progresslabs.pl

Opinie (134) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (346)

Ważny od: 27 paź 2021
progresslabs.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lis 2023
Dość spora oferta suplementów w przystępnej cenie, błyskawiczna wysylka. Na bieżąco wysyłane informacje o przebiegu realizacji zamówienia. Man nadzieję, że w przyszłości rozszerzy się oferta suplementów. Jestem zadowolona i szczerze polecam.

9 paź 2023
Zamawiałąm produkty tydzień temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnych informacji o etapie zamówienia. Pisałam emaila i nie dostalam żadnej odpowiedzi

Opinie nt. sklepu progresslabs.pl

27 sty 2024
26 sty 2024
Szkoda gadać
17 lis 2023

18 paź 2023
Podoba mi się obsługa klienta w sprawie uszkodzonej przesyłki. Produkty w proszku jak magnez czy Acerola opakowane w plastykowych torebkach powinny być lepiej zabezpieczone przed wysłaniem.
Produkty ok. Strona internetowa nie działa dobrze. Nie działa wyszukiwarka produktów w górnym pasku. Żeby cokolwiek zamówić trzeba przerolować całą ofertę, a to jest uciążliwe.
8 gru 2023
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Zamówienie złożyłam drugi raz ( i nie ostatni),suplementy tego producenta świetnie wspomagają mój organizm.
2 lip 2023
Jak zawsze progresslabs.pl niezawodne. Bardzo duża oferta suplementów, korzystne ceny,szybka dostawa. Dziękuję bardzo.
27 paź 2023
Wskazane jest wprowadzić automatyczne przelewy. Obecnie trzeba wykonać operację manualnie, wprowadzać dane itd.
21 lip 2023
Produkty wysokiej jakości ale i ceny wprost proporcjonalne.
9 paź 2023
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Produkty trudno ocenić,zbyt krótki okres użytkowania.
13 wrz 2023
Bardzo szybka wysyłka, dobre jakościowo suplementy, zamawiam już któryś raz z kolei. Polecam.
24 lis 2023
Bezproblemowa, szybka dostawa. Świetna informacja meilowa o przesyłce. Dziękuję.
10 cze 2023
Szybka realizacja . Towar zgodny z podaną informacją. Bezproblemowy kontakt z BOK.
HB
Halina B.
Raszewy
26 lis 2023
Znalazłam produkty a o to mi chodziło no i szybka dostawa, za to wszystko plusy.
16 lis 2023
Produkty przyszły dość szybko, bez uszkodzeń. Czy działają - czas pokaże.
29 cze 2023
Jestem w 100% zadowolona z zakupów w ProgressLab, P O L E C A M :-)