fotoamigo.pl- Logo - Opinie

fotoamigo.pl

Opinie (99) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (193)

Ważny od: 28 wrz 2022
fotoamigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 sie 2023
Konkretna, rzetelna i nienachalna porada telefoniczna skłoniła mnie do zakupu w tym sklepie. Paczka przyszła błyskawicznie i wszystko się zgadza z opisem. Wrócę tu z pewnością jeszcze nie raz.

13 kwi 2024
Po zamówieniu towaru okazało się, że nie posiadali go w magazynie. Tak więc: 1. strona z ofertą nieaktualna 2. Pieniądze zostały zwrócone, mimo, że telefonicznie zostało ustalone, że ktoś do mnie zadzwoni i powie, czy są jakieś szanse na ten towar w przyszłości. 3. Drugi artykuł - kabel do thetheringu- wszystko ok. Tak więc obsługa i kontakt z firmą - najwyżej dostateczny.

Opinie nt. sklepu fotoamigo.pl

13 kwi 2024

Brak towaru będącego w ofercie.

Odpowiedź ze sklepu fotoamigo.pl
14 kwi 2024
Zamówiony produkt był oznaczony jako dostępny w magazynie dostawcy, po sprawdzeniu okazało się, że dostawca niestety go już nie ma i nie będzie miał w najbliższym czasie. Poinformowaliśmy o tym od razu w rozmowie telefonicznej. Zaproponowaliśmy też inny, podobny, a dostępny od ręki monopod, którym nie był Pan zainteresowany, w związku z czym bez zbędnej zwłoki zwróciliśmy wpłatę za jeden z niedostępnych produktów.