focusgarden.pl

Opinie (2557) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

19 lip 2023
Lekceważenie klienta Kupiłem tunel foliowy, i następnym dniu dostałem wiadomość o przygotowaniu towaru do wysyłki ale dalej nic się nie działo. Po czterech dniach zadzwoniłem do firmy Focus Garden i dowiedziałem się że zakup musi być anulowany bo tunel jest uszkodzony (czyżby taka firma nie miała innego egzemplarza?) Po tygodniu musiałem zakupić tunel w innej Firmie i otrzymałem go po trzech dniach.

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

3 sty 2024
Ze smutkiem dałem taką ocenę ale niestety tak jak pisałem w oddzielnym mailu towar przyszedł uszkodzony.
29 sie 2023
dzień dobry, proszę poprawić system dostawy. Klient nie może czekać na towar przez okres jednego tygodnia. To jeszcze by przeszło w tłoku mówiąc potocznie Ale brak konkretnych odpowiedzi w terminach dostawy towaru tzn przewoźnik podaje nie prawdziwe terminy dostaw. Zamówiony został inny towar ze względu późniejszych tłumaczeń, że ten konkretny towar nie może być dostarczony bo został prawdopodobnie uszkodzony, decydujemy się na tańszą wiatę o innym modelu. Ugoda nastąpiła w czwartek. Środki (400,00 PLN) miały być zwrócone automatycznie. Dzisiaj wtorek środków brak na koncie, Nie policzę ile razy dzwoniłem i się denerwowałam. nie powiem Panie obsługujące infolinie są miłe i się prężą jak mogą. Ale cos organizacyjnie jest nie dograne. Zawodzi logistyka a jest to nerw firmy.
6 paź 2023
Domek Boston przyjechał niekompletny. Złożyłem w 1/3 i teraz stoi na tarasie niekompletny. Domek ewidentne nie sprawdzony przed sprzedażą. Warunki atmosferyczne, deszcz i silny wiatr na pewno zniszczą konstrukcje, bowiem są to metalowe wkręty w plastiku. Zadzwoniłem z reklamacja i dostałem wiadomość, ze trzeba składać pisemnie. Jest piątek wiec pewnie nic się nie zadzieje do poniedziałku a z konstrukcji nie zostanie nic. Pani z która rozmawiałem nawet nie była zdziwiona, sama wręcz zasugerowała ze pewnie brakuje elementu. Mniemam ze nie jest to pierwszy taki przypadek. Prosze o zabranie tego z tarasu bo mam 2 małych dzieci i obawiam się żeby nie było jakiegoś wypadku a nie mam co z tym zrobić.
29 maj 2023

brak dostawy

W poniedziałek zamówiłem tunel foliowy, zapłaciłem z góry, dostawa miała być za 2 dni. Paczki nie dostałem, o sprawie przypomniałem sobie w sobotę, sprawdziłem status zamówienia, które o dziwo było zrealizowane. Wysłałem maila z pytaniem o co chodzi. W poniedziałek po południu zadzwoniłem do nich, konsultant stwierdził, że coś jest nie tak i oddzwoni. Oddzwonił rzeczywiście i się okazało, że paczka jest uszkodzona, nie wysłano jej i na dodatek był to ostatni tunel tego rodzaju i nie przewidują dostawy kolejnych w tym sezonie. Mają zwrócić pieniądze.
3 sie 2023
Po zamówieniu wybranego modelu szafy po otrzymaniu jednej informacji o przyjęciu zamówienia więcej informacji nie otrzymałem, mimo upływu czasu. Z informacji tel. dowiedziałem się szczegółów, że tego modelu nie będzie, z propozycją podobnego, ale trzeba i na ten model poczekać, niestety skorygowane zamówienie na razie nadal pozostaje bez info, mimo że minął czas nowej obiecanej dostawy, jednym słowem szwankuje przepływ informacji, nie wzbudza to zaufania do firmy Focus, z poważaniem, Andrzej Łukasiewicz
30 maj 2023
Meble ogrodowe posiadają uszkodzenia nóżek oraz samego technorattanu. Jeżeli jest to spowodowane procesem produkcyjnym to należałoby go zmienić. Choć moim zdaniem meble ewidentnie wyglądają jak z ekspozycji, a cena za nowe. Nie polecam zakupów. Brak pozytywnego rozstrzygnięcia reklamacji z uwagi na to, że wskazane wady nie sprawiają że mebel przestaje być funkcjonalny. Cały technoratanan może być pocięty a i tak można siedzieć na krześle = funkcjonalność jest ok, reklamacja nieprzyjęta.
20 lip 2023
Jakość domku bardzo słaba. Domek robi wrażenie jakby był z papieru a nie z blachy, która zresztą była porysowana. Kołki montażowe do podłogi miały może 3 cm długości i nie dawały gwarancji zabezpieczenia przez wiatrem. Wymagały samodzielnego uzupełnienia. Najlepiej dodatkowo poskręcać domek samodzielnie zakupionymi śrubami. Podsumowując jeśli ktoś potrzebuje cokolwiek, na chwilę, o niskiej jakości to może rozważać zakup.
20 wrz 2023
dostarczone elementy szopy na narzędzia do tyczące dachu nie pasowały do siebie nie można było ich złożyć co spowodowało powstanie dziur w dachu w miejscach wywierconych otworów. W informacji o szopie nie piszecie, że blacha jest jak papier i jest bardzo giętka nie nadaje się na ściany bo nie można oprzeć o nie jakąkolwiek rzecz bo się wygina to jest produkt dla lalek a nie szopa za 2 300, zł. skandal.
28 gru 2023

Mocno sfatygowana przesyłka

Dotyczy Tunel foliowy 18m2. W ramach zamówienia przesłano mi jakiś zwrot od kogoś. Przesyłka była w dwóch paczkach. Jedna z nich mocno sfatygowana, natomiast w środku nie wyglądało to tragicznie. Zobaczymy czy tunel przy składaniu na wiosnę okaże się kompletny. Niestety nie było mnie przy odbiorze i nie było jak powiedzieć: nie przyjmuję.
Zdiecie nie odzwierciedla faktycznego produktu (na zdieciu dużo lepiej wygląda) Próba rozebrania jakiegoś elementu skutkuje jego pęknięciem (plastik słabej jakości) Następnym razem bym nie kupił
BB
28 lis 2023
Jesteśmy w Polsce, a więc bezwzględnie dołączona instrukcja montażu skrzyni powinna być po polsku. Pozdrawiam Bogna
13 lip 2023
zamówienie inne niż deklarowane. zgłoszenie w dziale reklamacji nierozpatrywane do 14 dnia, brak możliwości uzyskania jakichkolwiek informacji od działu reklamacji - brak numeru telefonu. Sprzeczne informacje uzyskiwane z działu sprzedaży i mailowo z działu reklamacji. obsługo posprzedażna w zasadzie nie istnieje w firmie.
19 cze 2023
Jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Elementy były krzywe i nie pasowały do siebie jak powinny, przez co zamiast składać meble kilka minut zajęło mi to ok 1,5h z pomocą drugiej osoby. Niektóre elementy mają „nadlane” spawy przez co niektórych elementów w ogóle nie można połączyć tak jak być powinny.
25 lip 2023

Brak instrukcji z możliwości zamontowania

Domek spełnia swoje oczekiwania. Minus za brak instrukcji. Kupiłam domek narzędziowy przeznaczony do montażu drzwi w obie strony. Brak instrukcji jak zamontować z innej strony drzwi. Trzeba byli porobić swoje otwory u blachy gdyż nie pasowany. Błędny opis w ogłoszeniu uważam.
IŻ
Iza Ż.
Wrocław
24 maj 2023

Fatalna obsługa klienta

Telefon odbiera automat, a na maile nikt nie odpowiada. Produktu nie oceniam, bo zrezygnowałam z zakupu. Dopiero na POWTÓRNY mail o rezygnacji i żądanie niewysyłania produktu nadeszła odpowiedź mailowa. Pieniądze zostały natychmiast zwrócone do PayPo - chociaż tyle.
17 cze 2023
Puf na pewno nie wyglada jak na rysunku. Pudełko było duże wiec myślałam ze dostanę cały puf s ja musiałam przesypywał styropian 🤦‍♀️ do małej siateczki. Nie było to komfortowe- pełno wszędzie po domu kulek bo nie było to łatwe zadanie.
26 lip 2023

reklamacja..

Super zestaw mebli, szkoda tylko, że do dwóch krzeseł zapomnieli dołożyć śrub.. słaby kontakt ze sprzedającym, nie wiem czy reklamacja na dwa komplety śrub została rozpatrzona czy nie, czy wyślą komplety do mocowania czy nie..
6 paź 2023
Stół w kolorze brązowym w komplecie grafitowym. Do jakości zestawu ogrodowego nie mam zastrzeżeń ale stół kompletował do wysyłki daltonistą, chyba że to celowy zabieg w przekonaniu, że klient nie będzie reklamował.
10 lip 2023

UszkodzeniaW otrzymanej przesyłce…

Uszkodzenia w otrzymanej przesyłce szafki na worki były dwa poważne uszkodzenia , klapa pęknięta i jedno mocowanie górnego elementu do całości szafki. Uważam, że oba te uszkodzenia były przed zapakowaniem towaru.
DK
Darek K.
Góra Kalwaria
8 sie 2023

Niesmak

Jedno z krzeseł przyszło w opakowaniu zastępczym jakby ze zwrotu i do tego z innej kolekcji, są różnice w kolorze i rozmiarach. Sama jakość foteli w porządku. Bardzo wygodne i dobrze wykonane.