JustNails.pl

Opinie (4110) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7745)

Ważny od: 6 sie 2021
JustNails.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Anna! Będzie nam bardzo miło, jeśli dasz znać czemu zasługujemy na 3 gwiazdki 😊 Pamiętaj, że jeśli coś jest nie tak z paczuszką to chętnie pomożemy. Odezwij się na sklep@justnails.pl ❤️
7 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Agata! 😊 Daj proszę znać co mogliśmy zrobić lepiej. Pamiętaj, że jeśli jest problem z paczką to możesz do nas napisać 👉🏻 sklep@justnails.pl, pomożemy ❤️
Prosiłam o wysłanie fakturę, w końcu dostałam zamówienie bez fakturę, informacje podawałam.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Natallia 🩷 Fakturę otrzymałaś na maila, z którego składałaś zamówienie. Nie wysyłamy faktur w paczce 🙏🏻
W paczce lakier był rozlany
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Nikola 😊 Czasami nasze paczuszki mają trudną drogę do przebycia, dlatego jeśli coś się stało z produktem to koniecznie pisz na maila sklep@justnails.pl i od razu pomożemy 🩷
Cześć 😊 Czym zasłużyliśmy sobie na 3 gwiazdki? 🥹
14 lis 2023
Duzy minus za płatne paczki (głównie pobranie). Robiłam ostatnio zakupu i zapomniałam kilku rzeczy ale już ich nie domawiam tylko ze względu ponowny kosz przesyłki. Poza tym wszystko super.
21 lis 2023
Zgadza się i również nad tym ubolewamy😭 Ze względu na dużą ilość nieodbieranych zamówień za pobraniem podjęliśmy decyzję, że nie będziemy umożliwiać bezpłatnej dostawy za pobraniem. Mało osób o tym wie, ale jako sprzedawca musimy ponieść dodatkowe koszy związane z powrotem zamówienia😭
27 cze 2023
Dostałam nail prep z jakąś plamą na zakrętce
21 lis 2023
Wysyłamy nowe produkty jak tylko pojawi się jakiś problem. Wystarczy napisać na maila sklep@justnails.pl i załatwimy sprawę❤️