solarne.info

Opinie (78) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (78)

25 sie 2023
SONET - solarne.info to doskonała firma i gorąco wszystkim polecam. Dokonałem zakupu instalacji fotowoltaicznej umożliwiającej ogrzewanie wody i produkcję prądu. W firmie SONET - solarne.info otrzymałem fachową pomoc. Pracownicy bardzo chętnie udzielali mi wielokrotnie informacji i wprowadzali w temat, dzięki temu zainstalowałem cały system fotowoltaiczny z pełną świadomością sposobu działania. Jestem bardzo wdzięczny za poświęcony czas i podzielenie się fachową i bardzo szczegółową wiedzą.

24 paź 2023
Zamówienie zostało zrealizowane, niestety po ostrej interwencji telefonicznej w dniu następnym po otrzymaniu jednoznacznego powiadomienia o wysłaniu przesyłki, która jak się okazało jeszcze nawet nie była skompletowana. Niestety jako klient nie mogę z tego powodu wystawić pozytywnej opinii nawet jeśli przesyłka dotarła w końcu do adresata.
ZK
Zenon K.
Berlin

Opinie nt. sklepu solarne.info

18 sie 2023
Zamówiłem produkt z oferty sklepu, który nie był dostępny już od jakiegos czasu. W efekcie otrzymałem produkt o mniejszych wymiarach. Po telefonicznym zgłoszeniu reklamacji, obiecano że zgłosi się do mnie kurier po odbiór zamówienia, a pieniądze wrócą na moje konto. Nieistniejący produkt został usuniety z oferty prawie po tygodniu, ale kurier nadal się nie pojawił. Zastanawiam się, jak zamówienie było przygotowane do wysyłki bez sprawdzenia szczegółów.?. Dwie gwiazdki w ocenie w zaistniałych okolicznościach na plus za szybkość realizacji zamówienia