solarne.info

Opinie (73) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (73)

25 sie 2023
SONET - solarne.info to doskonała firma i gorąco wszystkim polecam. Dokonałem zakupu instalacji fotowoltaicznej umożliwiającej ogrzewanie wody i produkcję prądu. W firmie SONET - solarne.info otrzymałem fachową pomoc. Pracownicy bardzo chętnie udzielali mi wielokrotnie informacji i wprowadzali w temat, dzięki temu zainstalowałem cały system fotowoltaiczny z pełną świadomością sposobu działania. Jestem bardzo wdzięczny za poświęcony czas i podzielenie się fachową i bardzo szczegółową wiedzą.

24 paź 2023
Zamówienie zostało zrealizowane, niestety po ostrej interwencji telefonicznej w dniu następnym po otrzymaniu jednoznacznego powiadomienia o wysłaniu przesyłki, która jak się okazało jeszcze nawet nie była skompletowana. Niestety jako klient nie mogę z tego powodu wystawić pozytywnej opinii nawet jeśli przesyłka dotarła w końcu do adresata.
ZK
Zenon K.
Berlin

Opinie nt. sklepu solarne.info

14 kwi 2024
Wysyłka express !!! Profile idealne !!!
KP
Krzysztof P.
Marklowice Górne
13 kwi 2024
Od dwóch tygodni czekam na dostawę. Zamówiłem i zapłaciłem za produkty 10 kwietnia a mamy 23 kwietnia... tydzień temu wystawili FV i etykietę Inpost, odtąd cisza... Mam wrażenie, że mam do czynienia z firmą zombie. To skandal, że można tak traktować klienta. Napisałem do nich 5 maili - odpowiedzieli na jeden - tydzień temu ze mają przeprowadzkę. Ta firma absolutnie nie jest godna zaufania. Instalacja drugi tydzień stoi a firma robi jaja z klientów. To jest skandal!!!
Czas wysyłki porażka. Przesyłka zarejestrowana w środę. Kurier podjął w czwartek i w piątek próbę odebrania paczki z firmy lecz ona nie była przygotowana. Rozmawiając telefonicznie przed zakupem Pan zapewniał że przesyłka dotrze na pewno w piątek. Lecz widać nie mieli czasu spakować.
Niedostarczony, zamówiony i opłacony towar. Problem ze zwrotem pieniędzy. Dopiero wezwanie do zapłaty i groźba zgłoszenia na Policję podziałała. NIE POLECAM!
Nie można było się doczekać na wysyłkę, nie polecam
ok