Certyfikat dla multistore24.pl

14.01.2014 r.
13.01.2018 r.

Opinie o multistore24.pl

4.92/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 4 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Łatwa w obsłudze strona. Szybka wysyłka. Towar spełnił moje oczekiwania. Mozna płacić karta co w moim przypadku jest bardzo pomocne. Żadnych problemów. Polecam

Szybko i fachowo Dziękuję

Wszystko ok. Polecam

Jestem zadowolona z zakupu.

multistore24.pl opinie klientów

Wojciech Glinka Glinka Agency
Rosoła 13/1
02-796 Warszawa
Wojciech Glinka
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z multistore24.pl.