rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (419)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

15 mar 2023
Paczka przyszła bez uchwytów do półki na szable. Uchwyty dosłane ale podczas montażu jeden się rozleciał. Kiepska jakość uchwytów mająca trzymać ciężka szable.

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

15 sty 2024
Przepiękne wykonanie rzeźby. Prezentuje się bardzo stylowo. Obsługa przemiła, chętna do pomocy i dbająca o zadowolenie klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością skorzystamy z usług w przyszłości
19 sty 2024
"Witamy 😊 zespół rzezbyzbrazu.pl chciałby serdecznie podziękować za przesłanie zdjęcia naszej rzeźby w Twoim otoczeniu. To dla nas wielka radość i satysfakcja widzieć nasze dzieła w miejscach, gdzie są tak doceniane i podziwiane. 🌟 Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Każde zdjęcie od naszych klientów jest dla nas wyjątkowe i inspirujące. Czekamy z niecierpliwością na kolejne możliwości stworzenia czegoś pięknego dla Ciebie. Serdeczne pozdrowienia i jeszcze raz dziękujemy! 🙌🎨"
10 sty 2024

Pozytywna

Bardzo dobra komunikacja między firma a kupujacym oraz pomoc. Idealnie solidnie zabezpieczona paczka przeznaczona do transportu dla klienta. Jestem pozytywnie zaskoczony
19 sty 2024
"Dzień dobry! 😊 Zespół rzezbyzbrazu.pl pragnie serdecznie podziękować za pozytywny komentarz. 🌟🌟🌟🌟🌟 To dla nas ogromna radość i satysfakcja, że nasza praca została tak dobrze oceniona. 😃 Cieszymy się, że nasze starania w zakresie komunikacji i zabezpieczenia przesyłek przynoszą tak pozytywne rezultaty. 📦 Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do utrzymania najwyższych standardów. 💪 Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę. 🤝 Serdecznie pozdrawiamy!"
19 sty 2024
Bardzo pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonana rzeźba. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia.
25 sty 2024
"Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! 😊🌺 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że rzeźba oraz obsługa spotkały się z Państwa uznaniem. 🌟💐 Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze doświadczenia naszym klientom. 🙌 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! 🎉🌼"
16 sty 2024
Szabla bardzo dobrze wykonana, Bezpiecznie zapakowana na cza stransportu, szybka wysyłka.
19 sty 2024
"Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! 😊 Cieszymy się, że szabla spełniła oczekiwania pod względem jakości wykonania oraz że nasze starania w zakresie bezpiecznego pakowania i szybkości wysyłki zostały zauważone i docenione. 📦🚚 Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów i ciągle pracujemy nad tym, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nasza szabla będzie cieszyć oko i służyć przez długie lata. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl! 🌟🌟🌟🌟🌟"
18 sty 2024
Swietny kontakt z firma, blyskawiczna dostawa na moja prosbe - prezent dotarl na czas.
19 sty 2024
"Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! 😊 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy spełnić oczekiwania, szczególnie w tak ważnej sprawie jak dostarczenie prezentu na czas. 🎁 Szybkość i efektywność w działaniu to dla nas kluczowe wartości, a satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Cieszymy się, że wszystko poszło zgodnie z planem i że prezent dotarł na czas. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy. Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję na dalszą współpracę! 🚚✨ Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🌟🌟🌟🌟
16 sty 2024
Lokomotywa bardzo ładnie wykonana, nic dodać nic ująć :) Pięknie dziękujemy.
19 sty 2024
"Witamy 😊 Z ogromną radością odbieramy Twoje słowa pochwały dotyczące naszego metalowego modelu lokomotywy. Dziękujemy za docenienie staranności i jakości wykonania. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku. 🚂 Twoje zadowolenie to dla nas największa nagroda. Mamy nadzieję, że nasz model będzie dostarczać Ci radości przez długie lata. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie Pozdrawiamy od całego Zespołu rzezbyzbrazu.pl 💫👋"
23 sty 2024
Bardzo szybka realizacja. Produkt zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam
25 sty 2024
"Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszej firmy! 🌟 Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła szybko i że produkt spełnił Państwa oczekiwania, będąc zgodnym z opisem i zdjęciami. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne zakupy! Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊👍"
21 sty 2024
Polecam🙂 bardzo dobry kontakt ze sprzedającym jak i wykonanie.
25 sty 2024
"Bardzo dziękujemy za polecenie nas i docenienie zarówno jakości wykonania, jak i naszego kontaktu ze sprzedającym. 😊 Cieszymy się, że nasze starania spotykają się z Państwa zadowoleniem. Dążymy do tego, by każde doświadczenie z naszą firmą było pozytywne. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🙌"
27 sty 2024
Całość bardzo ładne Prezent bardzo się podobał
18 sty 2024
OK Polecam
19 sty 2024
"Witamy 🌟🌟🌟🌟🌟 Z całego serca dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! 💫 Jest to dla nas niezwykle ważne i motywujące. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania i że nasza ciężka praca przynosi tak pozytywne rezultaty. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości. Serdeczne pozdrowienia od Zespołu rzezbyzbrazu.pl 😊👋"
3 sty 2024
4 sty 2024
😊Serdecznie dziękujemy za 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟 gwiazdkową opinię! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, Twoje wsparcie jest dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę! 🙏💫 Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku! 🎉😊 Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
26 sty 2024
23 sty 2024
11 sty 2024
14 gru 2023
Firma bardzo solidna, spełnia oczekiwania klienta, bardzo szybka i sprawna obsługa. Towar dobrej jakości.
26 gru 2023
🌟🚀 Dziękujemy za Twoje wspaniałe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony zarówno z szybkości realizacji zamówienia, jak i z piękna naszego produktu. W [Nazwa Twojego Sklepu] dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zachwycały i docierały do naszych klientów w ekspresowym tempie. Twoja pozytywna opinia to dla nas wielka radość i motywacja do dalszego działania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
1 gru 2023
Rzeźby są piękne. Obsługa miła i szybka, gdy rodzą się problemy , sprawnie sobie z nimi radzi.
4 gru 2023
🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za tak wspaniałe słowa! Jesteśmy szczęśliwi, widząc Twoje zadowolenie z naszych rzeźb i z poziomu obsługi, którą oferujemy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić szybką i efektywną pomoc 💪 w każdej sytuacji. Twoje pozytywne doświadczenia motywują nas do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług. 🚀 Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej okazji do współpracy. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
11 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia, dopracowane szczegóły zamówionego przedmiotu.
26 gru 2023
🚀✨ Dziękujemy za pochlebną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że szybkość realizacji zamówienia oraz dbałość o szczegóły zamówionego przedmiotu spotkały się z Państwa uznaniem. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy aspekt naszej pracy był na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i możliwość dostarczenia kolejnych produktów spełniających Państwa oczekiwania. Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbybzrazu.pl🌟
4 gru 2023
Świetna obsługa, jakość przedmiotów również. Serdecznie polecam
4 gru 2023
Serdecznie dziękujemy za Państwa ciepłe słowa i polecenie naszej firmy! 🌟 Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość przedmiotów spotkały się z Państwa uznaniem. Dla nas największą radością jest zadowolenie naszych klientów i zawsze dążymy do oferowania produktów najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Państwu również w przyszłości. 🙌 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏