focusgarden.pl

Opinie (2557) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

19 lip 2023
Lekceważenie klienta Kupiłem tunel foliowy, i następnym dniu dostałem wiadomość o przygotowaniu towaru do wysyłki ale dalej nic się nie działo. Po czterech dniach zadzwoniłem do firmy Focus Garden i dowiedziałem się że zakup musi być anulowany bo tunel jest uszkodzony (czyżby taka firma nie miała innego egzemplarza?) Po tygodniu musiałem zakupić tunel w innej Firmie i otrzymałem go po trzech dniach.

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

1 sie 2023

dot.

Towar otrzymałem z kilkudniowym opóźnieniem, opóźniona wysyłka (względem daty wysyłki podanej w ofercie - przy składaniu zamówienia). Reklamacja: dot. Domek ogrodowy DARWIN 4x6 Brown - 126x185cm - KETER domek został wysłany do mnie uszkodzony (w załączeniu - zdjęcia), w kartonie była duża dziura (rozerwany karton producenta) i przed wysyłką została zaślepiona dodatkowym, szarym kartonem, czyli wysłano do mnie świadomie zakrytą dziurę z dodatkowymi kartonami i taśmą. Po rozpakowaniu okazało się, iż płyty (ścianki domku) są uszkodzone w miejscu gdzie zlokalizowana była osłonięta dziura kartonu, ścianki/dach domku były zgniecione, zbite, a uszkodzenia są nie do usunięcia (nie ma możliwości wyprostowania zgniecionego kompozytu), takie uszkodzenia bardzo utrudniają montaż i ostatecznie są widoczne na domku, w załączeniu - zdjęcia - uszkodzeń kartonu producenta, dodatkowe kartony dodane przez Państwa, w celu zakrycia uszkodzeń.
6 cze 2023

Beznadziejny kontakt i księgowość, produkty super

Produkty spełniają moje oczekiwanie w 100%. Jednak moment od zamówienia po realizacje daje wiele do życzenia. Zero odpowiedzi na mailowe zapytania. Zamówienie opłaciłem od razu przez przelewy24. Nie dostałem żadnej informacji o problemach z otrzymaniem przelewu. Po 5 dniach zadzwoniłem i Pani na infolinii stwierdziła ze moje zamówienie nie jest opłacone ale skonsultuje to z działem księgowości. Dopiero po mailowym przesłaniu potwierdzenia przelewu oraz moim screenie ze otrzymali przelew łaskawie wysłali paczkę. Bardzo mało profesjonalne zachowanie. Zero informacji o przesyłce i płatności. Na stronie było napisane ze wysyłka trwa 1-2 dni robocze. Realnie trwało to ponad 7 dni. Kontaktowałem się w międzyczasie mailowo- zero odpowiedzi. Reasumując : produkty super ; kontakt beznadziejny; księgowość do wymiany
2 sie 2023

Ok ale…

Meble w porządku- przyszły dobrze zapakowane, wyglądają porządnie, nie mam zastrzeżeń co do produktu natomiast obsługa sklepu… pozostawia wiele do życzenia. Miałam problem z płatnością online, poprosiłam o numer konta do przelewu, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Finalnie jakoś sobie poradziłam. Produkt który zamówiłam miał być wysłany po 21.07, nie otrzymałam żadnego powiadomienia a produkt na stronie zmienił status jako gotowy do wysyłki po 26.07… napisałam więc kolejną wiadomość z pytaniem o to- kiedy produkt zostanie wysłany. Ale… kolejny raz nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Finalnie udało się uzyskać informacje o wysyłce po kilku telefonach do firmy.
21 sie 2023

Ogólnie ok, tylko po rozpakowaniu była dziura w panelu bocznym

Ogólnie domek narzędziowy bardzo fajny, stabilny i wszystko skręcane, instrukcja montażu czytelna, złożony w 5 godzin. Towar przyjechał na palecie kurierem, paleta była szczelnie zapakowana i zaciśnięta pasami, podczas odbioru zauważyłem że karton jest od spodu delikatnie przemoknięty ale jak dotknąłem ręką to było to suche. Wczoraj podczas rozpakowania panel- boczna ściana była mokra i w kilku miejscach wyglądało jakby to długo leżało w mokrym bo panel był zielony- ale poradziłem sobie z tym. Rozpakowałem drugą paczkę i tam były wszystkie ściany boczne + akcesoria i zdziwiłem się że w jednym panelu po środku była skaza- dziura 1cmx1cm.
1 sie 2023

Meble tarasowe

Do zakupu mebli tarasowych skłonił mnie wygląd i promocyjna cena. Niestety ceną płaci się zdecydowanie za jakość mebli. W środku elementów słychać przemieszczające się resztki albo po malowaniu proszkowym albo piaskowaniu. Mimo kilkukrotnego składania w różnych konfiguracjach mebli nie idzie wypoziomować, przynajmniej jedna z nóg każdego elementu "wisi" w powietrzu. Wyrównanie tego nóżkami jest niestety jednorazowe - aż ktoś nie usiądzie. Duży minus za brak możliwości przymocowania siedzisk i poduszek. Gdyby nie cena promocyjna myślę, że meble zostałyby zwrócone.
27 maj 2023
Dostawa pod wszelką krytyką! |Kurier dzwoni około 13:00 jestem u Pana kto odbierze przesyłkę. Żadnego telefonu wcześniej. Ja mieszkam w Lesznie a pracuję w Poznaniu. Jak można być za 10 minut w domu. Ponadto kto miał odebrać przesyłkę, która waży 115 kg. Na moją informację, że mogę być w domu około 14:40 kurier odpowiada, że on nie będzie czekał, a rozwożą tylko do 15:00 Wg kuriera 14:40 jest po 15:00. Zmieńcie firmę kurierską. Nadmieniam, że w opisie przy zamówieniu wyraźnie napisałem prośbę o telefon od kuriera rano.
18 lip 2023
Zamowiony stolik jest niekompletny. Brakuje częsci do zlożenia . Złozona reklamacja utknęła w miejscu. Nadal czekam już około tygodnia na odpowiedź od producenta, do którego firma wysłała moją reklamację. Teraz nie mam nawet informacji od Focus Garden. Szkoda bo stolik bardzo ładny i porządnie wykonany się wydawał. Niestety nie mogę podać więcej szczegółów ponieważ leży w garażu w pudełku...a ja jestem niestety zawiedziona obrotem sprawy.
7 gru 2023

Transakcja OK ALE jakość przeciętna

Ogólnie transakcja OK ALE plastik przeciętnej jakości.Niektóre, drobne elementy połamane już w kartonie a podczas montażu plastik "strzela" w rękach - trzeba uważać albo podgrzewać elementy przy składaniu. Po złożeniu całość wygląda dobrze i trzyma "kupy".
17 gru 2023

Dotyczy zapasowej folii na namiot focus garden 2x3x2 m

Nie wiem ile wytrzyma nowa folia na tunel 2x3x2 m. W wygladzie nie przypomina oryginalnej folii z tunelu focus garden. Jest biała zamiast zielona a jest tylko przepleciona zielonymi paskami. Oryginalna wytrzymała 4 lata.
26 cze 2023
Po pierwsze nie poinformowano mnie o wysyłce zamówienia dwoma różnymi kurierami w dwóch różnych terminach. Dopiero po mojej interwencji dowiedziałam się że zamówienie jest podzielone. Po drugie przysłano mi dwa fotele z czego jeden z tyłu jest pęknięty. Ale nie mam siły szarość się z firmą. Niestety nie mogę dodać zdjęcia bo wyskakuje komunikat brak uprawnień. Czyżby celowo?
14 maj 2023
Model mebli ogrodowych ładny i nowoczesny, ale po zmontowaniu okazało się, że nogi (oznaczenie G) montowane w środkowej części siedziska są w powietrzu jakby za krótkie (2 cm między podłogą a nogą). Dwie nogi ze stołu są porysowane i jedna jest pod złym kątem nachylenia- mebel się kolebie.
1 cze 2023
Metalowy uchwyt do wbicia w ziemię Doppler Basic służył mi przez godzinę od zakupu. Przy prawie bezwietrznej pogodzie złamał się po godzinie od rozstawienia parasola. Szkoda nawet 40zł, to co wbijamy w ziemię jest metalowe, jednak mocowanie do parasola jest PLASTIKOWE-porażka
24 paź 2023
Obsługa sklepu - ok Towar: nieczytelna do końca instrukcja konstrukcja, rama - za słaba grubość blach, tylko próg wykonany z blachy o właściwej grubości nieporozumienie - profile; czołowy i tylny, na skosy podtrzymujące dach, cienika blacha jak papier
9 paź 2023
W przesyłce zabrakło pokrywy i łączników, a była dobrze zapakowana. Bardzo proszę dosłać mi brakujące części Ax4, Bx1 - to pokrywa, Ex2, Cx1. Przesłałam w załączniku foto brakujących części. Ewa Bączkowska, 71-842 Szczecin, ul. Warszawska 17
9 cze 2023

Sklep nie czyta uwag w formularzu zakupu

Szkoda, że nikt nie przeczytał uwag wpisanych w formularzu w momencie zakupu i dotyczacych ustalenia dogodnego terminu dostawy... Może wtedy towar byłby już u mnie, a nie gdzieś na magazynie w spedycji z datą dostarczenia bóg wie kiedy...
5 cze 2023

Brak oryginalnego opakowania

Otrzymałam zamówioną szafkę nie w oryginalnym opakowaniu. Jedna ze w ścianek bocznych była wygięta co bardzo utrudniało składanie. Jeden z uchwytów jest uszkodzony. Druga szafka która dotarła w oryginalnym opakowaniu była bez zarzutu.
25 sie 2023
Meble w porzadku,firma transportowa super ale jeśli chodzi o firmę to chyba mało zależy im na kliencie bo trzeba było samemu się upominać o zamówienie, sami raczej nie informują klienta o sporym opóźnieniu w wysyłce
19 sie 2023
Skrzynia powinna być pakowana w styropian. W czasie transportu pewnie rzucana na prawo i lewo przez kurierów. Spowodowało to pęknięcia w kilku miejscach. Założyłem ją w całość ale do zadowolenia daleko.
3 lip 2023

Dostawa błyskawiczna, ale cena...

Dostawa błyskawiczna. Towar bardzo dobrej jakości, gdyby nie cena. Za zakupiony stolik zapłaciliśmy 399 PLN, a za chwilę "pokazał się nam" w internecie za 279 PLN . Trochę nie fair. Pozdrawiam B.O.
25 maj 2023
Dostawę otrzymałem po ponad tygodniu od zamówienia. Kontakt mailowy bardzo utrudniony i lakoniczny. Brak odpowiedzi na ostatnie zapytanie i brak wyjaśnień dlaczego rzekomo odmówiłem dostawy.