lyko.com/pl- Logo - Opinie

lyko.com/pl

Opinie (927) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1300)

Ważny od: 11 lis 2021
lyko.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Polecam sklep i to bardzo. W sklepie trzy razy składałam zamówienie . Z zamówieniem pierwszym i trzecim nie miałam żadnego problemu, przesyłka przyszła o czasie, zawartość była dobrze zabezpieczona, zamówienie w całości do mnie dotarło. Niestety jeśli chodzi o drugie zamówienie przesyłka przyszła o czasie, ale niestety uszkodzona, od razu napisałam do obsługi klienta. Byłam bardzo mile zaskoczona z bardzo szybkiej odpowiedzi i szybkim załatwieniu sprawy. Jeszcze z taką miłą i dbającą o klienta obsługą klienta nie spotkałam się.

12 lis 2023
NIE POLECAM! LYKO pomyliło adres wysyłki zamówienia. Ktoś odebrał moja paczkę pod innym adresem, takim który nie istnieje.. Nie wiem gdzie jest moja paczka, stracone pieniądze. Wysłałam już kilka e-maili, będę wysyłać kolejne, udają ze nie widzą e-maili i wymijająco odpisali na jednego.. Żądam zwrotu pieniędzy i proszę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!

Opinie nt. sklepu lyko.com/pl

Jedną gwiazdkę zabrałam za ostatnie zamówienie fioletowy tusz maybelline. Zakrętka była nie zabezpieczona a tuszu na moje oko i dotychczasowe doświadczenie trochę mało .

Pakowanie produktu

Polecam zwrócić uwagę na lepsze zabezpieczenie produktu, pudełko duże, a produkt mały, bez żadnych zabezpieczeń przemieszczał się po całym pudelku
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na przekazanie uwag ✨ Bardzo mi przykro, że nie byłaś do końca zadowolona z dostawy. Nasze paczki są pakowane automatycznie i z założenia to rozwiązanie technologiczne powinno odpowiednio dopasować rozmiar opakowania oraz ewentualnego wypełnienia papierem do zawartości paczki w sposób bezpieczny i ekologiczny (nie stosujemy wypełnień takich jak folia bąbelkowa), jednak jak widać niestety czasem technologia zawodzi, bardzo przepraszamy 💞 Jeśli którykolwiek z produktów został uszkodzony - skontaktuj się z nami proszę drogą mailową 😇 Pozdrawiam! / Gosia, Customer Relations

ok

hm nieszczególnie zgadzało się zamówienie z dostarczonymi produktami , ale to kwestia smaku
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Szkoda, że smaki nie do końca przypadły Ci do gustu, mam nadzieję, że w przyszłości znajdziesz u nas coś dla siebie! Pozdrawiam 🌞 / Gosia, Customer Relations
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz, a następne doświadczenie zakupowe w LYKO będzie pięciogwiazdkowe! Pozdrawiam✨ / Gosia z Customer Relations
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz, a następne doświadczenie będzie pięciogwiazdkowe! ✨ / Gosia z Customer Relations
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Znalazłam tutaj produkt, którego nie mogłam znaleźć w innych drogeriach
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ / Gosia z Customer Relations
polecam chociaż pojemniki 2 z 3 peelingów zostały połamane
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Bardzo dziękujemy za opinię ❤️ Jesteśmy pewni, że w przyszłości zasłużymy na 5 gwiazdek! Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
Ok
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy pięknie za opinię ❤️ Mamy nadzieję, że w przyszłości zasłużymy na 5 gwiazdek! Pozdrawiam 🌞 / Gosia z Customer Relations
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ I oczywiście, że będziesz wtedy 5-gwiazdkowo zadowolona! Pozdrawiam / Gosia z Customer Relations
4 lut 2024
Paczka w ogóle niezabezpieczona, szklany produkt latał w pudełku. Niskie ceny.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ Twoje uwagi są dla nas cenne i przekazaliśmy je już do zespołu w magazynie. / Gosia z Customer Relations

Sklep legitny ape dlugi czas wysyłki

Sklep okazuje sie byc ok. Jedyny duzy minus to czas wysyłki. Ponad tydzień. Moja paczka szła z zagranicy - ze szwecji chyba. Nie bylo chyba zbyt dobrze powiedziane ze taki długi czas wysyłki będzie.
24 sty 2024
Wszystko ok. Jedynie czas oczekiwania jest dość długi.
22 lip 2023

Polecam Lyko ;)

Asortyment i ceny produktów w Lyko są atrakcyjne. Dostawa towaru (jak na przesyłkę zagraniczną) dość szybka. Odjęłam jedną gwiazdkę za sposób zapakowania- dwie butelki pianki do włosów bez żadnego zabezpieczenia włożone do kartonika, obijające się o siebie. Po za tym sklep jest OK ;)
24 lip 2023
Dziękujemy za opinię ❤️ Wszystkie uwagi są dla nas cenne, a Twoją już przekazaliśmy gdzie trzeba 🌞 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
9 maj 2023
Witam serdecznie. Wysyłając przesyłkę ze Szwecji do Polski należałoby zadbać aby zawartość przesyłki była odpowiednio zabezpieczona (chociażby folia bąbelkowa) aby w/w nie obijała się wewnątrz o karton i niepotrzebnie uszkadzała pakunek który miał być na prezent. Po za tym OK.
10 maj 2023
Hej! Dziękujemy za Twoją opinię 😍 Ze względu na dbałość o planetę nie używamy w większości przypadków folii bąbelkowej, co jednak nie oznacza, że zamówienia nie powinny być odpowiednio zabezpieczone - bardzo przepraszamy. Przekażemy opinię do magazynu 🌞 Pozdrawiam! / Małgorzata z Customer Relations
Bardzo wysoka cena szamponu KUNDAL. Jeszcze rok temu w innych firmach ten szampon kupowałem za połowę tej ceny. Teraz tylko LYKO ma ten szampon i ...ta cena . Dużo częściej i więcej innych płynów KUNDAL bym kupił jak by cena była konkurencyjna...atrakcyjna. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Cena produktów zależy od wielu czynników, również od dostępności no i oczywiście szalejącej inflacji, ale zwrócimy na to uwagę odpowiedniej osobie 🌞 Pozdrawiam ciepło! / Gosia z Customer Relations