rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (419)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

15 mar 2023
Paczka przyszła bez uchwytów do półki na szable. Uchwyty dosłane ale podczas montażu jeden się rozleciał. Kiepska jakość uchwytów mająca trzymać ciężka szable.

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

15 mar 2023
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
16 mar 2023
Szanowny Kliencie, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Do tej pory nie mieliśmy zgłoszeń dotyczących wadliwego wykonania mocowań. Cenimy sobie Pana opinię i w ramach przeprosin chętnie wyślemy Panu nowy komplet uchwytów. Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl