city-sport.pl- Logo - Opinie

city-sport.pl

Opinie (117) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (283)

Ważny od: 22 lut 2022
city-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 mar 2023
Okulary Okej. Jedynie nie spodobało mi się to, że po wyjęciu z pudełka wydawały się brudne. Całe w pyłkach, jakby wcześniej były wyciągane z niego.

12 kwi 2023
Potrafię zrozumieć, że z winy pracownika nie otrzymałam zakupionego towaru tylko pusty kartonik ale zupełnie nie rozumiem całego procesu "naprawy" pomyłki. Po pierwszym kontakcie telefonicznym kazano mi napisać email, następnego dnia nikt nawet nie raczył na niego odpowiedzieć. Minął kolejny dzień i dopiero po kolejnej rozmowie już z innym panem obiecano się zająć sprawą. Oczywiście nie mogło to nastąpić tego samego dnia gdyż punkt w Dębicy odbiera telefon a punkt w Rzeszowie, który przesyła klientom puste kartoniki pracuje krócej. Tym samym dzięki "sprawnej obsłudze" city-sport zostałam bez prezentu na Wielkanoc
AT
Ania T.
Witnica

Opinie nt. sklepu city-sport.pl

Podejście do tematu reklamacji.

Kupiłem opony rowerowe.Miałem z nimi kłopot, były lużne na obreczy.Chciałem je reklamować.Zaproponowano mi odbiór przez kuriera -super!Na szczęście opony przez kilkanaście godzin się ułożyły na obręczy. Podejście sklepu do problemu profesjonalne.Gratuluję.

Odbiór osobisty przy ul Podwisłocze

Bardzo dobre doradztwo, super obsługa, zakupy się jeszcze trochę powiększyły! Polecam!
Bardzo miła obsługa.Pan doradził w zakupie udzielił wszystkich informacji.Polecam

Super zakup

Łatwo, szybko i przyjemnie a do tego w przystępnej cenie. Gorąco polecam.

Zakup kurtki narciarskiej.

Przystępne ceny, dostępność towaru, obsługa klienta.
Produkty zgodne z opisem, sprawna i szybka dostawa.
Polecam. Super miła obsługa!

Wszystko ok, polecam

Wszystko ok
1 dzień temu
2 mar 2024
Wiedza i doświadczenie, fantastyczna obsługa klienta i doradztwo. Przede wszystkim brak problemów z kontraktem do sprzedającego. Pozdrawiam i polecam .
6 lut 2024

Bardzo dobre jakościowo produkty w atrakcyjnych cenach. Szybka realizacja. Wszystko ok.
6 lut 2024
Dobry kontakt, realizacja zamówienia z dnia na dzień. Polecam.
Szybka realizacja zamówienia, łatwy kontakt.