SwietyMarek.com- Logo - Opinie

SwietyMarek.com

Opinie (1670) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1867)

Ważny od: 6 lut 2023
SwietyMarek.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lip 2023
Szybka wysyłka, niska cena w porównaniu do innych sklepów i ekologicznie, bardzo mi się spodobało że sklep zamiast windować ceny do góry utrzymuje je niskie obcinając koszta na, przykładowo tekturowych pudełkach. Dzięki temu nie zaśmiecamy świata, jest więcej drzew a ceny nadal mogą pozostać niskie. Jest to piękny i ekonomiczny model prowadzenia sklepu. "Zero waste" jakby się powiedziało z angielska. Moja przesyłka była zapakowana w pudełka od czego innego i to w sumie sklejkę z różnych pudełek ale uradowało to moje serce, oznacza to że sklep stara się wykorzystać wszystko zamiast bezmyślnie wyrzucać, a ponieważ cena była dużo niższa od konkurencji klient zyskuje na tych oszczędnościach i na pewno nie są kierowane chciwością zysku, a dobrem wspólnym, w tym klienta. Duża OKEJKA!

Nie dostalam przesylki

Opinie nt. sklepu SwietyMarek.com

Bardzi dziękuję za szybką realizację zamówienia i dodatkowo za próbkę kawy degustacyjnej. Miła niespodzianka. Dziękuję serdecznie.
Jestem mega zadowolona, ponieważ po złożeniu zamówienia przesyłka została błyskawicznie zrealizowana.
Zakupiłem przepiękne dwa obrazy Świętego Józefa z Dzieciątkiem Jezus. Po poświęceniu, przy każdym spojrzeniu na obraz na ścianie, odczuwam ogromną radość serca. Serdeczne Bóg zapłać i bardzo dziękuję za piękne obrazy. Z Panem Bogiem.

Figurka MB

Zamówiłam figurkę MB 40cm. Pięknie malowana, gipsowa figurka została umieszczona w godnym miejscu - kapliczce na przydrożnym krzyżu. Szybka dostawa, a przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona. Konkurencyjne ceny.
Dziękuję bardzo za sprawną transakcję. Różańce są takie jakie miały być i w bardzo korzystnej cenie. Pozdrawiam serdecznie. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim pracownikom 😊 Miłego dnia!
23 kwi 2024
Bardzo polecam ten sklep przede wszystkim obsługa na najwyższym poziomie. Pomimo uszkodzenia produktu w transporcie szybko otrzymałam nowy i to bez dodatkowych kosztów.
20 kwi 2024
Profesjonalna i rzetelna obsługa. Przemili sprzedawcy, szybka wysyłka. Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone i oznakowane. Dziękuję i polecam zakupy w waszym sklepie.
MW
Marek W.
Kraków

Opinia :)

Ocena bardzo dobra zarówno jakości przesłanego różańca jak i szybkości zrealizowania zamówienia. Polecam sprzedających.

😊😊😊❤️❤️❤️

Super realizacja,szybka,sprawna,korzystałam już wielokrotnie, zawsze byłam zadowolona,bardzo dziękuję
21 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówionych rzeczy. Przesyłka została szybko dostarczona. Gorąco polecam.
Szybka przesyłka

Bardzo szybka realizacja zamówienia super jakość

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z jakości różanców jakie zamówiłam.
Wszystko zgodne z opisem. Bardzo szybka wysyłka. Zamówiony towar otrzymałam już następnego dnia.

Super, pełen profesjonalizm :):)

Bardzo miła obsługa telefoniczna, szybki czas realizacji, pełen profesjonalizm, polecam w 100%

Bardzo ładna figurka aniołka i odpowiednio zabezpieczona przed uszczerbnięciami. Polecam :)
Bardzo szybka wysyłka, towar pierwszej jakości. Usługa na najwyższym poziomie. Polecam.
Bardzo szybki i sprawny zakup. Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo polecam
14 kwi 2024
Fantastyczne aniołki. Dobrze zabezpieczone w przesyłce. Polecam serdecznie.
Jestem bardzo zadowolona. Szybka dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem