sali.pl- Logo - Opinie

sali.pl

Opinie (161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

Ważny od: 19 cze 2023
sali.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sali.pl

10 sie 2023
To moja druga smycz firmy Sali, pierwszą kupiłam przez przypadek, dla Bokserki o szalonym temperamencie. Smycz musiała utrzymać jej nagłe eksplozje energii, zrywów, czy wyznań miłości do innych. Służyła niezawodnie ponad 5 lat i zmieniłam ją tylko z uwagi na kolor, bo chciałam mieć też taki pasujący do obroży. Druga smycz zatem już zamówiona z firmy Sali z pełną świadomością tego, że zamiawiam produkt trwały, funkcjonalny, ale też ładny. Długość smyczy doskonała, pozwala psu na eksplorację otoczenia, a mi na pełną kontrolę dzięki przepięciom. Bardzo polecam, zwłaszcza dla energicznych psów.
24 sie 2023

Rewelacja :) szelki model Speed

Nie lubię ubierać swoich suk ale jeśli już muszę, a wiadomo trekking leśny wymaga bezpiecznych akcesoriów, od zawsze wybieram Sali. Początkowo miałyśmy h-trek ale niepotrzebne nam chwytaki i taki zakres regulacji, mimo że szelki sprawowały się znakomicie, tym razem po 4 latach użytkowania non stop kolor wybrałam model Speed. Jesteśmy po raz kolejny zadowolone- ja, nie tylko, że dziewczyny mają wygodne a przy tym naprawdę stylowe szelki (bez miliona klipsów, pasków, przeszyć etc oraz ze sporym spektrum kolorów do wyboru- u nas niezmiennie króluje czarny ;)), ale też personalizowane wszywki z nr telefonu a one są widocznie szczęśliwe, ze nic nie uciska, nie naciąga się, że szelki pracują z ciałem, tak na lądzie jak i w wodzie. Nie chłoną również wody jak gąbka. Mam dwie wydry, kochają pływać. To suki bardzo aktywne lubiące się bawić, szaleć, więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że polecam każdemu kto ceni sobie produkt rodzimych firm a także, komfort swoich przyjaciół i swój podczas długich wędrówek.
14 lip 2023

Bardzo dobrej jakości sprzęt i kontakt z klientem!

O firmie dowiedziałam się z grupy canicross na Facebooku - jest tam polecana przez wiele osób. Zakupiłam pas i smycz z amortyzatorem (pas bardzo wygodny, idealnie udało mi się go dopasować). Całość jest bardzo solidnie zrobiona, więc nasawiam sie, ze będzie długo mi i mojemu pieskowi służyć :) Jeszcze chciałam dać ogromnego plusa za kontakt z klientem. Przez moje niedopatrzenie zamówiła nie taką smycz jak chciałam. Napisałam wiadomość czy mogłabym smycz zamienić i dopłacić różnice. Następnego dnia zadzwonił telefon z firmy i dzięki uprzejmości i pomocy Pana z Sali.pl udało się wszystko załatwić dzień przed wysyłką :) Naprawdę polecam!
18 lis 2023
Obsługa w tym sklepie jest wzorcowa. Elastyczność, doradztwo. Odpowiedzi uzyskiwałem natychmiast. Przesyłka wysłana 5 minut po zamówieniu. Rano zamówiłem na drugi dzień sprzęt był już u mnie. Jakość na najwyższym poziomie. Kupiłem zestaw do canicrossingu. Pas biodrowy trzyma się znakomicie. Smycz z amrtyzacja dziala idealnie i sprawia że bieganie z psem staje się bardzo komfortowe. Szelki dla psa po odpowiednim doborze pasują idealnie i dają komfort psu podczas biegania. Do tego możliwość odesłania towaru w przypadku nietrafnego doboru rozmiaru. Wspaniały sprzedawca. Myślę że już zostaniemy przy tej firmie na długo.
17 lip 2023
Smycze pod zamówienie. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Zamówienie szybko zrealizowane. Wszystko zgodne z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona i na pewno ponownie wrócę do sklepu.
22 maj 2023
Produkty zgodne z zamówieniem, szybka dostawa. Dzięki uprzejmości, udało się dodać do przesyłki towar zamówiony godzinę później. Sprzet jeszcze nie używany, wygląda solidnie , szycia mocne.
1 cze 2023
To już kolejny mój zakup, jestem bardzo zadowolona z produktu. Smycze z amrotryzatoerm są na prawdę mega wytrzymałe, testowane we wszystkich warunkach. Godne polecenia
19 maj 2023
Świetnej jakości szelki, kupujemy już któryś raz (piesek jednak zużywa). Nie luzują się i wytrzymują naprawdę niezłe szarpnięcia.
3 lis 2023
Kupiłem szelki dla dużego psa oraz identyfikator z grawerunkiem. Wysłane szybko. Jakość szelek b. dobra, łatwo się zakłada i dobrze leży podczas spacerów. Kontakt telefoniczny też bardzo dobry, ponieważ nie byłem pewny czy kupuje odpowiedni rozmiar, Pan wszystko cierpliwie wytłumaczył. Polecam
12 wrz 2023
szelki wygodne dla naszej suni, bardzo staranne wykonanie, zamówienie zostało zrealizowane szybko. Nie będzie to moja pierwsza i ostatnia wizyta na stronie Sali. Polecam
19 lip 2023
Bardzo fajny pas :) tylko szoda ze nie ma mniejszych rozmiarów bo ja w dziecięcy rozmiar sie mieszcze :) a z haszczakami nie da rady przytyć :)
12 lis 2023

Solidni

Niby nic, a jak wiele- telefonicznie skonsultowane wątpliwości dały efekt w postaci świetnie dobranych szelek. Z całego serca dziękuję!
31 lip 2023
Solidnie uszyty pas do biegania z dbałością o szczegóły. Produkt zgodny z opisem. Szeroka gama kolorystyczna do wyboru. Polecam
4 wrz 2023

Szelki speed

Mam stare szelki speed z 2018 roku, miały o wiele mniejsze kółko na grzbiecie i odblaskową lamówkę. Dlatego gwiazdka mniej.
11 wrz 2023
Super kontakt za sklepem, amortyzator wygląda na naprawdę solidny:)plus za wykonanie krótszego niż w ofercie sklepu!
3 wrz 2023
Szelki bardzo dobrej jakości, przesyłka wysłana jeszcze w dniu zamówienia. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie!
1 wrz 2023

Szelki FULMO solidnie uszyte.

Szelki FULMO solidnie uszyte z dbałością o szczegóły. Produkt zgodny z opisem. Szeroka gama kolorystyczna. Polecam
12 lis 2023
Profesjonalne podejście do klienta. Sprawne odpowiedzi, pomoc w doborze szelek. Gorąco polecam sprzedawcę.
3 sie 2023
Produkty są bardzo dobrej jakości, duży wybór kolorów, smycze są szyte (mocne). Błyskawiczna wysyłka.
13 maj 2023
Bardzo fajne smycze. Mam już trzecią. Szybka wysyłka. Dobry kontakt ze sklepem. Polecam 😊