focusgarden.pl

Opinie (2557) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

19 lip 2023
Lekceważenie klienta Kupiłem tunel foliowy, i następnym dniu dostałem wiadomość o przygotowaniu towaru do wysyłki ale dalej nic się nie działo. Po czterech dniach zadzwoniłem do firmy Focus Garden i dowiedziałem się że zakup musi być anulowany bo tunel jest uszkodzony (czyżby taka firma nie miała innego egzemplarza?) Po tygodniu musiałem zakupić tunel w innej Firmie i otrzymałem go po trzech dniach.

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

(2093)
Super szybka i profesjonalna dostawa, bardzo fajne produkty.
dobra jakość, szybko, profesjonalnie
3 mar 2024
Polecam !
Przejrzystośc zamówienia,szybkośc oraz powiadomienie na kązdym etaoie całego procesu
29 maj 2023
6 sty 2024

Pokecam

Stolik piękny i funkcjonalny, pozostałe meble na zdjęciu też kupione w Focus Garden rok wcześniej, zakupy lekkie łatwe i przyjemne
Super szybka wysyłka zamówienia.Zabrakło mi jedynie większego zabezpieczenia produktu w kartonie np.folią bąbelkową lub styropianem,żeby produkt nie przesuwał się swobodnie w kartonie co może powodować uszkodzenie.Poza tym wszystko ok.
31 lip 2023
Wszystko załatwione jak trzeba, chociaż kurier miał swoje fochy. Kontakt z infolinią Ok. Sam domek łatwy w montażu i w zasadzie jest to do zrobienia samemu, chociaż czas z instrukcji trzeba pomnożyć razy dwa. Konstrukcja nabiera sztywności i stabilności dopiero po zamontowaniu dachu. Instrukcje trzeba czytać bardzo uważnie, to wtedy nie będzie problemu, że gdzieś brakuje otworów. Jeśli brakuje, to znaczy, że gdzieś coś zostało zamontowane odwrotnie (uwaga szczególnie na dolną ramę i belki trzymające dach). Generalnie myślałem, że będzie gorzej.
17 lip 2023
może napiszę co mi się nie podobało: miałam problemy z płatnością.Po wybraniu mojego banku musiałam wpisać ręcznie dane waszej firmy,zazwyczaj wskakuje to automatycznie,ponadto za pierwszym razem po wpisaniu adresu podanego na stronie nastąpił zwrot kwoty wysłanej,za drugim razem było zupełnie inne konto i ta wpłata poszła.Próba zapłaty kartą kredytową też w dziwny sposób się nie udała.Towar jest super i kontakt z waszą pracownicą też bardzo dobry
16 paź 2023
Pierwsze wrażenie hmm mała paczka liche cienkie chwieje się. I co? Poczekaj złóż skręć dokręć i MEGA ZASKOCZENIE naprawdę solidne a jeszcze nie przykręciłem do podłoża . Blacha grubsza niż w marketach kolor super i wykończenie jeśli chodzi o estetykę. Nie żałuję że kupiłem jestem bardzo zadowolony. Polecam z czystym sumieniem. Ps. Na zdjęciu na drzwiach widać folię zabezpieczającą nie zdążyłem do końca zdjąć.
18 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z narożnika EMERSON Dark Grey- świetna jakość wykonania, poduszki są grube i bardzo wygodne. Piękny odcień- jak na zdjęciach. Stolik z kompozytu polywood wygląda jak drewno, choć obawiałam się, że będzie wyglądał plastikowo. Dostawa przyszła wcześniej niż przewidywano, kurier zadzwonił i ponieważ nie było nas w domu, przywiózł sofę w kolejnym dniu o umówionej porze. Super!!
28 lip 2023

Domek bardzo fajny

Domek fajny, na żywo wydał się trochę mniejszy niż na rysunku - trzeba się schylać, żeby wejść do środka. Montaż wymagał dużo czasu (około 8h w 3 osoby), a powinien być wykonany w 1 dzień, bo konstrukcja jest niestabilna dopóki się nie skończy. Montaż należy wykonać w bezwietrzny dzień. Plus za śrubokręt w zestawie, ale bez wkrętarki składanie domku trwałoby dużo dłużej. Uciążliwe było zdzieranie folii z niektórych elementów - żmudna i czasochłonna robota, chyba by wystarczyło użyć folii lepszej jakości, to by się tak nie darła. Dodatkowo instrukcja trochę mało czytelna, nie do końca wyraźne obrazki (dla osób z wadą wzroku pewne szczegóły ułatwiające poprawne odczytanie instrukcji mogą być słabo widoczne). Natomiast wykonanie domku precyzyjne - otwory się schodziły, elementy z blachy również dobrze do siebie pasowały, nic nie przecieka w czasie deszczu. Największe zastrzeżenia mam do dostawy - duży problem z kontaktem z kierowcami, pomimo prośby o kontakt 30 minut przed dostawą przez dwa kolejne dni żaden z kierowców nie zadzwonił wcześniej, dlatego dostawa udała się dopiero na 3. dzień. Najbardziej frustrujące było to, że pracownicy mówili, że uwaga o kontakcie przed dostawą jest wpisana, a kolejni kierowcy twierdzili, że jej nie było - jakiś kompletny chaos informacyjny. Myślę, że zmiana przewoźnika wyszłaby firmie na plus - ja miałabym opory przed kolejnym zamówieniem właśnie ze względu na dostawę. Zastrzeżenia mam tylko niewielkie do montażu, duże do dostawy - domek po złożeniu wygląda ładnie. Nie jest przytłaczający swoją bryłą, a zarazem w środku jest dużo miejsca - polecam.
28 lip 2023

Polecam!

Zestaw mebli śliczny! Meble wyglądały tak dobrze jak na zdjęciach, estetycznie wykonane, eleganckie. Krzesła wygodne, łatwo się rozkładały, duża swoboda w ustawieniu oparcia, siedzisko i oparcie z poddającej się siateczki - nawet nie są konieczne poduszki, żeby było miękko i wygodnie. Stół ładny, również łatwo się rozkłada, nic się nie zacina, ciężki i stabilny, możliwość wyregulowania nóżek do krzywego podłoża. Żadnych zastrzeżeń. Bardzo polecam!
6 lip 2023
Wszystko przebiegło szybki i sprawnie. Paczka była u mnie już po dwóch dniach. Solidnie zapakowane. Zadaszenie rewelacyjne. Każdy kto przechodzi to podziwia. Każdy element zabezpieczony. Wszystko dokładnie opisane. Kontakt z firmą rewelacyjny, bez zbędnego czekania na lini. Jeżeli chodzi o samo Zadaszenie, to zamowilam Atlantę i jest na prawdę super. Wygląda bardzo ładnie .Wykonanie estetyczne. Z czystym sumieniem mogę polecić 😀
31 paź 2023

Jestem zadowolona, szafa praktyczna, prosta w złożeniu , wykonana dokładnie i z dobrego materiału, estetyczna. Wysokość 1.8 m i cztery półki, potrzebowałam jeszcze dwie półki ale niestety nie można zamówić więc mąż sam dorobił. U mnie szafa stoi na balkonie ( przytwierdzona do ściany ponieważ jest lekka) wiosną, jesienią i zimą jako spiżarka a latem jako schowek na " wszystko" : ) Zdecydowano warto kupić.
17 maj 2023
Wszystko Ok, sprawnie szybko, tylko problem z wniesieniem mebli, firma kurierska dostarczyła pod drzwi do bloku, pomimo prośby o wwiezienie windą, zostałam sama , bo mąż był w szpitalu, z towarem na palecie. Proponuję dodać usługę wniesienia do domu oczywiście za dodatkową opłatą.
Odpowiedź ze sklepu focusgarden.pl
18 maj 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek :-) Bardzo nas to motywuje do dalszej pracy :-) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - Zespół Focus Garden
Produkt naprawdę rewelacyjny. Wiata o idealnych wymiarach, ale to kwestia potrzeb. Sugeruje jednak lepsze pakowanie, bo mimo wysyłki paletowej jedna z dwóch nóg czołowych miała wgniot, co było widać na kartonie oraz ten sam defekt miała jedna z listew dachowych. Kurierzy kładą ciężkie paczki na wierzch ci powoduje zgniot pudełka i defekt produktu. Poza tym jak już wspomniałem wiata rewelacyjna.
28 paź 2023
Zamówione szafki przyszły bardzo szybko 2-3 dni.Wygląd niesamowity są piękne a co najważniejsze sposób wykonania jest rewelacyjny, wszystko pasuje aż dziwne, że tak można dopasować poszczególne części z tworzywa. Polecam wszystkim kto potrzebuje szafki czy szafy na taras czy do altany,naprawdę są niesamowicie piękne.Pan kierowca bardzo miły.Jestem mega zadowolona. Dziękuję. Marta z Siedlec.