RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (6780) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9413)

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

Zamawiana kurtka była uszkodzona (wyrwane taśmy mocujące podpinkę w rekawie). Dodatkowo czas oczekiwania na zamówienie dlugi. Gdyby nie moje interwencje na infolini pewnie byłoby dłużej. I na koniec drobnostka (gratisy) przy składanym zamówieniu sami je oferujecie, a przy odbiorze zamówienia w sklepie okazuje się że ich nie maja na stanie.

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Dzień dobry. Jestem mile zaskoczony obsługa i profesjonalnym podejściem. Zakup butów idealny .polecam i będę polecał .pozdrawiam
11 lip 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Paczka dotarła następnego dnia. Zwrot towaru również bezproblemowy. Zwrot pieniędzy także.
29 cze 2024
Zakupione spodnie zgodne opisem, sugerując się komentarzami wybrałem rozmiar większy od rozmiarów z tabeli- pasują idealnie.
29 cze 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia, Stany kontakt z klientem, bezproblemowy zwrot w razie źle dobranego rozmiaru. Polecam!
8 lip 2024

Wygodne zakupy

Sprawnie przprowadzone zakupy. Łatwe i proste przejście przez wszystkie etapy zakupów oraz sposób przeprowadzenia zwrotów.
8 lip 2024
Rewelacyjny zestaw. Nawet bez nakłądki antywibracyjnej drgania nie przenoszą się na telefon. Wszystko świetnie wykonane.

Ogromny pozytyw

Szybka wysyłka zamówionych produktów, cudowna, miła i kompetentna obsługa. Najlepszy sklep z rzeczami motocyklowymi!
13 lip 2024
Polecam z czystym sumieniem, zakupione rękawiczki są świetne, kontakt ze sprzedającym bardzo dobry , miła obsługa.
9 lip 2024
Bardzo szybka wysyłka. Darmowe zwroty sprawdzają się pry zakupach onlinie jak najbardziej. Konkurencyjne ceny
Produkt bardzo szybko dotarł do mnie Paczka bardzo dobrze zapakowana Dodatkowa gratisy Wszystko na plus
W zaskakujaco krotkim czasie po zlozeniu zamowienia przygotowano i wyslano produkt. Pozytywne zaskoczenie

Szybko i rzeczowo.

Wysyłka towaru jak zwykle. Błyskawiczna. Kurtka niestety nie pasowała ale zwrot załatwiony wzorowo.
7 lip 2024
Szybka dostawa. Dokładny opis i nowa opcja tabeli rozmiarów która podpowiada odpowiedni rozmiar.
12 lip 2024

RR MOTO godne polecenia

Błyskawiczne zamówienie i profesjonalna obsługa, bez wątpienia kolejne zakupy również w RR MOTO
27 cze 2024
Szybka realizacja. Nie całe dwa dni robocze. Informacja mailowa na każdym etapie zamówienia.
30 cze 2024
Dobra cena i fajne wykonanie, bardzo wygodne. Szybko się zakłada. Jestem bardzo zadowolony
Świetny produkt. Lekki, przewiewny , nie trzeba wkładać do kurtek ciężkich protektorów .

Bardzo dobrze

Bardzo podoba mi się system dobierania rozmiaru odzieży i szybkość realizacji zamówienia
1 lip 2024

Polecam! Szybka wysyłka, bezproblemowe zwroty.

Bardzo szybka wysyłka, towar dostępny na magazynie, bezproblemowy zwrot towaru. Polecam!
Jak zawsze pełny profesjonalizm,RRMOTO NIE POTRZEBUJE REKLAMY,ONI SA POPROSTU NAJLEPSI.