marbo-sport.pl

Opinie (153) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1286)

Ważny od: 21 sie 2015
marbo-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Należy zauważyć i wyeksponować ze drabinka jest mocniejszą niż konkucji Przede wszystkim nie ruszają się szczeble jak u konkurencji co jest znacząca zaletą Materiały dobre, grube wszystko bardzo dobre i ciasno spasowane Powinna być możliwość zakupienia osobnego układu drazka do podciągania... będę go musiał dorobić a szkoda... wolałbym kupić oryginał Nie pomyśleli państwo tez o tym aby wysłać kapy na Śruby i nkaretki.. . Sprawiłoby to że sprzęt jeszcze bardziej zyskał by na atrakcyjności ale też na bezpieczeństwie, pewnie Noe jeden klient zahaczył o wystający ostry gwint Śruby, dziwi mnie to bo te kapy kosztują grosze i na pewne je dokupię Ale jestem i tak zadowolony.... mocny sprzęt Pozdrawiam

6 wrz 2023
Lawka w czasie montazu wymagala wiercenia, instrukcja b. slabej jakosci z wyblaklymi stronami, ale udalo sie zmontowac lawke bez wiekszych problemow. Zgloszony problem przez serwis zwalony na klienta. Jakosc lawki ogolnie dobra, stabilna.

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

dobry kontakt ze sklepem latwa mozliwość zwrotu.
Mega szybka dostawa. Sprzęt solidny.
25 lut 2024
Sprzęt jest dobry
szybkość dostawy,
3 mar 2024
Ok
3 mar 2024
9 lut 2024
Wszystko ok tylko kod rabatowy z przegladarki na telefonie jest prawie nie do znalezienia. Musilem 2 razy zmieniac zamowienie zeby go znalezc.
11 lut 2024
szybka wysyłka, profesjonalny miły kontakt wszystko na plus
24 sty 2024
Jestem mega zadowolony z zakupow w sklepie Marbo Sport