polecenie nas! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
15 wrz 2023
Polecam!
18 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa! Dziękujemy za polecenie naszego sklepu! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
22 lip 2023

Jest ok

Jest Ok
25 lip 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
14 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasz sprzęt do pływania AQUA SPEED. W AQUA SPEED staramy się zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z pływania i zawsze służymy pomocą!
14 cze 2023

Wszystko ok!!

Ok
20 cze 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Bardzo sobie cenimy opinie naszych klientów. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.