8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3559) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8319)

17 maj 2023
W sklepie na Burakowskiej było super. Przez 3 godziny asystent nam pomagał w wyborze nie tanich produktów a praktyka (zimowy wyjazd w Tatry) pokazała że zakupy były trafione, i tu postawiłbym 5. Jednak jest druga strona medalu. Będąc w Zakopanem dokupiłem z wysyłka dla córki kolejne rzeczy. Strona zakupowa nie do końca klarowna, ale po kilku telefonach wszystko zostało wyjaśnione. Problemem okazała się przesyłka (dotarła do Zakopanego). Otrzymałem raki z wadą producenta (600 zł), dodatkowo mające ślady użytkowania i oryginalne opakowanie raków było otwarte. Zima, idziemy w góry, nie mamy raków = nerwy i koszty wypożyczenia. Dział reklamacji po wysłaniu przeze mnie zdjęć ewidentnych wad produktu, zgodził się na zwrot ze zwrotem części kosztów wysyłki (śmiech), niestety nie wie jak to się stało i na jakim etapie pakowania nastąpiła, wg mnie, świadoma podmiana i zapakowanie wadliwego produktu. Jak mam znowu kupić wysyłkowo raki, skoro 8a nie ma tracabilite produktu, może znowu dostanę te same wadliwe raki (płacz). Dodatkowo otrzymałem informację, że dostanę zwrot tylko ceny produktu, bez wysyłki. Dopiero po telefonie sprawdzono w "księgowości" i faktycznie okazało się, że mam otrzymać 15 zł kosztów wysyłki (20.99 zł InPost rzeczywisty mój koszt - można się śmiać). Pani w reklamacji była zirytowana moim zdenerwowaniem, no tak, ja mam zmarnowane góry, "walczę" o zwrot przesyłki i jeszcze dostaję opierdaka, że się denerwuję (płacz lub śmiech). Reklamacje oceniam na 2. Chciałem w 8a dalej kupować, a jest co, nawet się zarejestrowałem, aby oceniać produkty. zostawiłem parę tysięcy i chciałem zostawiać tam kolejne, ale podstawą kupowania jest ZAUFANIE, a tego w 8a zabrakło. Piszę od serca, bo liczę, że to pomoże wam być lepiej zorganizowanym. Pokażcie, że jesteście godnym i zaufanym sprzedawcą online, to może znowu będę u was kupował. Liczę na poprawę i życzę powodzenia. Krzysztof Kieczmerski.

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

3 sty 2024
Bardzo duży asortyment i fajne promocje. Niestety wysyłka wcale nie jest tego samego dnia, mimo że wyświetla się informacja, że będzie jeszcze dziś wysłane i u mnie nazajutrz, paczka jest dwa dni później w paczkomacie.
20 sty 2024

GERBER

Trzeba popracować by przedmioty zamawiane nie wyglądały jak powystawowe.
18 sty 2024
Towar zgodny z opisem, Szybki czas realizacji.

Zwroty

Do szczęścia brakuje tylko szybkich zwrotów
26 sty 2024
17 maj 2023

W sklepie na Burakowskiej było super, jednak online to porażka

25 gru 2023

Paczka dotarła błyskawicznie, gorzej z zabezpieczeniem towaru

Paczka dotarła błyskawicznie, śpiwór świetny, mam tylko zastrzeżenie dotyczące opakowania. Była akurat deszczowa pogoda, a pracownicy InPostu mają zwyczaj zrzucać sobie paczki przed paczkomatem prosto na ziemię, paczka wpadła najwyraźniej do kałuży i ponieważ karton był cienki, przemókł aż do środka, naprawdę niewiele brakło, a puchowy śpiwór wsadzony do środka bez żadnego zabezpieczenia (np. wystarczyłoby go włożyć do foliowej torby), dostałabym przemoczony.
Bielizna termiczna Brubeck NIestety ale tabele rozmiarowe nie są satysfakcjonujące, a kupując w dzień wolny od pracy lub po godzinach pracy nie ma opcji aby ktoś podpowiedział czy wybór danego rozmiaru jest prawidłowy. Pomimo dodania opisu do zamówienia z prośbą o zweryfikowanie czy dobrałam prawidłowy rozmiar, dostałam odpowiedź: "Zamówienie realizujemy na bieżąco, bez względu na dodana adnotacje. Pani zamówienie jest już na takim etapie kompletowana, zmiany/edycje nie będą możliwe." Dodam, że zamówienie nie zostało nadane w dniu otrzymania tej wiadomości (poniedziałek rano), a dopiero we wtorek po południu więc gdyby ktoś chciał pomóc, to był na to czas.
12 maj 2023

Opolisy towarów

Jestem doświadczonym turystą i wiem co jest do czego. Natomiast w sklepie 8a jak czytam opisy artykułów to wszystkie jest do wszystkiego..Np jeden model buta jest i na jesień i na lato a czasami i na zimę. Co nie jest prawdą. To samo dotyczy części odzieży w tym spodni. Spodnie są np na lato. To nie są wtedy na zimę. Natomiast jesienne mogą być używane w zimie np z odzieżą termoaktywną. I o to właśnie mi chodzi Żeby były bardziej ukierunkowane, dokładne opisy. Np But dedykowany do wyjść jesiennych w wyższe góry można go też użyć w zimie ale w górach niższych.
Szybka realizacja, produkty dobrej jakości i wszystko zgodnie z zamówieniem. Próbowałam jednak skontaktować się ze sklepem za pomocą formularza dostępnego na stronie https://8a.pl/faq/jak-sie-z-nami-skontaktowa i dwukrotnie otrzymałam komunikat o niemożliwości dostarczenia mojej wiadomości. Nie miałam tego typu problemu w podobnej formie komunikacji z innymi usługodawcami, może warto byłoby więc sprawdzić, czy funkcja wysyłki formularza ze strony działa poprawnie.
17 lis 2023
Podoba mi się oferta, szybkość działania. Niestety opisy produktów w sensie rozmiarówki pozostawiają wiele do życzenia. Rozmiary producentów to fikcja. Należy podawać faktyczne wymiary. Powoduje to konieczność odsyłania produktów i generuje koszty. Brak sklepu na liście Zwroty Inpost, przy zwrocie trzeba wypełniać wszystkie rubryki.
31 lip 2023

Mega plus za szybkość - minus za obsluge chata

Duży plus za szybkość realizacji zamówienia - na kolejny dzień u mnie. Jedna gwiazdka odjeta za obsługę sklepu internetowego - osoby odpowiedzialne za chat z klientem - byłam przerzucana od pracownika do pracownika i koniec końców nie udało mi się uzyskać informacji na temat produktu...
28 maj 2023

Bardzo dobry sklep

Sklep jest świetny, doskonały asortyment, szybka obsługa. Bardzo chciałabym dać 5 gwiazdek i dałabym, gdyby była bezpłatna opcja zwrotu przez paczkomat.
13 maj 2023
Jestem zadowolona bardzo z obsługi , uprzejmość Osób pracujących w warszawkim sklepie na Mokotowie poziom Master 💖
22 cze 2023
Asortyment i dostępność Na minus brak rzeczywistych rozmiarówek na wielu towarach (aby nie kupować w ciemno)

8A - opinia doświadczonego użytkownika

Wybór towaru jest bardzo duży to na plus. Do poprawy są opisy niektórych towarów, np brak gęstości puchu, wagi butów, zdjęć bierznika podeszw co ma często kluczowe znaczenie przy wyborze. Do poprawy są również opisy towarów gdzie piszecie że " każde buty i każde spodnie są na wszelkiego rodzaju wyjścia" Lato - zima i jeszcze do biegania. To jest nierzetelne ! Każdy wie że tak nie jest !

Plusy i minusy

Nie podoba mi się, że w sklepie internetowym nie ma możliwości wyświetlenia dostępności danego artykułu w konkretnych sklepach stacjonarnych. Tak jak ma to miejsce w innych sklepach np.biegowych. Na maila z zapytaniem także nikt nie odpowiada. Sama obsługa w sklepie (Katowice) ok.
KM
Krzysztof M.
Ołdrzychowice
23 lip 2023
Dostawa bardzo szybka. Zamówienie i informacja zwrotną super. Jeden minus za opakowanie. Byłoby super dostać produkt oryginalnie zapakowany z nienaruszonymi plombami, zabezpieczeniami. Polecam sklep jest tu duży wybór.
5 wrz 2023

Kilka lat z 8a...

Atrakcyjne ceny, duża różnorodność produktów, szybka wysyłka. Zdecydowanie brakuje bezpłatnych zwrotów inpost. Logo lekko wprowadza w błąd bo jest bardzo podobne do drugiej konkurencyjnej firmy na rynku...
25 gru 2023

Nie było źle, ale można lepiej.

Produkt zgodny z opisem, czas wysyłki odpowiadał informacjom zamieszczonym na stronie sklepu. Minus to brak informacji o aktualnym stanie realizacji zamówienia oraz brak danych zamówienia w panelu klienta.