topregal.com/pl/strona-glowna/- Logo - Opinie

topregal.com/pl/strona-glowna/

Opinie (14) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (44)

Ważny od: 25 maj 2021
topregal.com/pl/strona-glowna/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 kwi 2023
Wspaniała obsługa ze strony Firmy TopRegal. Podczas zakupu Online transakcja przebiegła bezproblemowo, obsługa klienta zareagowała natychmiast i z wielka tolerancja i cierpliwością , spokojnie i profesjonalnie wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Kupowałem maszynę sprzątającą, przez internet, jestem w pełni zadowolony. Polecam serdecznie!
RH
Robert H.
Augsburg

25 kwi 2023
Nie otrzymaliśmy kompletnego zamówienia. Brak jednego z elementów. Długi czas oczekiwania na rozwiązanie problemu.

Opinie nt. sklepu topregal.com/pl/strona-glowna/

7 lut 2024
31 sty 2024
10 sty 2024
29 lis 2023
wszystko ok 5 dni oczekiwania na zamówiony towar
28 gru 2023
Szanowny Kliencie TOPREGAL, Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu i mamy nadzieję, że wkrótce powitamy Pana ponownie. Pozdrawiamy, zespół TOPREGAL
29 lis 2023

Ocena towaru

Produkt zgodny z oczekiwaniem
8 lis 2023
20 wrz 2023
21 sie 2023
25 lip 2023
7 cze 2023
Super kontakt, szybka dostawa, zamówiony totem multimedialny jest świetny! Dziękuję.
12 cze 2023
Szanowny kliencie TOPREGAL, dziekujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Państwa zespół TOPREGAL !
26 kwi 2023

Słabe tłumaczenie

Lepiej tłumaczyć, strona chyba tłumaczona tlanslatorem. Brak dokładnych opisów produktu i realnych zdjęć
3 maj 2023
Szanowny Kliencie Topregal, Dziękujemy za szczerą opinię. Jesteśmy stale w procesie ulepszania naszej strony. Na pewno zwrócimy uwagę, aby Państwa sugestje zostały wprowadzone i poprawione. Państwa zespół Topregal !
25 kwi 2023
RH
Robert H.
Augsburg
19 kwi 2023

Polecam firmę TOPREGAL

21 kwi 2023
Szanowny Kliencie Topregal, Dziękujemy za pozytywną opinię. Przekazaliśmy ją naszym pracownikom. Cieszymy się na współpracę z Państwem w przyszłości. Państwa zespół Topregal !