8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3570) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8604)

10 lip 2023
szybka i sprawna wysyłka - to bardzo duży atut, do tego duży i dobry asortyment, w konkurencyjnych cenach; co poprawić - wprowadzić program lojalnościowy; ja już tyle rzeczy zamawiałam - że chciałoby się zbierać punkty i móc kupić coś może taniej, bo nie ukrywajmy dobre rzeczy sportowe są drogie .

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.
12 maj 2024
Dziękujemy za opinie i komentarz! Staramy się, aby nasze produkty były wysokiej jakości. Bardzo się cieszymy, że pompka dobrze spełnia swoje zadanie. : )

Śpiwór tak, pokrowiec nie

Śpiwór sprawdził się podczas majowych, wilgotnych nocy w Bieszczadach (również w namiocie, temperatury 9-11 stopni). Natomiast pokrowiec jest zupełnie bezużyteczny: nie ma "mocnych", żeby po wyjęciu włożyć śpiwor z powrotem (trzeba zakupić dodatkowo worek kompensacyjny czyli wydatek min. 70 zł). Wahaliśmy się z tego powodu nad 3 gwiazdkami.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za wystawienie opinii oraz podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Cieszymy się, że śpiwór spełnił swoje zadanie. Przykro nam, że natrafili Państwo na trudności przy worku kompresyjnym. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli lepiej przyjrzeć się sprawie.
Bardzo szybka realizacja zamówień. Towar świetny w dużym wyborze i często korzystne ceny. Niestety nie ma do wyboru opcji paczkomatu, ale rozumiem, bo niektóre towary wykraczają rozmiarem. Również zwroty są na koszt klienta. Ale te minusy nie są aż tak istotne. Szczerze polecam sklep 8a.pl
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie, ale także za podzielenie się z nami swoimi uwagami. Nie ukrywamy, że taka informacja zwrotna jest dla nas bardzo cenna i zrobimy co w naszej mocy, aby było jeszcze lepiej! : )
15 maj 2024

Wszystko mi się podobało :)

Co szczególnie Ci się podobało? Co możemy zrobić jeszcze lepiej? Nie wiem co można jeszcze zrobić lepiej. Wszystko ładnie poukładane, estetycznie i z pomysłem. Towary śliczne, użyteczne i wysokiej jakości. Jeszcze się nie zawiodłem i mam nadzieję że to nie nastąpi. Dziękuje i pozdrawiam.
15 maj 2024
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług i produktów! To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. Pięknie dziękujemy za ocenię i miły komentarz. : )
AS
Jestem mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia :) To były pierwsze moje zakupy w tym sklepie, złożyłam zamówienie i następnego dnia już odbierałam przesyłkę. Wszystko zgodne z opisem, produkt wysokiej jakości. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy! A w razie potrzeby, jesteśmy do dyspozycji. : )
11 maj 2024
Sprawdzać przed wysłaniem do klienta sprzęt i dawać instrukcję dla tychże produktów instrukcję obsługi w języku polskim oraz bezpłatnym uczynić zwrot towaru, który nie spełniał deklarowanych przez producenta funkcji.
11 maj 2024
Pięknie dziękujemy za ocenę, ale także za komentarz. Weryfikujemy każdy towar przed wysyłką. Utrudnione jest jednak sprawdzanie, czy każdy sprzęt działa jak należy. : ) Pozostałe kwestie jak najbardziej weźmiemy pod uwagę!

Płatne zwroty towarów

Wszystko jest super, zarówno towar oferowany, układ strony zakupowej i opisy towaru oraz obsługa kupującego. Cały obraz psują płatne zwroty. Może to zniechęcać do zakupów, jeżeli inne sklepy oferują zwrot za darmo.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszego towaru, układu strony oraz obsługi. Cieszymy się, że te elementy spełniają Pani oczekiwania. Doceniamy również uwagi na odnośnie zwrotów. Stale pracujemy nad ulepszeniem naszych usług i na pewno będziemy takie opinie brali pod uwagę. : )
Profesjonalna obsługa w salonie Warszawa Batorego. Fachowa pomoc przy wyborze plecaka. Szybka obsługa i realizacja przy zakupie odzieży polarowej. Dla mnie 10/10. Polecam
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasza obsługa w salonie spełniła Pana oczekiwania oraz że jest Pan zadowolony z naszego sklepu. Liczymy na kolejne odwiedziny! : )

Pozytywny sklep

Mają bardzo duży wybór marek większy niż Skalnik. Super,że jest sklep we Wrocławiu do którego można zamówić rzeczy z ich strony internetowej.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za ocenę i sympatyczny komentarz! : )
JL
Jerzy L.
Olsztyn
5 maj 2024

Koszula trekingowa

Kupując rzeczy, które mają służyć długie lata, warto się zastanowić i wybrać jakościowy produkt. Tym sposobem produkuję mniej śmieci.
KB
Krystyna B.
2 maj 2024
Jeden z niewielu sklepów gdzie można towar zamówić i obejrzeć oraz przymierzyć przed decyzją o zakupie. Jestem od lat wierną klientką.
Dobra i szybka obsługa. Bieżącą aktualizacja danych o zamówieniu.vswietny asortyment sklepu plus kpetentny zespół stacjonarny
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za opinię i wybór naszego sklepu! To dla nas ogromna satysfakcja słyszeć, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie spotkać się z Panią w naszym sklepie!: )
Szybka rezerwacja i dobry kontakt, firma dzwoni ale równie szybko odpisują na email z czego się cieszę. Dbają o klienta 👍
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Takie słowa są dla nas ogromną motywacją. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie! : )
JD
Jan D.
Berlin
Firma 8a.pl jest godna polecenia. Jakosc towaru i przesylki na najwyzszym poziomie - nic nie zmieniac, jest naprawde OK.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jakość naszych produktów i usług spełnia Pana oczekiwania. Takie opinie są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy na kolejne zakupy, zrobimy co w naszej mocy aby nadal trzymać wysoki - lub wyższy - standard! : )
2 maj 2024
Ekspresowa dostawa. Póki co zamówione kije trekkingowe sprawdzają się dobrze. Sklep rzetelny i godny polecenia.
6 maj 2024

Szybka realizacja zamówienia

Odebrałam zamówienie w sklepie. Cały proces dowozu dwóch różnych produktów z magazynu zajął 1 dzień roboczy.
7 maj 2024
Dziękujemy za opinie! Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Mamy nadzieje, że ponownie skorzysta Pani z naszych usług. : )
2 maj 2024
duzy wybór, bardzo łatwe zakupy, wiele opcji zaplaty, szybka dostawa, bezproblemowe zwroty - wszystko super

Szybka i bez problemowa realizacja zamówienia.

Duży wybór produktów, liczne promocje. Dobry opis produktu, szybka i bez problemowa realizacja zamówienia.
Na super ocenę składa się całość...fajna promocja, czytelność, wysoka jakość produktu i ekspresowa wysyłka
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że docenia Pani nasze starania w każdym aspekcie. Zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą równie satysfakcjonujące!
14 maj 2024
Szybka transakcja bez problemów , zrobiłam również zwrot i czekam na zakończenie. Lubię tu robić zakupy
15 maj 2024
Bardzo dziękujemy za tak przemiły komentarz i wysoką ocenę! Zapraszamy na kolejne zakupy, gdy będzie Pani potrzebowała outdoorowego sprzętu. : )