marbo-sport.plOpinie

Bożena i Marek Ulikowscy

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

4.26/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

7.12.2020 zamówiłem w tym sklepie drążek tzw. kierownice i gryf prosty 167cm. Termin wysyłki w momencie składania zamówienie wynosił 11 dni. Towar zamówiłem na prezent na święta. Po tych 11 dniach zdecydowałem się zadzwonić do tego sklepu, dostałem informację, że gryf jest gotowy i czekają na produkcję drążka oraz że zamówienie zostanie wysłane po świętach. Po świętach zdecydowałem się napisać maila ponieważ w dalszym ciągu nie było żadnego postępu realizacji zamówienia. Wymiany mailowe trwały do 11 stycznia. W dniu dzisiejszym zamówienie dotarło do mnie w dwóch paczkach. Zastanawiam się dlaczego nie można było wysłać gryfu od razu jak był dostępny tylko czekali na produkcję drążka, jak i tak zostały później nadane w dwóch paczkach. Chociaż część prezentu dodarła by na czas. Do tej pory bardzo polecałem tą firmę wśród znajomych. Paru z nich złożyło tam nawet zamówienie. To były na pewno moje ostanie zakupy w tym sklepie, chociaż wydałem już tam ponad 4 tyś. Nie polecam sklepu. Zastanówcie się 2 razy zanim zdecydujecie się na jakieś zakupu w tej firmie. Szybciej docierają do mnie zamówienia z Chin..
Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Szanowny Panie Rafale, Zgadza się, najmocniej przepraszamy za opóźnienie w realizacji Pana zamówienia. W dobie pandemii sprzęt domowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w związku z czym przy kilkudziesięciu tysiącach zamówień miesięcznie nie jesteśmy w stanie realizować zamówień częściowo. Mamy nadzieję, że pomimo tej jednorazowej wpadki nadal będzie Pan naszym stałym klientem i da nam szansę na ponowne zapracowanie na Pana pełne zadowolenie. Pozdrawiamy serdecznie, Marbo Sport
Czytaj dalej 2 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalej 2 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu marbo-sport.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
 pomocny (2)
Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Produkt niechlujnie wykonany nie jest taki jak na reklamie tzn. nie jest taki jak na zdjęciach i na filmie na you tube nie staranne wykonanie materiał się marszczy przy szyciu nie po to wydałem taki pieniądz by dostać takie coś .Po drugie jak się to szycie zakańcza czy ktopś widział taką FUSZERKĘ na tapicerce w samochodzie !? , i ten element metalowy srebrny tak niechlujnie wykonany tak ciężko było użyć papieru ściernego ??? Powiedziałem sobie w końcu ,że wydam większy pieniądz by mieć coś lepszego i dostałem znowu bubel - napiszę ,że dno by nie napisać słów na K a było by ich ze 100 takie moje jest zadowolenie!!!
 pomocny (4)
Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Szanowny Panie Andrzeju, Jest nam niezmiernie przykro, iż produkt nie do końca spełnił Pana oczekiwania. Ciężko odnieść się do zarzutów, gdyż wszystkie pokazane przez Pana zdjęcia elementów wykonane są zgodnie z założeniami procesu produkcyjnego. Element metalowy cięty jest za pomocą nowoczesnych maszyn laserowych, w których powstaje wypływka która jest w normie zakładanej dla technologii cięcia laserowego grubych blach. Pozdrawiamy serdecznie, Marbo Sport
Strasznie długi czas dostawy brak możliwości zmiany zamówienie podczas realizacji, ale najgorsze jest podejście pracowników którzy wypierają się otrzymywania maili mimo tego że potwierdzają jego odbiór. Reklamacja polega na wypełnieniu papierowego druku z dziesiątkiem szczegółów...przypominam żyjemy w 21 wieku. Za koszt wysyłki zwrotu klient płaci z własnej kieszeni.
Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Szanowny Panie Macieju, W momencie składania zamówienia system wyświetlał w koszyku jak i podczas potwierdzania zamówienia planowaną datę wysłania zamówienia na 2020-12-31. Zamówienie wysłane 2020-12-21, a więc 10 dni przed terminem. Wszystkie kierowane do nas maile są ticketowane, także nie ma możliwości aby jakiś zaginął. Jeśli chodzi o zwrot towaru, to wszystko dokładnie opisane jest w regulaminie sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Marbo Sport
Pospieszyć się
6 godzin(y) temu
Szanowny Panie Janie, Zgodnie w danymi w systemie przesyłka została nadana w deklarowanym terminie, który widział Pan podczas składania i potwierdzania zamówienia. Zdajemy sobie sprawę, że czas kompletacji i pakowania był wydłużony, ale sprzęt do ćwiczeń. domu w dobie COVID cieszy się ogromną popularnością a wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z kolejnością ich wpływu. Pozdrawiamy serdecznie, Marbo Sport
Ławeczka do ćwiczeń solidnie wykonana, idealna do domowego treningu. Sprzedawca informuje na bieżąco o statusie zamówienia.Polecam!
bardzo dobre wykonanie ,fajny wygląd i cena ,jak i poprzednie ,które brałem i mam nadal być klientem
Towar zgodny z zamówieniem. Szybka wysyłka.
Bardzo dobry sprzęt i obsługa
Wszystko bez zarzutu
Mój drugi email nie wpłynął
Odpowiedź ze sklepu marbo-sport.pl
Szanowny Panie Patryku, ciężko jest nam precyzyjnie odnieść się do tej opinii, ponieważ nie jesteśmy w stanie wywnioskować co sprawiło, iż jest Pan niezadowolny. Pozdrawiamy serdecznie, Marbo Sport
Brak dokładnej informacji o dacie dostawy sprzętu. Inf ze dostawa będzie do 32 dni jest mocno niewystarczajaca. Dobrze zrobiona strona internetowa.
 pomocny (2)
Zakupiony sprzęt bardzo dobry funkcjonalnie super kolorystyka jestem zadowolona na dzień dzisiejszy
Witam przesyłka nadal do mnie nie dotarła, więc ciężko coś ocenić skoro nie mam tego
sprawna wysyłka sprzęt solidny zgodny z opisem
Dobry stosunek jakości do ceny.