gajka.pl

Opinie (32) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (32)

Ważny od: 21 lip 2023
gajka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu gajka.pl

Przepiękna pościel i dodatek w postaci podusi 🥰 Rzeczy najwyższej jakości i pięknie zapakowane, bardzo dziękuję 😊
Ja nie wiem czy da się lepiej, jakoś produktów na najwyższym poziomie.
Super obsługa, miłe niespodzianki w paczce :)
Duży wybór wzorów, oraz dobra kolorystyka
24 mar 2024

Kocham całym sercem i polecam!

Wszystkie produkty, które mamy od Gajki (a mamy już trochę tego w swojej kolekcji) to perełki! Jakość tkanin, dbałość o każdy szczegół, genialne doradztwo, świetny kontakt, szybka realizacja i mogłabym tak wymieniać bez końca! Nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z „gajkowych” produktów! Moja ocena to 11/10! Ogromnie polecam!
1 kwi 2024

Wszystko super! 😻

Bardzo szybka realizacja zamówienia, jesteśmy baldachimem oczarowane z córeczką. Nie spodziewaliśmy się a dostaliśmy do zamówienia piękny prezent. Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Polecam ❤️
Produkty od PracowniaGajka to produkt wysokiej jakości, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Gdy kupisz jeden produkt, wrócisz po więcej. Bardzo miła obsługa! Wszystko na 6+ ❤️❤️❤️
3 mar 2024
Zachwycające produkty, wysoka jakość, dbałość o każdy szczegół i bardzo sprawna obsługa oraz wysyłka 👍 Gorąco polecam !
1 kwi 2024
Bardzo szybki i mily kontakt, realizacja zamówienia sprawnie i szybko a produkty są przecudowne. Polecam serdecznie.
Ciesze sie, ze robilam zakupy u Was! Jakosc i modeli sa na wyzszym poziome. Dziekuje dla Was! Litwa, Wilno.

Polecam!

Wspaniała obsługa, jakość baldachimu fenomenalna. Jestem zachwycona :). Polecam serdecznie!
3 mar 2024
Wspaniała jakość , pięknie uszyte , szybka wysyłka