Certyfikat dla marbo-sport.pl

21.08.2015 r.
20.08.2018 r.

Opinie o marbo-sport.pl

4.73/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 235 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Szybka dostawa, a towar bezpiecznie i elegancko zapakowany. W moim przypadku, wszystko bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Jeśli będę powiększał swoją domową siłownię, to na pewno sprzęt będę zamawiał przez marbo-sport.pl ;-)

ogólnie oceniam pozytywnie - dobrze

Zamówienie trochę się przeciągnęło, ale poza tym wszystko w najlepszym porządku (szczególnie, że nad wszystkim czuwa ten system TrustedShops). Mata jest podobna do innych mat modułowych - posiada 9 uniwersalnych elementów o kształcie puzla + różne wypełnienia rogów. Różnica tkwi głównie w ich rozmiarze, stąd cała mata ma inne wymiary, niż te, które spotkałem w innych sklepach (zgodne z opisem)

Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem. Polecam.

Wszystko jak należy. Sprzęt zabezpieczony aż nadto (co jest dość zrozumiałe jako, że dostawcą była PP :D ). To nie moje pierwsze zakupy u tego producenta i na pewno nie ostatnie :)

Niesłychanie długi czas dostawy.
Wykonanie ławeczki treningowej dość prymitywne. Mocowanie na wkręty do drewna przy dopuszczalnym obciążeniu 130 kg wg mnie niedopuszczalne.
Obawiam się jak ta konstrukcja będzie się zachowywać przy dłuższym użytkowaniu.
Mierny

Jak zawsze sprawna realizacja zamówienia i towar najwyższej jakości

wszystko ok.

Polecam sklep

Bardzo sprawnie. Towar według opisu.

Kolejne udane zakupy, wielki plus za darmową wysyłkę.

Wszystko sprawnie ,sprzęt zgodny z opisem polecam.

nieaktualne stany magazynowe podane na stronie www
Niedostateczny

długi czas realizacji, poza tym reszta OK.

może być

Szybka wysyłka.Sprzęt zgodny z opisem.Polecam.

Wszystko na najwyższym poziomie. Oczekiwania spełnione.

JEDEN ELEMENT PRZYSZEDŁ Z WADĄ FABRYCZNĄ, WYMIENIONY PO REKLAMACJI EKSPRESOWO. Polecam sklep.

Profesjonalna obsługa,polecam.

Jestem zadowolony z zakupów polecam ten sklep

Towar jak najbardziej odpowiadający mojemu zamówieniu. Niestety czas zrealizowania mojego zamówienia przekroczył założony czas na oczekiwanie towaru. Kurier niezbyt miły, brat musiał sam dźwigać do domu kilka metrów dosyć ciężki sprzęt przy czym kurier tylko stał.
Dostateczny

Zamówiłem ławkę dwustronną MS-L101 - Marbo Sport. Paczka dotarła szybko, bezpiecznie spakowana w gruby karton. Elementy ławki dodatkowo spięte paskami i owinięte we worki foliowe, chroniące przed zarysowaniami. Mogłaby być lepsza jakość czerwonej farby, bo zbyt łatwo odpyskuje. Siedzisko i oparcie bardzo wygodne. Ławeczka prezentuje się bardzo ładnie. Polecam

Bez zastrzeżeń

Wszystko w najlepszym porządku, polecam

Wszystko jak byc powinno, brakowalo tylko jednej nakretki ale to szczegol

Klasa. Polecam

dostawa opóźniona o ponad miesiąc
Dostateczny

Super czasowo

Bardzo wysoka jakość za stosunkowo dobrą cenę. Jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.

Okej

Wszystko dobrze.Polecam.

Wszystko szybko i sprawnie, polecam

Bardzo zadowolona.
POLECAM

Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. Polecam.

Z pełną świadomością polecam sklep, w którym cenie dobry kontakt z klientem wysokiej jakości sprzęt i szybkie realizacje przesyłek. Korzystam od kilku lat i za każdym razem realizacja zamówień przebiega płynnie.

Polecam serdecznie

Bardzo szybka dostawa.Polecam sklep.

sklep ok

marbo-sport.pl

marbo-sport.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.08.2015 r.

Boczna 41
27-200 Starachowice
michal@marbo-sport.pl
marbo-sport.pl

PPHU MARBO Bo?ena i Marek Ulikowscy s. c.
Boczna 41
27-200 Starachowice
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:292794781
Bożena i Marek Ulikowscy
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z marbo-sport.pl.