marbo-sport.plOpinie

CEIDG REGON:292794781
Bożena i Marek Ulikowscy

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

4.58/5.00

Szybka dostawa oraz dobrej jakości sprzęt jak na tą cenę. Zrobić można wszystko na niej jak na maszynie profesjonalnej, gdy oczywiście ją przytwierdzimy do podłoża. Szkoda tylko że w prowadnicach nie ma łożysk bo trochę szumi przy pracy ale wtedy cena na pewno by poszła w dużo w górę i nie kupił bym jej napewno. Polecam jeśli ktoś potrzebuje domowej suwnicy Smitha.
Czytaj dalej

Okres oczekiwania na wysyłkę towaru to jakaś kpina. Rozumiem sytuację z koronawirusem ale ponad 2 tygodnie czekania na wysyłkę towaru to kiepski żart.
 Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Szanowny Panie, W momencie składania zamówienia był Pan informowany w każdym kroku ścieżki zakupowej o wysłużonym czasie realizacji zamówienia ze względu na COVID-19. Konsultanci sądo Pana dyspozycji pon-pt pod numerami infolinii, pod mailem oraz na czacie firmowym. Pozdrawiamy serdecznie, Marbo-Sport

Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu marbo-sport.pl

Pełen profesjonalizm. Szybka wysyłka. Wspaniały kontakt. Zakupiony wioślarz a tydzień później orbiterek. Za tydzień bieżnia
Przesyłka dotarła w wyznaczonym terminie.
Zdecydowanie POLECAM zakupy w >>> marbo-sport <<<. Kontakt z klientem na bieżąco, szybka dostawa. POLECAM też orbitrek HS-095C. Orbitrek jest do złożenia, ale to prosta sprawa. Mój złożył dwunastolatek instruowany przez starszą osobę. Płynna praca, bardzo dużo programów. Jest moc ;)
Dzień dobry, Bardzo dobry kontakt z działem obsługi gdzie były opinie że podobno tak nie jest (bardzo miłe zaskoczenie). Konkretne informacje udzielane wręcz natychmiast. Szczerze nic dodać nic ująć. Pozdrawiam, Arek
Bardzo dobre wykonanie, troszkę żmudny montaż, ale finalnie jest OK. Gdyby można było poprawić sposób montażu na bardziej uniwersalny byłoby jeszcze lepiej. 100% satysfakcji.
Otrzymałem towar który zamówiłem nienaruszony i na czas
Polecam. Profesjonalna obsługa. Świetny sprzęt
Polecam. Profesjonalna obsługa. Świetny sprzęt
Bardzo dobry sprzęt do ćwiczeń. Polecam
zamówienie i dostawa bez problemu
Wszystko w porządku.
Skrócić termin realizacji zamówienia
Sprzęt fajny ale ławeczka za wysoka o przynajmniej 10cm a ja jestem wysoki 180cm przy treningu klatki na płasko ze sztangą robi się mostek i napina prostowniki grzbietu stojaki mają za długi uchwyt na położenie gryfu mogły by być krótsze o 3cm jak i zrobić ich regulację góra dół by można idealnie dopasować położenie gryfy również stojaki są za bardzo odchylone w tył przy robieniu barków siedząc zza karku uderza się o uchwyty na gryf a przy zdjęciu gryfu jest zbyt daleko co naraża na kontuzję barków ,pozdrawiam.
Duża oferta w wyborze sprzętu do ćwiczeń i fajne cený. Jedną gwiazdkę zabieram za spory czas realizacji zamówienia oraz problemy z wcześniejszym zamówieniem, gdzie miał być wycofany jeden przedmiot a firma anulowała całość. Później okazało Się, że sporo gadżetów brak na sklepie.
szybki kontakt i odpisywanie na maile na plus, co można zmieć np. jak ktoś kupuje wyciąg górny i dolny z marbo i do tego adapter 1szt 25/30mm warto dopytać czy nie potrzebuje drugiego bo tak to teraz 15zł za przesyłkę :P