sali.pl- Logo - Opinie

sali.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (165)

Ważny od: 19 cze 2023
sali.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sali.pl

30 mar 2024
Polecam z całego serca! Pan Ireneusz to profesjonalista jakiego ze świecą szukać. Czułam się bardzo zaopiekowana jeżeli chodzi o pomoc w doborze szelek SLED, co nie było łatwe, jako że jeden z psiaków to pies rasy amstaff, a drugi to suczka w typie ON. Finalnie postawiliśmy na szelki SLED SPORT szyte na wymiar dla amstaffa i szelki SLED dla owczarka. Do tego dwie smycze z amortyzatorem i najmocniejszym karabinkiem, plus pas biodrowy KURISTO. Dzisiaj byliśmy na pierwszym bieganiu, to niesamowity komfort dla mnie i psiaków! Szelki, smycze i pas bardzo wytrzymałe, parę razy mieliśmy zryw za bażantem. Nikt ani nic nie ucierpiało :) A realizacja zamówienia odbyła się z prędkością światła! Jeszcze raz polecam! Będziemy wracać z wielką chęcią!
Jestem hodowcą Siberian Husky w sklepie Sali kupuję wysokiej jakości sprzęt niezbędny w utrzymaniu mojego stada w doskonałej konycji. Polecam Marek

Mamy szelki, pas do biegania, teraz zamówiłam również smycz z amortyzacją. Wszystko starannie uszyte i wytrzymałe, polecam :)
14 kwi 2024
jakosc wykonania i bardzo dobra cena . zamawiam od wielu lat wyroby sali.pl , min . dla psów z przytuliska . kamila
Ekspresowa obsługa zamówienia, towar zgodny z zamówieniem, polecam
Świetna jakość wykonania smyczy. Błyskawiczna przesyłka.
6 kwi 2024
Jakość bardzo dobra, używam od lat. Polecam
Wszystko funkcjonalne, wysokiej jakości
Solidny produkt. Szybka dostawa.
7 kwi 2024
6 kwi 2024

Rewelacyjna obsługa

Rewelacyjny kontakt z firmą, bardzo zależało mi na ekspresowej realizacji, a później dodatkowej usłudze w tym ekspresie. Genialnie i sprawnie, polecam
3 mar 2024
Bardzo wygodny pas w użytkowaniu i wytrzymuje szarpnięcia dużego psa. Używam go dopiero dwa dni ale tańszy pas był jednorazowego użytku:( polecam

Świetny sklep

Bardzo szybka przesyłka, proklienckie podejście, a produkty świetnej jakości! Polecam i sama też chętnie wrócę.
17 mar 2024
dobrej jakości sprzęt w przystępnej cenie i dobra komunikacja z firma