marbo-sport.plOpinie

CEIDG REGON:292794781
Bożena i Marek Ulikowscy

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

4.86 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu marbo-sport.pl

Przesyłka bardzo solidnie zapakowana i zabezpieczona. Szybki transport. Jedyny minus, to sam towar - już po chwili z talerzy odprysła farba, nie wpływa to w żaden sposób na funkcjonalność sprzętu, a jedynie na estetykę. Ogólnie jestem bardzo zadowolony!

Wczoraj
Dobra

1 tydzień temu
z obslugi jestem zadowolony szybka dostawa i dobrze spakowany towar z godnoscia polecam

1 tydzień temu
Szybko, zgodnie z oczekiwaniem

Wszystko OK

2 tygodni(e) temu
Wszystko ok polecam

2 tygodni(e) temu
gryf bardzo solidny

Szybko,sprawnie,bez problemów.

Wszystko w porządku godne polecenia

błyskawiczna realizacja, hantle wysokiej jakości , polecam

6szt nakrętek nie dało się nakręcić na śruby. Na szczęście w garażu miałem taki sam rozmiar więc podmieniłem.Nakładki gumowe na uchwyty są takie sobie. Moim zdaniem powinny być z twardej gąbki lub czegoś podobnego. Szczególnie na uchwytach do dipów. Jak ma się spocone ręce to się ślizgają.

Szybka dostawa, towar wg moich oczekiwań

Najlepsza firma ze sprzętem sportowym Super dostawa, bardzo dobre ceny, jakość wykonania na wysokim poziomie jak na sprzęt do domu Na pewno wrócę POLECAM

Ekspresowa realizacja zamówienia.

Szybka dostawa oraz dobrej jakości sprzęt jak na tą cenę. Zrobić można wszystko na niej jak na maszynie profesjonalnej, gdy oczywiście ją przytwierdzimy do podłoża. Szkoda tylko że w prowadnicach nie ma łożysk bo trochę szumi przy pracy ale wtedy cena na pewno by poszła w dużo w górę i nie kupił bym jej napewno. Polecam jeśli ktoś potrzebuje domowej suwnicy Smitha.

Sprawna wysyłka, miła obsługa. Polecam

Wszystko na plus, bardzo dobry sklep.

Błyskawiczna wysyłka, wzorowa obsługa, sprzęt pierwsza klasa :)

Bardzo szybko otrzymałem towar - Niedzielę zamawiałem, we wtorek przyszło :) Szybciej niż konkurencja - Czwartek :/ Niestety jeden z detali był krzywy, ale szybka reakcja działu jakości i po problemie - GRATULUJE. Poza tym, konstrukcje solidne nie papier, dokładnie wykonane i polakierowane. "Zły wybór odesłałem" - bez problemu pieniądze zwrócono. Polecam