P.P.H.U. "MARBO" S.C. Bożena Ulikowska, Michał Ulikowski

CEIDG REGON:292794781
Bożena i Marek Ulikowscy

Opnie nt. sklepu marbo-sport.pl

4.78 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu marbo-sport.pl

Polecam.

.. .aaa

profesjonalna obsługa transakcja przebiegła pomyślnie

2 tygodni(e) temu

3 tygodni(e) temu
Wszystko w porządku. Ekspresowa doatawa. To już kolejny mój zakup w tym sklepie. Polecam

Profesjonalna obsluga tranzakcja przebiegla pomyslnie jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie

Towar, przesyłka i kontakt na 5. Polecam

3 tygodni(e) temu
Wszystko zgodnie z opisem.

Bardzo dobry sklep.

bez zarzutow

Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

Szybka dostawa i przede wszystkim świetny kontakt Bardzo dobra współpraca z serwisem - po dostarczeniu jeden z elementów mocno zarysowany - zgłoszenie i natychmiastowa wymiana. Po 2 dniach miałem nowy element. Zero problemów, oszczędność czasu i pieniędzy. POLECAM wszystkim

Zamówiłam rowerek stacjonarny cardio .Bardzo polecam sklep 24 godziny czekałam na zamówienie

wszystkie elementy bardzo dobrze zabezpieczone w opakowaniach transportowych. Sam towar posiadał niewielkie wady w zakresie wykonania, jednak stosunek ceny do jakości uważam za bardzo dobry. Stojaki i ławka są bardzo stabilne. Co istotne czas od napisania reklamacji do reakcji w postaci wysłania nowego elementu kurierem zajęła 1 dzień, co jest po prostu wynikiem rewelacyjnym. Polecam towar i firmę

szybka dostawa i towar zgodny z opisem

Roweryk trenigowy HMS zgodny z opisem. Sprawuje się zgodnie ze specyfikacją. Ekspresowa realizacja zamówienia. Zdecydowanie polecam kontrahenta.

Stojaki wielopoziomowe MS-105 Marbo Sport to solidny sprzęt . Bardzo ciekawe rozwiązanie z hakownicami jest też bardzo praktyczne. Stojaki są stabilne i solidne.Nie bez znaczenia są belki zabezpieczające z możliwością ustawienia ich na trzech wysokościach. Estetyczny , ciekawy wygląd to kolejny plus tego produktu.Dostawa szybka i bez problemów.Minusem jest pomalowanie sprzętu.Farba odchodzi