SwietyMarek.com- Logo - Opinie

SwietyMarek.com

Opinie (1670) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1867)

Ważny od: 6 lut 2023
SwietyMarek.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lip 2023
Szybka wysyłka, niska cena w porównaniu do innych sklepów i ekologicznie, bardzo mi się spodobało że sklep zamiast windować ceny do góry utrzymuje je niskie obcinając koszta na, przykładowo tekturowych pudełkach. Dzięki temu nie zaśmiecamy świata, jest więcej drzew a ceny nadal mogą pozostać niskie. Jest to piękny i ekonomiczny model prowadzenia sklepu. "Zero waste" jakby się powiedziało z angielska. Moja przesyłka była zapakowana w pudełka od czego innego i to w sumie sklejkę z różnych pudełek ale uradowało to moje serce, oznacza to że sklep stara się wykorzystać wszystko zamiast bezmyślnie wyrzucać, a ponieważ cena była dużo niższa od konkurencji klient zyskuje na tych oszczędnościach i na pewno nie są kierowane chciwością zysku, a dobrem wspólnym, w tym klienta. Duża OKEJKA!

Nie dostalam przesylki

Opinie nt. sklepu SwietyMarek.com

Świeczki krótsze niż w opisie, okapniki spadają.
Zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane
Dzień dobry, smutne to co dostałem od państwa.Świeca ma litery A i Q są na folij którą się nasuwa nie świece a nie jest na świecy poza tym okapnik nie jest idealny do średnicy świecy którą zamówiłem a kosztuje to wszystko nie mało od zwykłe dwie białe świeczki jak wiele w sklepach.
2 mar 2024
Otrzymałem różnej wielkości towar. Miałem już za mało czasu i nie chciało mi się już bawić ze zwrotem. Ponadto nie ten produkt, który chciałem, ale o tym fakcie zostałem poinformowany, a że zależało mi na czasie, zgodziłem się (na stronie zamawiania była podana wystarczająca ilość towaru).
3 lut 2024

skandal oszustw finansowych pod przykrywką religijności

Ja sobie zamówiłem łańcuszek gdzie na stronie było napisane że 10g srebra a mi przysłali łańcuszek gdzie na metce było napisane że owy jest wykonany z 3g srebra
Nie dostalam przesylki
3 paź 2023
Różaniec piękny ale nie jestem zadowolona bo przyszedł pęknięty
3 sty 2024