multistore24.plOpinie

: 24DobryCertyfikowany sklep

multistore24.pl- Logo - Opinie
multistore24.pl- Logo - Opinie

multistore24.pl - Szeroki wybór książek, kosmetyków, suplementów diety, kosmetyków i nie tylko

W sklepie znajdziesz szeroki wybór literatury, kosmetyki mineralne i naturalne, wyjątkową biżuterię, suplementy Transferfactor, Biobran, Brainway, Tiens, Live Wave, ogromny wybór albumów fotograficznych największych nazwisk sztuki, fotografii i architektury, produkty medycyny chińskiej, książki, oraz wiele innych ciekawych produktów.
Wojciech Glinka Glinka Agency
Rosoła 13/1
02-796 Warszawa
Wojciech Glinka

Opinie nt. sklepu multistore24.pl

4.43/5.00

Zeby wszystkie sklepy byly takie ehhh. Bardz dobra obsluga. Pan bardzo pomocny w rozmowie tel potrafi doradzic i pomoc
Czytaj dalej

Nie mogę uzyskać informacji nt. zamówienia 4183 w Multistore24.pl na kwotę 415 PLN. Proszę o pomoc.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu multistore24.pl

Polecam , zamówię ponownie!
Szacunek dla Kuriera, bardzo odpowiedzialnie dostarczył produkt w czasach zarazy. Dziękuję serdecznie Wszystkim.
Oby wszystkie sklepy byly tak komunikatywne i profesionalne
Jak zwykle szybko i sprawnie ☺
polecam