Dartshopper.pl

Opinie (951) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4021)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

10 lut 2024
10 lut 2024
7 sty 2024

Zestaw Winmau / tarcza, opona, oświetlenie /

Zmówienie dotarło po około 7-8 dniach, na stronie nie ma o tym ani słowa /może ja tego nie doczytałem/, jeną z pozycji którą zamówiłem było oświetlenie tarczy Winmau Wispa- po rozpakowniu stwierdziłem brak obręczy mocującej/ obręcz o średnicy opony ochronnej/- w opisie nie jest podane, że nie ma takowej w zestawie i należy ją dokupić. -szukałem na stronie ... brak / dorobiłem uchwyty mocujące/
6 sty 2024
Piórka Red Dragon Piórka Red Dragon Airwing Red Wave są fatalne. Po ok. 30 rzutach piórka były już przecięte i nie nadają się do dalszej gry. Producent zapewniał długoterminową żywotność..
10 sty 2024
Sprzęt jak najbardziej profesjonalny i dobry. Niestety 1 gwiazdka mniej za brak spakowania i wysłanie kartonu bez żadnego zabezpieczenia przez co był w jednym miejscu porwany i w paru poobijany.
14 sty 2024
Poprawić można jakoś końcówek lotek ,gdyż po upadku odrazu się łamią .Co do ceny ilości i terminu dostawy polecam .
26 sty 2024
Wszystko super ale prezent nie przyszedł na czas 😢- długi czas oczekiwania na spakowanie i wysłanie przesyłki
Zamówienie zgodne. Rozerwane opakowanie zbiorcze 16 par piorek (możliwe przy transporcie)
Wszystko w porządku. Karton pokiereszowany, ale na szczęście towar nie uszkodzony.
14 sty 2024
Wszystko jest ok, tylko szkoda że nie ma instrukcji w języku polskim.
7 sty 2024
Towar OK, ale przesyłka do Polski idzie dość długo, bo z Holandii
wszystkie produkty ok. Tylko to czekanie na dostawę 9 dni...
26 sty 2024
Długi czas oczekiwania na złożenie i wysłanie zamówienia
20 sty 2024

Bardzo dobrze zapakowana przesyłka

Lekkie narzekania odnośnie dostawy, trwała ponad tydzień

Długi czas oczekiwania

Zamówiłem paczkę we wtorek a przyszła w poniedziałek
4 sty 2024
Długi czas wysyłki