RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (6043) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8372)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 gru 2023
Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

14 maj 2024

Sklep - petarda

Bardzo duży wybór, dobre ceny,, bardzo szybka wysyłka zamówienia. Poza tym darmowy zwrot - wygodny i szybki. Na prawdę najlepszy sklep motocyklowy. Serdecznie polecam.
Świetny kontakt dziekuje za szybki zwrot pomimo że produkt super nie pasował do mojej sylwetki co jest rzeczą normalna. Dzięki nie raz skorzystam że sklepu jewzvze
14 maj 2024
Zamówiłem czarną szybę do RPHA 70 i pinlock. 12 godzin później przesyłka była już w drodze. Części oryginalne, jakość bez zastrzeżeń, dostawa błyskawiczna. Polecam
19 maj 2024
Szybka i bezproblemowa wysyłka i płatność, w razie potrzeby pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania i oferują profesjonalna pomoc przy wyborze ubrania .
Zakupy miłe i przyjemne dzięki tabeli rozmiarów nie miałem problemu z dopasowaniem koszuli leży ok. Buty też spoko jak najbardziej polecam zakupy w RR MOTO
Najlepszy sklep w branży motocyklowej. Szybko, tanio i dobrze. Bardzo szeroki asortyment. Do każdego zamówienia firmowe gratisy. Gorąco polecam i dziękuję!
29 maj 2024
Szybka wysyłka i bezproblemowy zwrot. Do tego gratisy. Niestety na razie nie udało mi się dopasować kasku ale sklep i obsługa pierwsza klasa. Pozdrawiam.
26 maj 2024
Nie mam pomysłów co można by zrobić lepiej. Błyskawiczna dostawa, świetna obsługa, bezproblemowe i bardzo dobrze zorganizowane zwroty. Absolutnie polecam!
23 maj 2024
Wszystko szybko i sprawnie. Kask leży idealnie więc nie sprawdzałem zwrotów ale gotowa etykieta była w pudełku na wszelki wypadek. Serdecznie polecam
Super obsługa. Rękawiczki przyszły w dwóch różnych rozmiarach ale obsługa ogarnęła wymianę super sprawnie bez zbędnych formalności . Polecam
Bez problemu wymieniono mi blokadę tarczy hamulcowej, kupiłem niewłaściwy rozmiar. Obsluga sklepu kompetentna j życzliwa, polecam szczerze.
23 maj 2024
Duży wybór, dobre ceny, szybka wysyłka. Za to was lubię i dlatego często robimy u was zakupy. Mój ostatni zakup i to strzał w dziesiątkę 😊
25 maj 2024
Profesjonalna obsługa! Bardzo duży wybór odzieży, super opcja zamówienia towaru do sklepu i przymiarki na miejscu przed zakupem. Polecam!
27 maj 2024
Rozmiar identyczny z tabelą. Buty rewelacja, czas dostawy bardzo krótki. Zamówienie rano - dostawa na drugi dzień popołudniu. Polecam.
20 maj 2024
Zakupy w RRmoto są zawsze udane. Kupiłam już tam rękawiczki, kombinezon dwuczęściowy, kominiarkę, buty. Jestem bardzo zadowolona:)
20 maj 2024
Sklep ma duży asortyment, wiele produktów jest dostępne na miejscu. Obsługa chętnie pomaga, a sam lokal się świetnie prezentuje.
21 maj 2024
Brawo. Rewelacyjnie szybka dostawa (dwa dni). Kurtka i buty zgodne z opisem. Warto przed wysłaniem sprawdzić wszystkie zamki.
Wysyłka, towar w porządku tylko zamawiający gamoń i odrazu przetestował też zwrot(część zamówienia)wszystko szybko i sprawnie
26 maj 2024
Świetnie zrobiona strona, zakup mojego pierwszego kombinezonu przeszedł idealnie mimo, że zdalnie. Ceny również przystępne.
20 maj 2024
Szybki czas realizacji zamówienia. Szybka akceptacja zwrotu. A co najważniejsze zamówiony produkt na wysokim poziomie :)