marbo-sport.plOpinie

CEIDG REGON:292794781
Bożena i Marek Ulikowscy

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

4.50/5.00

Szybka dostawa oraz dobrej jakości sprzęt jak na tą cenę. Zrobić można wszystko na niej jak na maszynie profesjonalnej, gdy oczywiście ją przytwierdzimy do podłoża. Szkoda tylko że w prowadnicach nie ma łożysk bo trochę szumi przy pracy ale wtedy cena na pewno by poszła w dużo w górę i nie kupił bym jej napewno. Polecam jeśli ktoś potrzebuje domowej suwnicy Smitha.
Czytaj dalej

Okres oczekiwania na wysyłkę towaru to jakaś kpina. Rozumiem sytuację z koronawirusem ale ponad 2 tygodnie czekania na wysyłkę towaru to kiepski żart.
Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Szanowny Panie, W momencie składania zamówienia był Pan informowany w każdym kroku ścieżki zakupowej o wysłużonym czasie realizacji zamówienia ze względu na COVID-19. Konsultanci sądo Pana dyspozycji pon-pt pod numerami infolinii, pod mailem oraz na czacie firmowym. Pozdrawiamy serdecznie, Marbo-Sport

Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu marbo-sport.pl

Dobry stosunek jakości do ceny.
bardzo profesjonalny sklep
wszystko
polecam
Na jakiej podstawie mam wystawić opinię,jeżeli moje zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane.Długi czas oczekiwania na realizacje zamówienia
 pomocny (2)
Brak informacji o prawdziwym termine wysyłki towaru. Mija tydzień nadal nic nie wiem.
Kolejny zakup, wszystko sprawnie i poprawnie. Polecam.
Towar zgodny z opisem. Bardzo dobry kontakt.
ok :)
Zdecydowanie POLECAM zakupy w >>> marbo-sport <<<. Kontakt z klientem na bieżąco, szybka dostawa. POLECAM też orbitrek HS-095C. Orbitrek jest do złożenia, ale to prosta sprawa. Mój złożył dwunastolatek instruowany przez starszą osobę. Płynna praca, bardzo dużo programów. Jest moc ;)
Dzień dobry, Bardzo dobry kontakt z działem obsługi gdzie były opinie że podobno tak nie jest (bardzo miłe zaskoczenie). Konkretne informacje udzielane wręcz natychmiast. Szczerze nic dodać nic ująć. Pozdrawiam, Arek
Bardzo dobre wykonanie, troszkę żmudny montaż, ale finalnie jest OK. Gdyby można było poprawić sposób montażu na bardziej uniwersalny byłoby jeszcze lepiej. 100% satysfakcji.
 pomocny (1)
Pełen profesjonalizm. Szybka wysyłka. Wspaniały kontakt. Zakupiony wioślarz a tydzień później orbiterek. Za tydzień bieżnia
Otrzymałem towar który zamówiłem nienaruszony i na czas
Przesyłka dotarła w wyznaczonym terminie.