focusgarden.pl

Opinie (2562) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

12 maj 2023
ZAMOWIENIE NR 178256. WDNIU 2.05.23 ZAKUPILEM ZESTAW BORNEO I POKROWIEC PANI ZAPEWNILA MNIE ZE,OTRZYMAM WSZYSTKO NAJPOZNIEJ 05.05.2023 . NIESTETY TOWAR NIEDOTARL DO MNIE.POWTORNIE ZADZWONILEM 09.05.2023 IPANI POINFORMOWALA MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE WYSYLKI , NIESTETY NIEDOTARL. PONOWNIE ZADZWONILEM 12.05.23 I POINFORMOWANO MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA DO WYSYLKI. DRUGI TYDZIEN NIERUSZAM SIE Z DOMU I CZEKAM NA KURIERA. TO JEST SKANDAL .

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

22 maj 2023

Domek Montreal 9x10

Zakupiłem domek Montreal 9x10. Miałem mieszane uczucia co do jakości produktu po rozpakowaniu dwóch paczek. Dwa elementy As-C20 pogięte i to w widocznych miejscach, liczne zarysowania blach osłonowych Es-E11. Śrubki, wkręty, nakrętki, podkładki tak małe, że montaż w rękawiczkach niemal niemożliwy co skutkowało licznymi ranami ciętymi z ostrych krawędzi blach. W trakcie montażu okazało się, że w dolnych profilach brakuje otworów, które musieliśmy nawiercać. Montaż około 8-9 godzin a nie 5 jak w instrukcji. Jeśli chodzi o zalety to efekt końcowy satysfakcjonujący mimo tak wielu przeszkód. Domek jest przestronny, pomieści rowery, kosiarki, meble ogrodowe i inne narzędzia. Wygląda jak na zdjęciu z reklamy (tyle że mój z oryginalnie porysowanymi i pogniecionymi blachami).
30 lip 2023

Nie polecam tandetny materiał.

Przesyłka miała zawierać informacje dla kuriera, że ma być dostarczona pod inny adres bo nie mamy jeszcze numeru działki, zapewniono mnie że to nie będzie problem, oczywiście kurier nie miał takich informacji. Zamówiłam tego blaszaka po przeczytaniu dobrych opinii, i niestety się zawiodłam, papier jest grubszy niż doręczone blachy, niektóre dziury nie pasują do siebie nie ważne jak się przyłoży blachę, instrukcja często nie jasna, generalnie cały weekend zepsuty i nie jedna osoba przy składaniu zejdzie na zawał (to nie pierwsza rzecz, która składam) generalnie żeby nie stracić 2500 tys trzeba jeszcze włożyć co najmniej 500 aby trzymało sie to kupy i nie odleciało na pierwszym wietrzę. Jak bym zobaczyła to w sklepie albo miała tą wiedzę co teraz nie zdecydowała bym się na zakup. Szkoda kasy lepiej kupić w tartaku drewno i blachę na dach.
27 lip 2023
Dzień dobry. Trochę bym u Państwa usprawniła informację o zamówionym produkcie. Od zamówienia do wysyłki minęło trochę czasu. Była to też w tym moja wina, bo pierwotny przelew nie przeszedł w banku, bo miałam ustawiony niższy limit na przelewy. Nie byłam tego świadoma i się denerwowałam, że nic nie wiem o produkcie. Od wpłaty do wysyłki też nic nie wiedziałam co się dzieje. Podobnie było przy dostarczeniu paczki. Brak informacji w jakich godzinach i kiedy będzie dostawa. Paczka duża, wymagała obecności odbiorcy. Na razie jeszcze nie mam złożonego domku, ale myślę, że wszystko będzie ok.
10 gru 2023

Produkt trochę mnie rozczarował, podobnie jak i jego odbiór.

Produkt trochę mnie rozczarował. Zwłaszcza szyby z "poliwęglanu". Ten poliwęglan to pojęcie trochę na wyrost. Na podstawie informacji internetowej nie sposób było się zorientować jakiej jakości jest ten materiał. A jest delikatnie rzecz ujmując nienajlepszy. Tradycyjne problemy z dostawą. Nie można umówić się z kurierem, który dostarcza towar tylko w takich godzinach kiedy to jemu jest wygodnie. Dobrze, że mieszkam niedaleko i mogłem sam odebrać zamówienie, bezpośrednio z magazynu.
Sama transakcja przebyła szybko łatwo i przyjemnie ale firma kurierska która dostarczyła domek pozostawia wiele do życzenia. Kurier zostawił domek na ulicy tarasując ruch i powiedział że nie ma czasu przewieźć to na moją posesję 😬 dzięki miłym sąsiadom udało się zabrać przesyle z ulicy na posesje ;) Domek jest jak najbardziej ok i muszę zamienić drugi taki w najbliższym czasie ale aż się boję co będzie przy kolejnej dostawie. Oby następnym razem był inny kurier bardziej życzliwy
16 lis 2023

Dobry domek narzędziowy

Myślę że jak za taką cenę bo za 1200 po promocji, mogę określić domek jako dobry. Blacha cienka ale jak się wszystko poskręca to stoi stabilnie. Ja postawiłem go na płytach chodnikowych. Co do instrukcji to myślę że przesadzaja ludzie ze jest aż tak tragiczna, ja szedłem krok po kroku dokładnie sprawdzając numery części. Złożyłem bez problemów, zajęło mi to ok 10 godzin. Szczerze mogę polecić domek. Powodzenia 😉
31 lip 2023
Obsługa zamówienia przebiegła dość szybko i sprawnie. Niestety podczas rozpakowywania poszczególnych części (co jednak jest nie możliwe przy kierowcy) okazało się mimo szczegółowego obejrzenia opakowań z zewnątrz, że jeden z korpusów jest uszkodzony. Wyglądało to tak jakby ktoś nadepnął na karton. Poza tym cały domek wyszedł super i mimo tego małego uszczerbku nic nie stracił na funkcjonalności i estetyce.
7 gru 2023

Prawie dobrze

Cztery gwiazdki ponieważ zamówienie nie przyszło w całości od razu. Musiałam kontaktować się ze sklepem w sprawie brakującej części zamówienia. Na plus, że brak został dostarczony w ciągu 5 dni od pierwszej dostawy. Jednak o wysyłce wiedziałam tylko dzięki informacji z DPD, ponieważ pracownica sklepu nie raczyła poinformować o nadaniu paczki. Więc obsługa nie do końca jak należy. Sam towar w porządku.
17 maj 2023
Dobra jakośc zamówionych mebli ogrodowych.Niestety firma dostawcza,z którą współpracują to dramat.Przesylka nie przychodzi na czas,nikt nie informuje o tym i czeka się cały dzień na przesyłkę widmo.Jesli dalej będą współpracować z tą firmą i mam płacić za przesyłkę 150zl z taką jakością usługi to nie mam zamiaru korzystać więcej z ich sklepu.
23 wrz 2023
Szafa dotarła, ale nie była oryginalnie zapakowana... Niestety, kilka elementów było uszkodzone -pęknięte... Uważam, że otrzymałem produkt rozpakowywany i przygotowywany do użytkowania przez kogoś innego ..Odsyłanie byłoby dla mnie kłopotliwe i dlatego wstrzymałem się od tego... Na pewno już niczego w tym sklepie nie zamówię.
30 sie 2023
Witam, kontakty z Państwa przedstawicielem 5 gwiazdek, natomiast zamówiony towar, niestety nie do przyjęcia, chodzi o szafkę do sergeregacji na worki 110l, niestety drzwi się otwierają, nie trzyma zamek, włożenie drugiego worka jest problemem, bo worek naplastik zajmuje duzą powierzhcnię, bedziemy 1 szt. zwracać - bo jest to produkt dla nas nie do przyjęcia. pozdrawiam Anna Smolicka
7 sie 2023

jakie czasy taki domek

szybkość i profesjonalizm dostawy, nie przecieka po pierwszym deszczu zobaczymy co będzie dalej. Sam domek to strasznie cienka blaszka jak na puszki do piwa, ale jak się skręci to może wiatr go nie porwie. Żeby go złożyć trzeba cały dzień od rana do wieczora intensywnej pracy dwóch ludzi i to takich obeznanych z pracami manualnymi.
6 paź 2023
Jestem na etapie składania zamówionej od Państwa wiaty tarasowej Atlanta. Wygląda, że wszystko jest kompletne. Plus za czytelną instrukcję montażu i opisane wszystkie części. Minus za uszkodzone płyty poliwęglanowe ( wyszczerbione z jednej strony w transporcie od pasów zaciskowych do palety transportowej). Poza tym ok.
21 lip 2023
Zakupione meble ogrodowe zgodne z oczekiwaniami. Jednak krzesła zostały dostarczone jedynie spięte taśmami, więc mocno zabrudzone. Ponadto firma kurierska, która je dostarczała miała opóźnienie i błędnie w "śledzeniu przesyłki" podała że przesyłka doręczona, podczas gdy nie była doręczona, co było nieco niepokojące...
10 wrz 2023
jakość produktu ok, wysyłka szybka, zabrakło informacji że różne elementy zestawu wysyłane są z różnych magazynów i docierają do klienta w różnych terminach. otrzymałam 1 dnia połowę zamówienia i dopiero po telefonie na infolinie okazało się że reszta przyjedzie za 2 dni. wystarczyło wysłać info. Poza tym wszystko ok.
12 cze 2023
Kiepski ocynk tunelu. Tunel dotarł bez problemu. Po rozpakowaniu okazało się, że większość rurek jest kiepsko ocynkowanych i praktycznie wszystkie trzeba było pomalować powtórnie... Folia pasuje na stelaż, jest nawet nieco luźna...niestety, powoduje to zbieranie się wody po deszczu na "dachu" tunelu....
11 wrz 2023

Ogólnie wszystko całkiem ok

Ogolnie wszystko calkiem ok. Co mi brakowalo: zamowienie podzielone na dwie przesylki, o czym dowiedzialem sie od kuriera ktory przywiozl za pierwszym razem polowe zamowienia.. No i lawke dostalem w kolorze grafitowym a nie brazowym.. Mimo wszystko i tak jeszcze pare produktow zamierzam tu kupic ;)
23 wrz 2023
Skręcanie i kompletność Bez problemów. Dwie osoby potrzebne. Najwiecej czasu schodziło z odbieraniem folii zabezpieczającej z elementów. Stosunek ceny do jakości Ok. Dla mnie jednak za słaby jakościowo (cienkie i wiotkie ścianki )
Przód oraz boki szafki są rewelacyjne. Jednak tył, który wykonany jest z cienkiej... nawet nie wiem jak nazwać ten materiał, jest beznadziejny. Gdyby tył był wykonany tak samo jak przód i boki, to szafka była by godna ceny.
22 lis 2023

Domek narzędziowy spełnia oczekiwania.

Domek narzędziowy spelnia oczekiwania. Jeszcze nie jest złożony to nie wiem czy proste i latwe tak jak podaje producent. Po złożeniu napiszę więcej. Kolor na zdjęciu trochę inny jak rzeczywistości to taki maly szczegół.