rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (460)

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

25 kwi 2024
23 maj 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 🌟🌟🌟🌟🌟 Twoje słowa są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów/usług. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub sugestie, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl 🤗
18 kwi 2024
7 maj 2024
Sprzedawać dobrej jakości produkty zamiast badziewia.
23 maj 2024
Dziękuję za Twoją opinię. Przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Zależy nam na wysokiej jakości naszych produktów i chętnie przyjrzymy się Twojemu przypadkowi bliżej. Przypominamy, że masz możliwość zwrotu przedmiotu, a my chętnie zamówimy kuriera, który odbierze kupiony przedmiot. Próbowaliśmy już wielokrotnie się z Tobą skontaktować, niestety bezskutecznie. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, +48 577002162 lub kontakt@rzezbyzbrazu.pl abyśmy mogli znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Cenimy sobie Twoje zdanie i każda uwaga pomaga nam się doskonalić. Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl
18 mar 2024

Lepszych sprzedawców po prostu nie ma! Miło, konkretnie, szybko i sprawnie. Przy tym szachy- przewspaniałe. Szczerze polecam!
20 mar 2024
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe słowa i polecenie! 🌟 Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasz serwis oraz nasze szachy spełniły Twoje oczekiwania. Staramy się dla Was każdego dnia, aby zakupy u nas były zawsze miłe, szybkie i bezproblemowe. 💼🛍️ Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Serdecznie zapraszamy ponownie! Pozdrowienia od całego Zespołu! rzezbyzbrazu.pl 🙌❤️
25 mar 2024
Świetny kontakt z klientem i dziękuję za przesyłkę zrealizowaną bardzo szybko. Na pewno polecę sklep innym 👋🏻
20 mar 2024
Przemiła i profesjonalna obsługa 🙂 Krótki termin realizacji. Dziękuję....
20 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za Twoje ciepłe słowa! 😊 Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej obsługi i szybkości realizacji. To dla nas wielka radość i motywacja do dalszej pracy. 🌟🌟 🌟 🌟 🌟 Pozdrawiamy serdecznie od całego Zespołu rzezbyzbrazu.pl! ❤️
1 kwi 2024

Polecam firmę

Polecam, super kontakt, szybka wysyłka. Polecam bardzo!
28 mar 2024
Jak zwykle świetnie. Ekspresowe wykonanie.
11 kwi 2024
👍👍👍
14 kwi 2024
11 kwi 2024
4 kwi 2024
25 mar 2024
22 mar 2024
19 lut 2024
Firma godna polecenia. Solidne wykonanie, krótki czas realizacji, a przede wszystkim konkretne, rzeczowe i profesjonalne przedstawienie oferty przeprowadzone przez Panią Elżbietę. Wszystkiego dobrego dla Wszystkich z Firmy. Pozdrawiam Jarosław K.
22 lut 2024
Drogi Panie Jarosławie, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi wrażeniami na temat naszej firmy. 🌟 Cieszymy się, że solidność wykonania, krótki czas realizacji oraz profesjonalne przedstawienie oferty przez Panią Elżbietę spełniły Pana oczekiwania. To dla nas niezmiernie ważne, aby każdy klient czuł się doceniony i właściwie obsłużony. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
8 mar 2024

Stała klientka

Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi. Jako stała klientka mogę potwierdzić, że zawsze na czas i bardzo miło jestem obsłużona. Tylko kurier dpd byłby chyba szybszy. Z DHL są opóźnienia. Pozdrawiam
20 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu na 🌟🌟🌟🌟🌟 gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
26 lut 2024
Świetny kontakt i szybka wysyłka. Jeden mały mankament, mimo że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona jedna mała część odpadła w transporcie.
20 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu ! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
16 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona z firmy jak również z produktu. Kontakt mega super i szybki. Produkt mega solidny. Polecam!
8 mar 2024
Fajny prezent dopasowany do okazji. Dobra jakość wykonania. Polecam firmę.
25 lut 2024
terminowa , elastyczna i uprzejma dostawa