artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.pl

Opinie (649) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3722)

Ważny od: 12 mar 2019
artma-zaproszenia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 cze 2023
Wszystko odbyło się sprawnie. Zaproszenia takie, jak chcieliśmy. Każda zmiana była uzgadniana z projektantką, z którą był bardzo dobry kontakt mailowy i można było nawet drobne szczegóły zmieniać. Cena w porządku. Na zdjęciach tego nie widać, ale na okładce zaproszenia jest ładny złoty nadruk i wzorek, na górze zaproszenia też wzorek z imionami narzeczonych. Zaproszenia spersonalizowane, dla każdej pary gości wydrukowane ich imiona i nazwiska. Na zdjęciu zapasowe zaproszenie na ślub. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.
KS

Wielkie rozczarowanie. Zachęcona opiniami zamówiłam zaproszenia z tej strony. Wybrałam motyw z kalką i zdjęciem. Wygląda to tragicznie... Miałam nadzieję ,że kalka będzie twardsza i z lepszej jakości materiału, a wygląda jak papier do pakowania kanapek. 😩

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

7 kwi 2024
6 kwi 2024

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia bardzo starannie wykonane na wysokiej jakości papeterii. Szybka wysyłka i błyskawiczna reakcja na zgłoszenie, że w jednym z zaproszeń jest błąd - praktycznie na następny dzień otrzymałam poprawione zaproszenie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Co można zrobić lepiej? Formularz nie zakładał personalizacji kopert, o takiej opcji dowiedziałam się dopiero z bloga i to jak już otrzymałam zaproszenia. Warto wrzucić taką opcję do formularza, jeśli faktycznie jest taka możliwość :)

Wspaniałe wykonanie i najwyższa jakość

Zamówiliśmy zaproszenia rozkładane i winietki, wszystko jest przepiękne, bardzo dobrej jakości, nie mogę się napatrzeć 🥰 koperty pięknie współgrają z zaproszeniem i nie są to byle jakie cienkie koperty, są fajne grubsze. Same zaproszenia również są świetne, idealnie przycięte, no naprawdę czuć jakość, a cena jest przystępna. Kontakt był świetny, projektanci uwzględnili moje uwagi i poprawki, szybko dostałam projekt do wglądu oraz po akceptacji gotowy produkt. Jestem mega zadowolona! 5/5
Jestem zachwycona. Zarówno proces projektowana zaproszeń przebiegł sprawnie, (każda uwaga została wysłuchana i uwzględniona), jak i czas wykonania i wysłania zaproszeń, był bardzo zadowalający. Zaproszenia przyjechały odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uszkodziły się podczas transportu, a każde z nich było dopracowane do najmniejszego detalu. Każda osoba, której wręczaliśmy zaproszenie podziwiała je mówiąc „jakie piękne”. Podsumowując, lepiej trafić nie mogliśmy ❤️

Idealny sklep!

Każdy aspekt oceniam na najwyższą możliwą ocenę. Zacznę od kontaktu z wykonawcami, był on bardzo łatwy, jednocześnie szybko dostawałam informacje zwrotne. Czas realizacji zamówienia świetny. Nawet nie było problemu z aktualizacją danych, które wysyłałam wcześniej. Wykonanie: 10/10. A grafik wykonał kawał dobrej roboty. Zaproszenia są po prostu świetne i wiem, że na każdą najbliższą okazję będę zamawiać z tej strony. Każdemu serdecznie polecam.
Ogólne wrażenie super ! Zaczynają od dużego wyboru, możliwości edycji, intuicyjnej strony do zamówienia poprzez precyzyjne informacje na każdym kroku, wykonanie zaproszeń oraz czas realizacji. Zależało nam na terminie i udało się perfekcyjnie. Odbiór zaproszonych gości także bardzo pozytywny. Polecamy bardzo serdecznie.

Zaproszenia Transparent Gold Shine

Duży wybór produktów. Świetny kontakt. Łatwość w stworzeniu projektu. Wszystkie zaproszenia zgodnie z naszą listą - brak pomyłek ze strony firmy. Jakościowe wykonanie. Dobrze zapakowane zabezpieczenia. Zamówiliśmy także zawieszki na alkohol -również jesteśmy zadowoleni. Bardzo polecamy.
Polecam z całego serca ! Zaproszenia piękne ,starannie zapakowane . Otrzymałam dodatkową ilość „wkładek”do zaproszeń . Przesyłka starannie zapakowana ,dotarła w nienaruszonym stanie. Szybka wysyłka oraz super kontakt ze sprzedawcą. Polecam w 100% !
Jestem zachwycona zaproszeniami i współpracą z firmą Artma. Wybraliśmy zaproszenia ślubne Glam Old Rose! Szczegóły robią wrażenie. Złożyliśmy zamówienie 14 marca, a 26 marca zaproszenia były już u nas :) Polecamy!

Polecamy!

Zaproszenia wyszły idealnie tak jak chcieliśmy! Wszyscy bardzo uprzejmi i szybko odpowiadali na maile. Zmienialiśmy projekt parę razy i zajęło to tylko kilka dni. Wysyłka też szybko. Polecamy!
Jesteśmy naprawdę mile zaskoczeni, przedewszystkim szybka realizacja zamówienia, łatwy kontakt jeśli chodzi o projekt i wprowadzenie zmian bez problemu. Serdecznie polecamy!
Polecam z całego serca. Zaproszenia piękne i starannie wykonane. Łatwy i szybki kontakt ze sprzedającym. Na pewno to nie ostatnie zamówienie, które zrobiłam w tym sklepie.
Serdecznie polecam ! Zaproszenia piękne wręcz jakoś wykonania przerosły moje oczekiwania. Bardzo dobry kontakt w sprawie realizacji zamówienia oraz szybką wysyłka ❤️