JustNails.pl

Opinie (4110) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7745)

Ważny od: 6 sie 2021
JustNails.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Super jakość.

Super sklep

Ekspresowa dostawa, gratisy i wszystko pięknie zapakowane
Wszystko super. Dostawa, opakowanie paczki, produkty.
Błyskawiczna dostawa, świetnie zapakowana paczka i super produkty😍
Piękne zapakowana paczka, wszystkie produkty bardzo dobrze zabezpieczone. Przesyłka w expresowym tempie - dnia następnego była już u mnie. Nie jest to moje pierwsze zamówienie,ale na pewno nie ostatnie ,polecam !😍
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, paczuszka przyszła na drugi dzień i była tak pięknie zapakowana że az zrobiła mi dzień
Szybką wysyłka, miły gratis :) bardzo polecam bo działają jak burza, mega szybko