zabawydokawy.pl

Opinie (19) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (97)

Ważny od: 17 paź 2022
zabawydokawy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka, przesyłka przepięknie zapakowane i pachnące ☺️ Zadania z kart bardzo ciekawe, proste w wykonaniu, mam nadzieję że umilą nam przedświąteczny czas 🥰

26 maj 2023
Na chwilę obecną nie mogę dać więcej. Zamówiłam przesyłkę ponad tydzień temu. Nie mam żadnej informacji o wysyłce, informacji o zmianie statusu w panelu, a na maila z pytaniem kiedy otrzymam zamówienie nie dostałam odpowiedzi. Daję komentarz, żeby wywołać reakcję firmy i uzyskać informację, co z moim zamówieniem.

Opinie nt. sklepu zabawydokawy.pl

21 sty 2024
fajny e-book zabawy naprawdę działają
24 lis 2023

Karty z zadaniami do kalendarza adwentowego

8 gru 2023
Ekspresowa wysyłka,przepięknie zapakowane zamówienie,w środku znajdował się cynamon,które ślicznie pachniał. Polecam.
20 lis 2023
Świetna jakość! Super wykonanie, estetyczne ilustracje, świetna, trafna treść i przepiękne pakowanie paczki.
17 lis 2023
Wszystko wygląda ślicznie!! Począwszy od sposobu zapakowania do zawartości w środku🙂
11 paź 2023
Pani pomocna. Zabawy super.
29 gru 2023
26 gru 2023