lyko.com/pl- Logo - Opinie

lyko.com/pl

Opinie (927) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1300)

Ważny od: 11 lis 2021
lyko.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Polecam sklep i to bardzo. W sklepie trzy razy składałam zamówienie . Z zamówieniem pierwszym i trzecim nie miałam żadnego problemu, przesyłka przyszła o czasie, zawartość była dobrze zabezpieczona, zamówienie w całości do mnie dotarło. Niestety jeśli chodzi o drugie zamówienie przesyłka przyszła o czasie, ale niestety uszkodzona, od razu napisałam do obsługi klienta. Byłam bardzo mile zaskoczona z bardzo szybkiej odpowiedzi i szybkim załatwieniu sprawy. Jeszcze z taką miłą i dbającą o klienta obsługą klienta nie spotkałam się.

12 lis 2023
NIE POLECAM! LYKO pomyliło adres wysyłki zamówienia. Ktoś odebrał moja paczkę pod innym adresem, takim który nie istnieje.. Nie wiem gdzie jest moja paczka, stracone pieniądze. Wysłałam już kilka e-maili, będę wysyłać kolejne, udają ze nie widzą e-maili i wymijająco odpisali na jednego.. Żądam zwrotu pieniędzy i proszę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!

Opinie nt. sklepu lyko.com/pl

Wadliwy produkt Saint Tropez

Witam serdecznie, produkty które zamówiłam u Państwa spełniły moje oczekiwania ale niestety jeden z nich był uszkodzony w transporcie i nie nadawał się do użytku. Chodzi o spray room Saint Tropez 44 ml. W związku z tym chciałabym prosić i zwrot środków za ten produkt bądź wysyłkę takiego samego aczkolwiek lepiej zabezpieczonego. Proszę o przychylne rozpatrzenie mojej prośby.
Jedną gwiazdkę zabrałam za ostatnie zamówienie fioletowy tusz maybelline. Zakrętka była nie zabezpieczona a tuszu na moje oko i dotychczasowe doświadczenie trochę mało .
Super Szybka wysyłka oraz świetny produkt.
dać rabaty za kolejne sztuki produktu (rabat ilościowy)
22 godziny temu
Bardzo dobrze zapakowana przesyłka.Szybka realizacja zamówienia
Szybkość obsługi ,gwarancja jakości towaru i bez zbędnych rzeczy..Na początku (to był mu pierwszy zakup naLyko) miałem trochę niepewności ,ale wszystko odbyło się n a5 +. Polecam.
AZ
Anna Z.
Siedlec
Szybka dostawa
Dobre ceny, jakość towaru, szybka realizacja zamówienia